2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
kızlar merhaba öncelikle hayırlı olsun hepinize :) ben de inşallah haziran annesi olcam. benim sorum şuki ablamda hamile ve doktor 6 haftalık demiş. adetleri düzensiz 2 ayda bi vs oluyo. sat 9 aralık ondan sonrada olmamış testte yapmamış hiç adeti gecikmiştir diye. neyse iki gün önce hcg baktırdı ve 17.900 çıktı değer. doktora gitti kese gözüktü çok şükür 11 mm ve rahme yerleşmiş dedi fakat bebek daha oluşmamış 10 gün sonra tekrar bakalım demiş. ne zaman oluşmuş bebek bilemedikleri için sağlıklımı değilmi bilemiyoruz.

Bizim aklımıza takılan şuki hcg değeri 17900 ve bebek gözükmemiş. değer yüksek olduğu için gözükmesi gerekmezmiydi böyle bişey yaşayan varmı aranızda çok teşekkürler..

canim.bende dun kese gordu bebek yoktu 10gun sonra gel dedi benim bthcg 14178.20 degerde sorun olmaz canim haftaya gorunur bebis beta yuksekse kiz bebek yada ikiz diye okumustum bthcg dusukse erkek bebek diye okumustum canim

canim.bende dun kese gordu bebek yoktu 10gun sonra gel dedi benim bthcg 14178.20 degerde sorun olmaz canim haftaya gorunur bebis beta yuksekse kiz bebek yada ikiz diye okumustum bthcg dusukse erkek bebek diye okumustum canim

çok sağol canım Allah razı olsun. olumsuz bişey dedimi peki doktor şöyle şöyle olabilir vs gibi? biz dış gebelikten şüphelenmiştik ama yok değil dedi doktor. sağlıklı hayırlı olsunda kız erkek hiç önemli değil.

hic birsey demedi akliniza kotu birsey getirmeyin saglikli olsun insallah canim

Benim değerim 2000 lerde bugün akşam kese için Dr gidicem inslh giruruz,
MERHABA CANIM BEN BUGÜN GİTTİM KESEYİ GÖREMEDİK DOKTOR Bİ KARARTI VAR KESİN KESEDİR DİYEMEM DEDİ BENİMDE DEĞER 2000LERDE EĞER GÖRDÜĞÜM KARARTI KESEYSE YARIN BELİRGİNLEŞİR DEDİ YARIN SABAH TEKRAR GİDİCEM İNŞALLAH SEN GÖRÜRÜSÜN HEMEN BU STRESİ YAŞAMAZSIN

kizlar ya normaldede cok su icen biri degilim, simdi zorluyorum kendimi en azindan 1,5 lt icmek icin.
Ama midem okadar bulaniyor ki, suyu göresim bile yok

Hiç korkmayın benim kese göründüğü gün 16.000 ustuydu sadece kese göründü kalp atışı için 2 hafta sonra çağırdı doktor. Kesenin şekli boyutu güzelse ki güzel olmasa doktor söylerdi hiç korkmayın.

kızlar hepinizden Allah razı olsun. 10 günlük bekleme süresi var malum o süre geçmek bilmez sağolun herşey için :)

İyim bende ca nim sizlerdede oluyomu sabahlari hic istahim olmuyor
Canım benim sabah iştah yok ama akşam iştah ful seviyede oluyor. Birde benim öyle ahım şahım bir akıntım yok yani günde bir veya iki kere geliyor ama sonra kuru oluyor. Bu normal mi? Bir bilgin var mı?

Canım benim sabah iştah yok ama akşam iştah ful seviyede oluyor. Birde benim öyle ahım şahım bir akıntım yok yani günde bir veya iki kere geliyor ama sonra kuru oluyor. Bu normal mi? Bir bilgin var mı?
O konuda iç bilgi yok benimde aynı sekilde

Ben sabah yeniden kan verdim kızlar , inşaallah artış güzel seyrediyordur, artık ne dusunecegimi bilemiyorum. Sanki alıştım bu duruma.

Ya bide folik asit durumu var.
Bende kullanmıyorum,

2 ay önce korumayı birakmistim , ozaman Dr folik e başla demişti. bende hemen kalacagimi düşünmediğimden pek umursamadim açıkçası,
Şuanki durumumdan dolayi (yani değerim in düşük cikmasi) her şey in önüne geçti, Dr a folik i sormak aklıma bile gelmiyo.
Sizce bi şey olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…