2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
kızlaaarr ben eski nickimle giremedim bi türlü uğraşıyorum bi saattir because of you ben :deli:çoooookkkkk özledim sizi :KK200::KK200::KK200:hayatımızın en güzel dönemlerinden birini burda birlikte öyle güzel geçirdim ki sayenizde.. nasılsınız bebişler nasıl diycem ama çocuklar nasıla doğru gidiyoruz galiba :dondurma: anam bunların bebişlik hali mi kaldı :eek:
Bizim buralar artik hep sessiz kimsecikler girmiyor artik

Nerelerdesin senn yaa.baya baya özlettin kendini bir kayboldun tam kayboldun. Anlat bakım hayat nasıl gidiyor nerelerdesin
Sorma canım okul değiştirdim falan bişeyler bişeyler hayat meşgalesi işte hepimizdeki gibi. Şükür iyiyim bi dönem biraz dağıttım ama toparlandım şükürler olsun. Sen nasılsın??

Sorma canım okul değiştirdim falan bişeyler bişeyler hayat meşgalesi işte hepimizdeki gibi. Şükür iyiyim bi dönem biraz dağıttım ama toparlandım şükürler olsun. Sen nasılsın??
Hangimiz dagitmadik ki. Hareketli yaramaz cocuklar anlayissiz eşler hastalıklar derken:deli: şükür bügünümüze... herkesin telaşı farklı. Çocuğa kim bakıyor nasil aranız uslu mu yaramaz mi neler yapabiliyor

Hayırlı geceler anneler nasılsınz sıze bır sorum olacak kusura bakmayın bu ara 2. Cocuk için uğrasıyorum buraya pek ugrayamadım gebelıkle ılgılı konulardayım adetım 1 gun gecınce sabah test yaptım
Screenshot_2019-03-22-23-50-20.png
sızce çizgi var mı

Hayırlı geceler anneler nasılsınz sıze bır sorum olacak kusura bakmayın bu ara 2. Cocuk için uğrasıyorum buraya pek ugrayamadım gebelıkle ılgılı konulardayım adetım 1 gun gecınce sabah test yaptım Eki Görüntüle 2250128 sızce çizgi var mı
Günaydın, bence var gibi silik de olsa. Bir iki gün sonra tekrarlayın bence testi, hayırlısı olsun :)

Hayırlı geceler anneler nasılsınz sıze bır sorum olacak kusura bakmayın bu ara 2. Cocuk için uğrasıyorum buraya pek ugrayamadım gebelıkle ılgılı konulardayım adetım 1 gun gecınce sabah test yaptım Eki Görüntüle 2250128 sızce çizgi var mı
Bencede var gibi t nin altinda ince bir çizgi

X