2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
burdaaa :) geldim kuzum artık sen nasılsın nasıl gidiyor iş ev bebek :);&
Çooook zoooor benim sıpa acayip trip atıyor bana alabildiğine huysuz.
Gündüzleri uyumuyırmış ben gelince emip uyuyor akşam 5 buçukta.
Uyku kelimesini duyunca kendini yere atıp ağlıyormuş
Fenayız bu aralar

Ben de sinir harbi içindeyim ikisi de krizlerde sürekli. Burdaki ev Bahçeli yağmur çamur demeden aşağı inmek istiyorlar tabii bir de her dediğini yapan dede babaanne olunca biz kötü oluyoruz krizler acayip büyük patlamalı oluyor çok fena gonulll ne yapayım yardım :-(

Ah canım Allah yardımcınız olsun Mehmet emrede benim işten ayrılmama yakın öyleydi uyutamadık derlerdi çok üzülürdüm o da öyle akşam uyurdu. Gece kaçta uyuyor bu durumda

Sizin ufaklıklarim uyku duzeni nasil acaba.bizimkinin uykusu az normal çocuklara gore de merak ettim sizinkileri

Hep aZdı, şimdilerde daha da azaldı. Aksi gibi bu defa bende başladı uykulu haller.. azıcık uyusa da gözümü kapatsam diye yanıyorum ama o tam tersi gece çok kalktığı yetmezmiş gibi bir de sabah saat 6’da 7’de kalkıyor
Zorumuz neyse ....

Kriz durumlarında kararlı olman gerekiyor. Duruşun hep aynı olmalı. Hayırsa hayır. Mımıklerın bile degısmemelı.
Gülsümünde krizleri meşhur. Anlatıyorum onun öyle olmaması gerektıgını ve ağlamaması gerektıgını de söylüyorum. Kararımdan ne kadar donmezsem o kadar işe yarıyor. Atakları eskısı gıbı degıl en azından zamanla aşıyoruz gıbı. 2 ys sendromuda var tabı. Hepsı üst üste gelıyor halıyle.
Bı yerde dınledım ağlama krızı olduğunda böyle davranmamız gerektıgını söylüyordu.

Ahhh canım hamilelik uykusu fena yaa bende de çok olmuştu iş yerinde devamlı uyuyordum :) Allah kolaylık versin sana

İmtihan hepsi bizimkiler kurulu saat gibi 7de direkt ayakta kaçta yatarsa yatsınlar öğlen de zor uyuyorlar bazen uyumuyorlar o zaman erken uyuyorlar yine saat 7 ayaktalar

Defnenin uykusu iyiydi hep bu aralar öyle de uyumak istemiyor sabahları 9 da kalkar genellikle oglede 2 4 arası uyur aksam 9 buçuk 10

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…