2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
E Emnis hayırlı olsun eviniz güle güle oturun daha iyi oldu böylesi
Hurdunya Hurdunya ben de kız olur diye düşünüyordum iyi olmuş erkek olması ikisi de farklı çok güzel duygular ekstra sünnet telaşın olacak
Ben hala taşınmadım sürekli okul değiştiriyorum başka okula görevlendirme istiyorlar hep ilçe köy valla merkeze gidemedim bi türlü eşyalarım evim düzenim hiç yok

Hurdunya Hurdunya ben de kız olur diye düşünüyordum iyi olmuş erkek olması ikisi de farklı çok güzel duygular ekstra sünnet telaşın olacak
Ben hala taşınmadım sürekli okul değiştiriyorum başka okula görevlendirme istiyorlar hep ilçe köy valla merkeze gidemedim bi türlü eşyalarım evim düzenim hiç yok

Allah kolaylık versin, çocuklar da büyük ebeveynler sayesinde iyice kontrolden çıkmıştır.. biz evde bi anne bi baba bile şımarıklığın, sürekli sınanmanın önüne geçemiyoruz.. bir an önce evinize taşınabilirsiniz umarım.

İnsallah biranonce düzenini kurarsın Allah yardımcın olsun

Ben kızıma 7 haftalık hamile iken çok yoğun kanama ile hastane ye kaldırıldım.okadar çok kanama oldumki hastaneye yatırdılar 1 hafta. Ama doktorlar bile umutsuzdu. Zaten ben bebeğim düştü dedim bu kadar kanamayla yaşayamaz. Musluktan su akar gibi kanamam vardı. Ertesi gün tekrar ultrasonla baktılar ve kalbi atıyordu. Şuanda anlatırken bile tekrar gözlerim doldu inan. Kimse inanamadı hala kalp atışı olduğuna. Hergun bakıldı ultrasonla Hergun acaba durdumu kalbi diye ağladım hastanede yatarken. 1 haftanın sonunda hastaneden çıktık hala kalbi atıyordu ama hala kanamam var. 1 ay boyunca sadece wc icin yataktan kalkacaksın dedi doktor. Herhafta kontrol e gittik ve kızım şimdi 2 yaşında. Onun için adını melek koyduk. Okadar kanamayla rabbim bize onu bağışladı. Demek istediğim rabbim ömür verirse yaşıyoruz.rabbim ' Ol' demesiyle herseyin olacağına iman ediyoruz. Rabbim senin bebrgin için ömür verdiyse ne olursa olsun hiç birsey önüne gecemez. Allahim hferseyin hayırlısını versin.

X