2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Aleyküm selam canım. Benım yaramazları temızlık oncesı gezdırmekle uğraşıyorum. Dün Denız bugün avm dekı oyuncaklar vs vs. Temzılık zamanı eve kapanacağımız ıcın sımdıden onların akulerını doldurayım dedim. Sen nasılsın.
Şimdiden kolay gelsin temizlik için bizde memleketteyiz. Çocukları denize falan goturuyoruz

Oğlumun gerçekten vampir olduğuna inanıyorum artık uyumuyor kızlar uyumuyor ne yapayım ben ? Hangi doktora götüreyim psikolog gittim çocuk doktoru gittim tüm değerler herşey iyi psikolog emmeyi kesince düzelir dedi şimdi daha kötü eskiden emerken uykuya geçiyordu en azından şimdi uyumuyor :KK43: direniyor az bir zamanda olmadı bırakalı alışması lazımdı yok uyumuyor :KK43:
Az yedirdim uyumadı
Çok yedirdim
Banyo pijama ninni masal tüm rutinleei yaptım
Üstü açık yatırdım
Üstü örtülü yatırdım
Cam açık kapalı yatırdım
Onla onsuz yattım
Enerji verecek şeyler yedirmeyim ikindi sonrası meyve bile vermiyorum
Yer yatağı yaptım rahat uyusun diye geniş geniş
Dün papatya Melisa çayı içirdim yarım saat sonra uykusu geldi sızdı ama bu zarar vermez mi pişman oldum öyle hemen uyuyunca kucağımda daldı uykuya veren var mı yada versem bile hep öyle mi uyuyacak bu sıpa offfff
Oyy Rabbim yardmcin olsun ya insallah ksa surede duzelr

Dün avm ye gıtmıstık. Büyük kızımın tuvaleti geldı. Gülsüm’le beraber 3 umuz gıttık. Sıfona basıcam zor bastı o ara 2-3 sanıye Gülsüm’e bakmadım. Zeynep Yanımda hıssedıyorum onu o an. Zeynep demezmı anne Gulsum nerde dıye. Sadece 2-3 sanıye gözümün onunden ayrıldı. Tuvalete etrafa baktım yok. Dışarıya doğru nasıl çıktım bılmıyorum. Koridora doğru çıktım bızım hanım tıpış tıpış yemek yenılen bölüme doğru gıdıyor. Aklım basımdan çıktı. Bı kaç sanıye daha farketmesem kımbılır nerelere gıdecek. Bulmam zorlaşacaktı. Allah korudu. Ilk defa basıma böyle bırsey geldı. Esımsız pek gıtmek ıstemıyroum zaten 3 çocuğu zaptetmek zor oluyor

Dün avm ye gıtmıstık. Büyük kızımın tuvaleti geldı. Gülsüm’le beraber 3 umuz gıttık. Sıfona basıcam zor bastı o ara 2-3 sanıye Gülsüm’e bakmadım. Zeynep Yanımda hıssedıyorum onu o an. Zeynep demezmı anne Gulsum nerde dıye. Sadece 2-3 sanıye gözümün onunden ayrıldı. Tuvalete etrafa baktım yok. Dışarıya doğru nasıl çıktım bılmıyorum. Koridora doğru çıktım bızım hanım tıpış tıpış yemek yenılen bölüme doğru gıdıyor. Aklım basımdan çıktı. Bı kaç sanıye daha farketmesem kımbılır nerelere gıdecek. Bulmam zorlaşacaktı. Allah korudu. Ilk defa basıma böyle bırsey geldı. Esımsız pek gıtmek ıstemıyroum zaten 3 çocuğu zaptetmek zor oluyor
Ayy çok geçmiş olsun canım ne büyük korku Allah sınamasın ben de tek hakim olamıyorum hatta kimse ikizlere tek hakim olamıyor biri bi yana diğeri bi yana gidiyor anca çok büyüdüklerinde çıkarız dimi?

Rabbim korusun meleklerimizi cok gecms olsunnn

Ikra meyra Ikra meyra Screenshot_2018-08-29-13-07-54.png Cikinti bumu erkek oldgnu gosteren

X