2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Oh oh masallah... sağolasın hastaydık iyilesiyoruz artık.ben de tuvalet eğitimini yaza anca veririrm.sağlıklari yerinde olsun da olacak artik hepsi sirayla

L Larendee evet canım başladım ben anneme bırakıyorum sabahtan sıpayı. Sen nasılsın nasıl gidiyor hastaymış sanıeım kuzu geçmiş olsun şimdi nasıl
Sağolasın canim evde hava veriyorum yarın bitecek insallah.kizim anaokuluna başladı gunduz ufaklikla geçiyor vakit.aksam ise tam bir curcuna oglan hic rahat vermiyor bağrış sesleri yankılanıyor hep.

İyiyim ben de tatlım, azıcık halsizleştim hem emzirme devam ediyor hem minnak var, onun tesiri mi bilemiyorum.
Kronik bir sorun mu var acaba ufaklıkta ? Sık yaşadınız sanırım benzer rahatsızlığı ?
Allahim kolaylıklar versin insallah rahat bir hamilelik geçirirsin. Evet canım alerjik yapılı oğlan da kiz da. Kızımda vucudunda biseyler çıkıyor teninde oluyor saçı vs. Oglan da bronsit krup.gribin arkasindan geliyor... sezonu açtık bakalım insallah bu sene bari az hastalanirlar

Allah kolaylık versin, yok çok şükür Deniz çok hasta olmuyor, bazen de ucundan dönüyor ya da çabuk atlatıyor. Hala emiyor ya o mu etkili acaba bilemiyorum ben de.. ha bir de ilaç değil sonuçta ama her gün kefir mayalıyorum, onu içiyor, bağışıklığı güçlendirdiğine inanıyorum .

vaaay simdi görüyorum yaa hayırlı uğurlu olsun olacağı varsa geliyor bi yerden .bence mutlu olmalisin

Geçmiş olsun

Sağolasın canim evde hava veriyorum yarın bitecek insallah.kizim anaokuluna başladı gunduz ufaklikla geçiyor vakit.aksam ise tam bir curcuna oglan hic rahat vermiyor bağrış sesleri yankılanıyor hep.
Ooo maşallah ufakşık büyüdü okula başladı demek. Allah yardımcın olsun. Ben okula başladım çok yoruluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…