2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Anladım canım tabi bir göstermekte fayda var öyleyse. umarım bir şey yoktur ki olsa bile anladığım kadarıyla zamanla düzelebilecek şeyler.artık anne babalar bilinçli dediğim gibi otistik olan Kuzenimde anne babası yıllarca kabul etmedi çocuklarının hastalığını şimdi sadece anne baba diyebilen 30 yaşında bir kız :KK43: maddi durumları da o kadar müsaitti ki maalesef hiç bir eğitim almadı
Rabbım herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah

Bir yandan eşim uyur gezer o gece yarısı kalkıyor konuşuyor geziyor ona uyanıyorum bir yandan oğlana uyanıyorum ondan sonra niye böyle sinirli bu diyorlar valla dayanamıyorum kızlar :KK43:((
ahh kuzum ya çok zormus senin isi. Valla k8z bide hocaya falan mi okutsan gitsen dua bisey yazsa belki ise yarar

Ben kocama bencil diyorum bana küsüyor.nefes alamıyorum tuvalette bile çocukla olmaktan sıkıldım diye yardım dileniyorm adam her hafta sonu arkadaşlarıyla görüşüyor geceye kadar da gelmiyor.spora yazılıyor neymiş 3 kg almışmış ben bir ayda 10 kg aldım bişey diyen yok offf :KK43:
ah bi kocalar ahhhh

Kızlar 7 mart perşembe kandil akşamına kadar hatim yapıyoruz cüz okumak istermisiniz
Yaa sen böyle yazdıkça ben çok utanıyorum nasıl uzaklaştım elime almıyorum kuranı yasini Allah'ım ondan mı böyle oldu bu çocuk rabbim sınıyor beni belki bende kaldım sınıfta işte

Yaa sen böyle yazdıkça ben çok utanıyorum nasıl uzaklaştım elime almıyorum kuranı yasini Allah'ım ondan mı böyle oldu bu çocuk rabbim sınıyor beni belki bende kaldım sınıfta işte
Aaaaaaaaaaaaa o nasıl soz öyle. Kendine çok haksızlık ediyorsun. Uyumayan çocuğun zorluğunu çekmeyen bilemez. Ben seni oyuzden çok iyi anlıyorum. Rabbim hicbirinize kaldıramayacağımiz yuk yuklemesin. Okuyabildigin kadar dua oku rabbim kabul eder inşallah. Bizde sana dua edeceğiz

Aaaaaaaaaaaaa o nasıl soz öyle. Kendine çok haksızlık ediyorsun. Uyumayan çocuğun zorluğunu çekmeyen bilemez. Ben seni oyuzden çok iyi anlıyorum. Rabbim hicbirinize kaldıramayacağımiz yuk yuklemesin. Okuyabildigin kadar dua oku rabbim kabul eder inşallah. Bizde sana dua edeceğiz
:KK200:
Canım benim sen ne iyi kalplisin ya hep içimizi rahatlatıyorsun çok sağol Allah affetsin umarım öyledir ne bileyim hiç içim rahat değil bu konuda maalesef

seyda61 seyda61 yazıldı canlar yazıldı üzerinde devamlı. Okunmuş sular tütsüler yastık altı duaları çare olur diye her birini yaptık. Bir nebze iyi oldu çok ağlayarak uyanıyordu her uyanması çığlık çığlığa oluyordu o düzeldi şükür.
Cnm ne dicek bide istihdamda çok rastliyorum uyku eğitimi vermeyi mi.denesen bir uzman yardımıyla

:KK200:
Canım benim sen ne iyi kalplisin ya hep içimizi rahatlatıyorsun çok sağol Allah affetsin umarım öyledir ne bileyim hiç içim rahat değil bu konuda maalesef
Yer gök dua ile diye bir söz var. Allaha sığınmamiz lazım tabiki. Sen çocuk uyumayıp ard arda sıkıntılar yaşayınca kendini her konuda sorgulayıp hatalı görmeye başlıyorsun çok iyi biliyorum ve anlıyorum

Hayırlı geceler diliyorum herkese çocukları uyumayanlara rabbim huzurlu uykular versin insallah. Hastalara şifa dertlilere deva borçlulara ödeme kolaylığı versin inşallah. Herkesin yuvasına huzur sağlık mutluluk bereket versin rabbim

Hayırlı geceler diliyorum herkese çocukları uyumayanlara rabbim huzurlu uykular versin insallah. Hastalara şifa dertlilere deva borçlulara ödeme kolaylığı versin inşallah. Herkesin yuvasına huzur sağlık mutluluk bereket versin rabbim
Aminn aminnn canım

kızlaaarr ben eski nickimle giremedim bi türlü uğraşıyorum bi saattir because of you ben :deli:çoooookkkkk özledim sizi :KK200::KK200::KK200:hayatımızın en güzel dönemlerinden birini burda birlikte öyle güzel geçirdim ki sayenizde.. nasılsınız bebişler nasıl diycem ama çocuklar nasıla doğru gidiyoruz galiba :dondurma: anam bunların bebişlik hali mi kaldı :eek:

X