2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Hemen başla bence cnm folikasite.kullanmanın bi zararı yok aslında keşke bırakmasaydın.vücutta depolanmadgi için sorun olmuoms.doktoruna sormayı unutursan bile hemen folbiol al eczaneden içmeye başla.ucuz zaten yazdırmaya gerek de yok.
Değerin en son kaç tı.inşallah çok guzl bi yükseliş olmuştur

İNŞALLAH BÖYLE DEVAM EDER CANIM

hadi gözün aydin canimmm. Keseyi görmekde nasib olur insallah

hemen basla canim. Bebegin gelisimi icin cok önemli.
Eczaneden alabiliyorsun, doktora yazdirmana gerek yok

Canım folik asite başla bebeğin gelişimi için önemli

Selam hatunlar biz geldik çok sukur keseyi gördük
Gözün aydın canım
Sen medipol megaya gidiyordun değil mi? Hangi doktora gidiyorsun. Bende evim yakın olduğu için sefaköy medipole gidiyorum su an ama henüz nereye devam edeceğime karar veremedim

Kızlar doktoruma b12 d vitaminim falan eksik mdr.takviye kullansam mi dedim.gebelik testlerini bakmams mydk dedi.bir sürü test yazdı.acaba ben acele mi ettim benm zorumla mı oldu die düşündüm simdi.sizden de istemis miydi doktorunz.
Daha kese falan görünmedi haftaya inşallah görünür

Eklentiler

• 1457522258066-389222424.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 51
Istenmesi gereken önemli testler bunlar canım , daha bugün burda yazmıştım ihmal etmeyin baktırın rezervlerinize diye... folik asit, demir, ferritin, b12, tsh vs her şeyine bakılması lazım. Bebek senin depolardan besleniyor, süt yoğurt peynir yumurta meyve et vb günlük tüketimini ve folik asiti ihmal etme. Kalanını da doktorun eksik dediği şeylere göre tamamlarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…