2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Aaa hayırlı uğurlu olsun :)) vallahi ben senin en net "sütüm çok" deyişini hatırlıyorum:))
Ha haa supersin rint ne hafiza varmis masallah kiz.sutum coktu masallah sagip dolaba koydum sonra oglum icmedi onlari hepsini cope atmak zorunda kaldim keske ilestisime gecip sut anne olsaymisim .5 haftalik gebeliydim dusuk yaptim .Allah bidaha kismet ederse suttumde olursa sut anne olucam insallah:) sizler nasilsiniz insallah herkesin bebisi cok iyi ve sagliklidir

Sa kızlar hayırlı sabahlar. Hayırsız arkadaşnzgeldi. İki çocuk bana çok ağır geldi İnanın. Yalnız da değilim ama gece uyuyamama gündüz desen öyle kollarımn kopması ağlamalar tutturmalr. Kafam bedenm kaldrmıo yani. Şuan küçük bey uyandğndn mecbur uyanğm yine ama göz kapaklrm isyanda. Gece bilmem kaç kere kalkmşzdr. Neyse kızım dün gece çok kafama takıldı. Vajinal bölgesne elleyerek ağlıodu inliodu. Bezini çektriodu. Zorla uykuya daldı. Çişini yaparken mi sıkıntısı vardı normal de mi bilmyrm. Birkaç haftadır banyoda falan da hep eli gidiodu bez açarken falan ama bi problem olcğnı düşünmedm. Gelişimsel süreçtr elinn gitmesi diye düşündm. Sonra int te bakımca mantar olma ihtimali beni benden aldı. O andan itibaren moralim sıfır. Nasıl bi kötülük yaptım kızıma. Ya mantarsa. Benim yüzümden olcak resmen. Bez değişimine dikkat etmedğmdn mantar olmuş olck kızım. İnşallah değildr diye dua edyrm. Gece pişik kremi sürdükten sonra rahatladı galiba. Daha önce başına gelen tanıdığında falan duyan var mı. Bebek’te vajinal mantar

Sa kızlar hayırlı sabahlar. Hayırsız arkadaşnzgeldi. İki çocuk bana çok ağır geldi İnanın. Yalnız da değilim ama gece uyuyamama gündüz desen öyle kollarımn kopması ağlamalar tutturmalr. Kafam bedenm kaldrmıo yani. Şuan küçük bey uyandğndn mecbur uyanğm yine ama göz kapaklrm isyanda. Gece bilmem kaç kere kalkmşzdr. Neyse kızım dün gece çok kafama takıldı. Vajinal bölgesne elleyerek ağlıodu inliodu. Bezini çektriodu. Zorla uykuya daldı. Çişini yaparken mi sıkıntısı vardı normal de mi bilmyrm. Birkaç haftadır banyoda falan da hep eli gidiodu bez açarken falan ama bi problem olcğnı düşünmedm. Gelişimsel süreçtr elinn gitmesi diye düşündm. Sonra int te bakımca mantar olma ihtimali beni benden aldı. O andan itibaren moralim sıfır. Nasıl bi kötülük yaptım kızıma. Ya mantarsa. Benim yüzümden olcak resmen. Bez değişimine dikkat etmedğmdn mantar olmuş olck kızım. İnşallah değildr diye dua edyrm. Gece pişik kremi sürdükten sonra rahatladı galiba. Daha önce başına gelen tanıdığında falan duyan var mı. Bebek’te vajinal mantar
Arkadaşım kolay gelsin . 2 çocuk yaşları yakın olunca çok daha fazla yoruluyorsun. Ama kendine niye böyle kızıyorsun onu anlamadım. Sen annesin hiç çocuğuna bilerek yanlış birsey yaparmisin. Kendine kızma bir doktora götür tahlil yapsınlar hemen anlaşılır zaten ne olduğu. Çok basit bir tedavisi var mantar ise.

ya cok üzüldüm canim. kızlarda bez değiştirmek filan cok zor bence. benim oğlum var kizim olursa nasil yaparim bilmiyorum. kendini suçlama olacagi varmış allah şifa versin canım

jean jean ne yaptın Samsun'a tasindinizmi . Artık benim memleketimi terk ediyorsun. Hakkınızda hayirlhay olsun inşallah.senin eşin ne iş yapiyirdu da tayini çıktı

İki çocuklu biri olarak iki çocuk gerçekten çok zor çok yıpratıcı ara ara tek kalsan nefes alsan süper olur canım. Doktora gittiniz mi?havalar çok sıcak hemen pişik oluyorlar kendini suçlama canım motive olmamız lazım yoksa daha da zorlaşıyor her şey

İyi geceler, huzurlu uykular dilerim hepimize..
tuvalet işini çözen arkadaşım var mı merak ettim :KK66:

Yok canım nerdee halinden pek memnunlar

:) sen muhtemelen önce kızını ikna edersen, oğluş da görerek çözecektir. Tabi vakti geldiyse..
ben epeydir ön hazırlık yapıyordum , bugün alıştırma külodunu giydi ilk defa, çiş yakalayamadık ama kaka girdi lazımlığa.. bakalım sonrası ne olacak :)

:) sen muhtemelen önce kızını ikna edersen, oğluş da görerek çözecektir. Tabi vakti geldiyse..
ben epeydir ön hazırlık yapıyordum , bugün alıştırma külodunu giydi ilk defa, çiş yakalayamadık ama kaka girdi lazımlığa.. bakalım sonrası ne olacak :)
Vay çok iyi zordan başlamış seninki canım kakayı korkup yapmıyorlarmış ben anca yaza denerim

X