2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
valla canim burda Doktor sadece hamilelik olup olmadigini söylüyor. Deger normalde olmasi gerekenden düsük ise hemen cagiriyorlar degil ise 2 hafta sonrasina randevu veriyorlar
Nerdesin bilmiyorum ama doktor değiştirme imkanın yok mu? Olmadı gebelikle ilgili çok iyi bilgilendiren siteler var ordan destek almak lazım. Eczane bile daha çok yardımcı olur galiba. Folik asit gebeliğin olmazsa olmazıdır, gebeliğin en önemli ve riskli dönemi ilk 3 ay sonra zaten yemekle kurtarıyoruz çoğu şeyi

Kızlar cevaplariniz için çok teşekkür ederim. inşaallah bir sorun olmaz.
Hemen alıp başlayayım

Şimdi yapılması da normal dimi cnm henüz kese görünmedi ama

Almanyadayim canim. Doktorumdan cok memnunum, bu nedenle degistirmekde istemiyorum.
Folik asitide 10 aydir kullaniyorum zaten :)

Gözün aydın canım
Sen medipol megaya gidiyordun değil mi? Hangi doktora gidiyorsun. Bende evim yakın olduğu için sefaköy medipole gidiyorum su an ama henüz nereye devam edeceğime karar veremedim

Yürüme mesafemde ozeller var ama doktorum çok iyi asilamayi da onda yaptırdım o yüzden oraya devam edeceğim hastane olarak da iyi. Doktorum Günseli özdemir.

Bugun bende sordum istediginiz test var mi diyr Kalp atışı sonrası isteyecegim testleri dedi. Demir eksikliği vardı bende dahiliye doktoru kendi doktorun versin demişti onu da sordum eksiklik var ama demir depoları iyi 3. Aydan sonra veriyoruz dedi

Net goremesemde istenilen tesler kızamığa yatkınlık testleri falan var yaptirman iyi olur için rahat olsun. Ben bunların çoğunu 1 2 ay önce yaptirmistim o yüzden eksik olanlar içinde ilaç kullanıyorum

Yürüme mesafemde ozeller var ama doktorum çok iyi asilamayi da onda yaptırdım o yüzden oraya devam edeceğim hastane olarak da iyi. Doktorum Günseli özdemir.
Aaaa benim doktorum da gunseli hnm cnm.. bu ay adet olsam histereskopi yapip poliplerimi alacakti sonra da asilama yapacakti.. ocakta rahim filmi cekildim subatta hamile kaldim hicbir tedaviye baslayamadan.. benim 5,5 yasinda bi oglum dogumdan beri cok kanamam oldugu icin gittim ona.. 15 marta randevu aldim kendisine.. ama ben ona devam etmiyecegim.. ozel doktora gidicem normal dogum istiyorum bunu da insallah.. hastanede calisan doktorlar sezeryan tercih ediyolar.. ben atakentte oturuyorum.. sen nerdesin?

KıZlar ben de kan verdim devit 3 düşük çıktı. 5 martta 397 olan değerim de 3681 çıktı. Bebeği göremedik. Ama çok şükür dış gebelik değilmiş. Siyah da olsa içinde şimdilik susamtanem yani bebeğim var

Bende oradayim canım. Ben hastane hakkında yorumlarda denk gelmedim sezeryan konusuna ama yine de Günseli hanıma devam. Benim sorunlu gebeliklerim oldu o yüzden iyi bir doktorla devam etmek istiyorum. . sende sağlıkla dogurursun inşallah

Meraba canm,,, bir gün ara ile doğumumuz görünüyor, karın Ağrım oluyr adept olcak gibi.. a .. Normal mıdr..

Kizlar bulantim iyice artti.
Bugun 3 kere istifra ettim
Tahlil sonuclarimi gostermek icin doktora gidince soyledim bugun, premesis diye bi ilac alabilecegimi soyledi.
Bu ilaci duyan bilen var mi ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…