2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ah canım Allah yardımcınız olsun Mehmet emrede benim işten ayrılmama yakın öyleydi uyutamadık derlerdi çok üzülürdüm o da öyle akşam uyurdu. Gece kaçta uyuyor bu durumda
O kadar pişmanım ki keşke boş gün yerine erken çıkmayı talep etseydim. 12 1 olabiliyor. Ama gün içinde özlüyor beni. Tripcanım

Benm bir sorum olacak kizinn kulagni deldren varmi bn deldrmyi dsnuorumda direk eltin kupe takaralarmi uzun surermi acisi hafta snu dgnzmz varda memlekete gdecz gitmeden deldrmek istiorum ama tabi ozamana acisi gecerse

Sizin ufaklıklarim uyku duzeni nasil acaba.bizimkinin uykusu az normal çocuklara gore de merak ettim sizinkileri
Ayyy hc srma kzma nazar degdi onceden oglen 11 yatar 2 de kalkar gecede 9 bucukda yatr sabh 8e kdr ama smdi uyutamiorum ayagmda sallamami istemio tv karssnda uyursa uyuyo suan hala uyanik off of bazen cinntlik oluorum

Benimki de gece 12 civarı uyuyor öğlen uyusa da uyumasa da sonra sabah 6.30 kalkip 8e kadar yat kalk yapıyor sayısını bile sayamıyorum. Öğlen de uyursa 1 1.5 saat... yoruyor artık ve uykusu da cok az bana göre

Benm bir sorum olacak kizinn kulagni deldren varmi bn deldrmyi dsnuorumda direk eltin kupe takaralarmi uzun surermi acisi hafta snu dgnzmz varda memlekete gdecz gitmeden deldrmek istiorum ama tabi ozamana acisi gecerse
Ben çok oldu deldırelı 6-7 aylıktı. Büyük kızımı 1 buçuk yaşında deldırdım. Bı kaç saat acısı oluyor bazen olmuyor bıle. Altın küpe takamazsın. Onların kendı kupelerı en az 15 gün duruyor. 1 ay çıkmayacak dıyenler bile var. Büyük kızıma altın küpe taktım ama hep düşürünce kulagı delerken taktıkları kupeyı kullanıyorum. Rahat ettım onlarla.

15 gun mu ooo ozaman deldrmke icin aceleye gerek yok ne zamandr diorum deldirelim deldirelim die ama iste

Benim komşum deldirdim hiç açımamış çok kolay oldu dedi. 1 hafta onların taktiği küpe kalıyor kulağında sonra sen istediğin küpeyi takarsin

Benimki de gece 12 civarı uyuyor öğlen uyusa da uyumasa da sonra sabah 6.30 kalkip 8e kadar yat kalk yapıyor sayısını bile sayamıyorum. Öğlen de uyursa 1 1.5 saat... yoruyor artık ve uykusu da cok az bana göre
Emiyor mu canım hala kestin mi.gerçi biz emmeyi bıraktık ne oldu :)) yine hacıyatmaz durumu böyle geldik böyle gidecek diyorum artık

Ayyy hc srma kzma nazar degdi onceden oglen 11 yatar 2 de kalkar gecede 9 bucukda yatr sabh 8e kdr ama smdi uyutamiorum ayagmda sallamami istemio tv karssnda uyursa uyuyo suan hala uyanik off of bazen cinntlik oluorum
Anammm o ne uyku maşallah geçici bir durumdur canım uyur yine sabret.beni hatırla dua et biz iki yıldır ondan beter durumdayız :) sonuç antidepresanlar

Ne çabuk zaman geçti. Senın Doğum zamanın yaklaşmış. Nasılsın canım.
Canım aynen öyle oldu bir taraftan zaman Dursun istiyorum bir taraftan bir an önce kucağımıza alalım istiyorum haftaya perşembe inşaallah günümüzü aldık 38+4 de Doğum yapmış olacağım sen nasılsın üç çocuklu Hayatı hakkıyla yerine getiryorsun ben şimdiden çok korkuyorum yetememekten

gonulll bence olayın benimle alakası yok mesela dışarı çıkacağız evin merdivenlerinden indireceğim inmek istemediler o zaman ilk kızı sonra erkeği indirdim kız iner inmez başladı ağlamaya kendini yere attı filan yarım saat ağladı sonra gelip sarıldı, bigün banyo yapacaklar su hazır soyundular tam küvete girecekler başladılar dışarı gitmeye yıkanmadılar çıktılar tekrar giydirdim hayır dediğim şeylere de şiddetle ağlıyorlar mesela şuan bahçede kızım ayakkabısız dolaşıyor çıkardı giydirince ağlayıp çıkarıyor ama normalde hep giydiği ayakkabı küçük yada rahatsız değil arada giymeden dolaşmak istiyor

Çok inatlar gerçekten.. bazen çaresiz hissediyorum kendimi. Hep bi karşılık verirsem yapıyorum yapacağımı ya da maalesef ufak tehditler.. hemen gelip giyinmezsen park bahçe yok gibi.. bu kadarı bile şartlı koşullu yaptırdığım için yanlış geliyor ama asla olmuyor başka türlü
Hele bahçeden eve götürmek saatlerce de kalsak tam bir travma, ben de bebek arabasını da çıkarıp eve dönüşte ona oturtuyorum bi şekilde ki binanın giriş rampasını kaydırak yapamasın .. hep bi şaklabanlık :/

Oyyy masallah bıtmıs artık. Doğum zamanı gelmıs. Sağlıkla kucağına al canım. Hayırlı sağlıklı evlat olsun inş.
Büyük oğlum 7 yaşında sayılırdı. Ortanca 2 yas bile yoktu. 3. Yaramazım çıkıp geldı. Sende benım gıbı oldun. Sımdı doğacak mınıgın yavaş uysal olurda ıns sende zorlanmazsın. Bi bakmışsın büyümüşler. Herşey hallolur bı sekılde.

Sen evde yokken böyle bir problem çıkarmıyorlarmı.
Mesela ben evden gıdınce Gülsüm'de annemle kaldığı zaman Hiç aksılık yapmıyormus. Eve adımımı attığım an bı aksılık huysuzluk yapıyor bana sorma. Bana çok fazla naz buguz yapıyor. Senınkıde boylemı. Doğru mu anlamışım. Sen okula gıdınce evdekılerle ıyı anlaşıyor sen evdeysen sanada aksılenıyorlarmı.

Aynen canım öyle ben ve babasına yapıyorlar. Onlara da anca dediğini yapmayınca ağlıyorlar başka bişey yapmıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…