2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar, akşam bi kıpırtı hissettim kasıklarımda, balık kaydı sanki... sabah idrar şak diye pozitif çıktı, kan değeri 15790 ....
Regl gecikmedi, uygulama yarını gösteriyor, üstelik geçen ay neredeyse 10 gün garip bi regl oldum, sanırım geç oluştu ve sanırım 8. Haftayı geçti bile
Deniz tüp bebek, korunmuyorduk evet ama beklemiyordum da hiç açıkçası... çooook şaşırdık, hem çok mutlu hem hüzünlüyüm. Kızım büyümeden abla oldu :/
Yarın ya da en geç Çarşamba gideriz doktora, herşey yolundadır umarım..

Ayyy canim yaaaa coook sevindim ben.sebepsizce kardesimden haber almisim gibi oldu allahim sağlıkla sihhatlw hayırlısıyla kucağıniza almayi nasip etsin imsallahj

Hurdunya 4 5 tane tanıdık var hepsinin ilki tup bebek ve ikinciler kendiliğinden oldu hepsinin de arasi yakın 1.5 2 yas... hüzünlenme bence

Saol arkadaşım... kelimeler kifayetsiz şu an hislerime.. erken sevinemeyenlerdenim, tedaviler hep temkinli olmayı öğretti maalesef, umarım sağlıklıdır miniğim.. kendimden hiç beklemiyordum ki, ben büyümedim ki ikinci çocuk , komik geliyor :)

Tebrikler çok sevindim :)
Darısı başıma ehehe :)

Hayırlı olsun canım ne güzel sürpriz bebek

Canım hayırlı olsun çok çok sevindim inşaallah kucağına almak nasip olur sen hiç üzülme benim minik bir kaç haftaya abi oluyor bile senin ki doğana kadar baya büyümüş olur

Aboooooooooooooooo diyorum pes

Aaaaaaaa çok sevindim Rabbım sağlık nasip etsin inşallah

hayırlı olsun canim allah tamamina erdirsin

Tebrikler çok sevindim :)
Darısı başıma ehehe :)
Hayırlı olsun canım ne güzel sürpriz bebek

Canım hayırlı olsun çok çok sevindim inşaallah kucağına almak nasip olur sen hiç üzülme benim minik bir kaç haftaya abi oluyor bile senin ki doğana kadar baya büyümüş olur

Aaaaaaaa çok sevindim Rabbım sağlık nasip etsin inşallah

hayırlı olsun canim allah tamamina erdirsin

Teşekkür ederim, söylemesi kulağa hoş geliyor ama neler gelecek başımıza göreceğiz :/
Küçük bir bebekle hamilelik kolay olmasa gerek.. aksi gibi dün gece nöbeti tuttu kızımın da

Teşekkür ederim, söylemesi kulağa hoş geliyor ama neler gelecek başımıza göreceğiz :/
Küçük bir bebekle hamilelik kolay olmasa gerek.. aksi gibi dün gece nöbeti tuttu kızımın da
Aynen canım zor oluyor ama büyüyünce inşallah iyi olacak
Doktor size korunmayın dedi mi?şimdiye kadar olmaması da iyi olmuş bi yandan şimdi en azından kreş zamanı rahat olur

Evettt biz hastane hastalik sezonunu açmış bulunmaktayız.gribin arkasi yine bronşit krup olduk ve dunden beri yatiyoruz bugün de yatış... allahim kimseyi buralara düşürmesin. Normalde onermiyor normal kisilere ama bizimkine grip asisi yaptıralım dedi.

Aynen canım zor oluyor ama büyüyünce inşallah iyi olacak
Doktor size korunmayın dedi mi?şimdiye kadar olmaması da iyi olmuş bi yandan şimdi en azından kreş zamanı rahat olur

SEzaryenden ötürü 6 ay beklersiniz demişti doktor o kadar, sorunsuz oldu çok şükür benimki.. sebepsiz infertiliteydi bizim teşhis de, obezite gibi oldu bu da, çağın hastalığı..

Ufaklık mı hasta oldu ? Çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…