2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar oğlumun yedikleri çok mu az mi anlamadım ya sizinkiler nekadar yer ?? Bugün mesela 5de uyandı çorba içirdim 7de tekrar uyudu açmıydı yani dedim (

Ekmekli tarhana çorbası
Ufak ufak 5 parça omlet ekmek parçalarıyla
Çeyrek domates ve 7 parça parmak dilim kaşar peynir
Yarım kase karpuz
Bir muz
Yoğurtlu bulgur pilavı
Bizimle yemekte 4 5 lokma tavuk,biraz bugday çorbası
Yarım kase karpuz
Tam kase ekmekli tarhana
Ek olarak aralarda çubuk kraker

Maşallah iyi yiyor canım 1 yada 1,5 su bardağı kadar mideleri gayet iyi. Bu arada sabah 5te çorba vermene ayrıca bayıldım kız nasıl aklına geldi ben hemen biberon tutuşturuyorum daha ben gözümü açamadan

Maşallah iyi yiyor canım 1 yada 1,5 su bardağı kadar mideleri gayet iyi. Bu arada sabah 5te çorba vermene ayrıca bayıldım kız nasıl aklına geldi ben hemen biberon tutuşturuyorum daha ben gözümü açamadan
Mecbur kuzum bizimki biberon falan hiç bir şey kullanmıyor.
Çok mızırdadı aç galiba dedim ve tamamını bitirdi.
Ayarlayamıyorum bu yemek işini bakalım belki de daha geçiş sürecidir

Maşallah baya iyi yiyor bizimki o kadar yemez mesela vallahi sabah sabah iyi de çorba yedirebiliyorsun asla sürmez ağzına ne cins benim oğlan

Hamıleyım 7548 le
Tebrik ederim sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Maşallah gayet iyi bence.
Maşallah baya iyi yiyor bizimki o kadar yemez mesela vallahi sabah sabah iyi de çorba yedirebiliyorsun asla sürmez ağzına ne cins benim oğlan
Benimki de öyle. Ağzını kapatıp suratını buruşturuyor istemediği zaman, kafasını çeviriyor filan.
Babası-dayısı kılıklı

Bizimkide babası kılıklı ben öyle değilim yemek konusunda çok uysalim ne gelirse yerim oğlum öyle degil çok seçici birde ağzına alıp beğenmeyip geri atması yokmu yakalıkta takmıyor her yer batıyor üst baş, yemek istemediği şeyi katiyen de ağzını açmaz böyle bir cins işte :///

Valla hepsi aynı bu bebelerin sanırsam :)
Benimki de öyle
Ya hiç açmaz ağzını ya da çiğneyip geri atıyor
Yemekler yerlerde sürekli
Ev rezalet
Saldım çayıra mevlam kayıra modundayım

Onları bizimkide yapıyor canım önüne bin bir çeşit koyuyorum o istediğini yiyor yoksa aç kalcak ille o tabak değişip başka şey konacak :)
Ama önlüksüz yemiyor Allah'tan :)

Onları bizimkide yapıyor canım önüne bin bir çeşit koyuyorum o istediğini yiyor yoksa aç kalcak ille o tabak değişip başka şey konacak :)
Ama önlüksüz yemiyor Allah'tan :)
Maşallah kuzuma ama artık sana çok zulüm etmiyor ya en çok ona seviniyorum sen çok çektin cidden zor bir bebekti Allah mutlulugunuzu daim etsin her Zaman

Fethiyeden
Fethiyeden ayrıldık canım. Kıdırak koyuna gittik biz de ama maalesef dalgalı ve soğuktu
Bugün epey yol kat ettik. Bir şekilde simitle soktum (biz görmeden başka bebek giymiş simidi onda görincw istedi am akesiblikle içine girmedi. En son akşam üzeri ben koluna taktik ay nası rahat naso güzel deyip durdum. Saf oğlum ikna oldu) iki mızırdanıp alıştı
Ama tam oynarken gözünün kızarıp şiştiğini fark ettim. Malum salgın var. Hemen çıkardık doktora gösterelim dedik. Ama önce duşa aldım gözünü bebe şampuanı ile yıkadım. Şiş indi kızarıklık geçti. Eczaneye gittik muhtemelen mikrobik ama şampuan baskılamış enfeksiyon falan yok şu an siz yine takip edin dedi. Ama şükür bir şey yok şimdilik

Benim kızın gozu enfeksiyon olmuş bugün damla vardı doktor

Biraz fazla sanki.. ekmek o kadar vermesen olur. Pilav, çubuk kraker, muz, buğday... hep aynı yerden ya o yüzden..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…