2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım ortalama yatip kalkma saatleri ne. Gec yatip mi kalkıyor o kadar. Benimki baya az uyuyor mesela diğer çocuklara göre.
Gece 1 yatar temelli kalkış 9 olur
Öğlende 1.5saat kadar kesintisiz uyur.öğle uykusunu çok geç yatıyor sıkıntı orda 4de falan uyuyor

Bu arada alakasız ama Ankara için nakliye lazım olursa bizi taşıyanlardan çok çok memnun kaldık sadece onlar yüzümüzü güldürdü. Metal kaşığıma kadar tek tek sarmışlar şok oldum.

Bu arada alakasız ama Ankara için nakliye lazım olursa bizi taşıyanlardan çok çok memnun kaldık sadece onlar yüzümüzü güldürdü. Metal kaşığıma kadar tek tek sarmışlar şok oldum.
Diğer şehirlere geliyordur dimi bize lazım yazar mısın canım?ocakta taşınacağız

merhaba bayanlar nasilsiniz ne zamandır bildirim gelmediği için yazmadım 24 aylik oğlum uyku düzeni bir türlü ayarlayamadim sizin nasıl uyku düzeni gündüz uyuyorlar mj

Ayyy bizimki de hastalandı ishaldi flaan o bitti şimdi hapşuruyor güzelde emdi yedi içti ama niye böyle bağışıklığı düşük anlamadım :KK43:(

Bütün yaz. Yaz hasta geçti. Grip kurup alerjik grip enfeksiyon derken yazı öyle bitirdik. Bağışıklık kazansın diye destekler aldım 1 aydır iyiydi şimdi fazlasıyla çıkıyor. Ağzının içi aft denen yaralarla dolu 5 gündür ateş. Artık hastalık panik atağı gelişti resmen. Nerede hata yapıyoruz yada nasıl nereden geçiyor. Bu ara zaten ishal kusma ateş salgını var diyorlar size de geçmiş olsun canım

Diğer şehirlere geliyordur dimi bize lazım yazar mısın canım?ocakta taşınacağız
Bilmiyorum ki canım sorayım eşime isimlerini bile unuttum öyle kurumsal bir firma değil hatta taşınma sabahı gelmeyi unutur bunlar dedik ama bizi utandırdılar valla :) 8 de kapıdalardı :) balkondan asansörlü taşıma yaptılar eşyalar hiç zarar görmüyor o yüzden.ben akşam yazayım sana canım

Bütün yaz. Yaz hasta geçti. Grip kurup alerjik grip enfeksiyon derken yazı öyle bitirdik. Bağışıklık kazansın diye destekler aldım 1 aydır iyiydi şimdi fazlasıyla çıkıyor. Ağzının içi aft denen yaralarla dolu 5 gündür ateş. Artık hastalık panik atağı gelişti resmen. Nerede hata yapıyoruz yada nasıl nereden geçiyor. Bu ara zaten ishal kusma ateş salgını var diyorlar size de geçmiş olsun canım

Hastalık bizim de aynı 2 gün iyi 3 gün hasta nerde yanlış yapıyorum bilemedim

Hayır yani daha kreşe okula da başlamadılar o zaman ne yaparız bilmem. Anlayamıyorum bende.emre sadece sebze pek yemez onu da işte mücver krep gibi içlerine katıp verioyorm ama ne kadar Vitamini geçiyordur bilmem

Hayır yani daha kreşe okula da başlamadılar o zaman ne yaparız bilmem. Anlayamıyorum bende.emre sadece sebze pek yemez onu da işte mücver krep gibi içlerine katıp verioyorm ama ne kadar Vitamini geçiyordur bilmem

Daha o okul dönemleri var .

X