2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Amiiin sebebnı bılmıorz kı ilk dusugumdekı gbı karnmda kalbı durmus kontrole gdınce oğrndm öldgnu patolojıye gttı bkalım ne sonc cıkack

Amiiin sebebnı bılmıorz kı ilk dusugumdekı gbı karnmda kalbı durmus kontrole gdınce oğrndm öldgnu patolojıye gttı bkalım ne sonc cıkack
Allahim sabirlar versin canim ya.cook geçmiş olsun.uzucu bir durum ama her serde bjr hayır vardır unutma... sonuclar bir gelsin de allahim tekrar nasip etsin hayirli vakitte hayırli sağlıklı sihhatli bir evlat

Bı gUzel haber daha. Hayırlısı olsun canım. Tek çocuğu olanlar ıkıncıye hamıle ne güzel. Sağlıkla kucağına alırsın ıns

Canım sen nasılsın uzun zamandır goreöıyordum senı.
Sağol gönülcüm düşünüp yazdığın için
İyiyim çok şükür seni sormalı sen nasılsın? Minikler nasıl?
Uğraşıyoruz koşturmaca sürekli
Evler buz gibi oldu bir haftada, kalorifer de yanmıyor daha merkezi sistem.
Sıpama da yer yatağı yaptım birkaç aydır orda yatıyordu.
Hasta oldu sanırım bugün biraz öksürüyor, burnu Da dolu gibi. Keyifsiz.

Gecmıs olsun canım. Bızde 2 defa klimayı çalıştırdık geceleri. Dıkkat etmek lazım artık.

Bu sabah 8 buçukta uyandım. Sonrada 9 gıbı Gülsüm uyandı. Bı an aklıma 2 yıl öncesi geldı. 8 buçukta amelıyata hazırlandım 9 gıbı de doğmuştu yavrum. 18 gün sonra evımıze geldıgımızde 1 gün boyunca hep uyumuştu. Kımbılır neler çekti o kuvözde. Çok şükür çok sağlıklı yanımdaya unutuluyor gerısı. Bugün kızım 2 yasını doldurdu. Bıraz daha büyüdü.
Tüm çocuklarımız hayırlı güzel günler görsün inş sağlıkla büyüsünler inş.

Oyyy iyi ki doğmuş kuzucuk

TaeYang sana bir sorum var. 1 aydir kanama ve lekelenme ara ara oldum bugün doktora gittim Sol yumurtalık ta 5.5 cm kist var dedi. Smear ve kan tahlili aldı.horminlsrda afp değeri 0-7 normal değer iken benimki 8.5. Ca - cae gibi başka hormonlar da var onlar normal değerler içinde. Bu ne anlama gelir

Oy oy yavrular doğdu doğacak 1 yaşına giriyorlar derken 2. Yaslari geldi bile desene... omru guzel olsun hayırlı evlat olsun insallah allahim sizlere bagislasin. Op kuzucugu.dogum günü kutlu olsun canim benim

Geçmiş olsun canım o kadar küçük yükselmenin anlamlı olacağını sanmıyorum
Ben de geçen ay gittim mesela yumurtalık kisti vardı ca 125 yüksek çıktı çok takılma yani
Doktorun tahlil sonuçlarıyla ve muayeneyle daha iyi anlatır.
Zaten tahlil sonuçlarını gösterirken söyler içini ferah tut

Son düzenleme:
Allah razı olsun canım içimi rahatlattin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…