2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Aynen 1 gün bile denemeyemedim 10dk da bir çiş yapıyor çiş olmasa bile çiş diyor bıraktım ben 2.gün bile devam etmedim bezden de rahatsız değiller daha konuşmuyorlar seneye inşallah
Mehmet Emre de kirli bezden rahatsız olmuyor hatta yıkamak istediğimde karşı çıkıyor halbuki rahatsız olması lazım.

Bu sıcakta ?????? Allah Allah daha çok çıkarıp atmak isterler bezi çorabı falan
Aynen valla inatçı uyanınca bezini aldırmıyor elimi ittiriyor biraz dikkatini dağıtıyorum sonra alıyorum ama yine anlıyor bağırıyor itiyor hemen, banyoya girince de ağlıyor öğrenmiş suyu kapatıyor kapıyı gösteriyor konuşamasa da anlatıyor valla

Oy ben yerim onu ya masallah. Her şekilde işini hallediyor yani ))

Ben o taraflara bakmistim hiç Balıkesire gitmedik ama biraz pahalı geldi bize gidemedik tine :))
Bizde ilk defa gidicez ınsallah guzel geçer :) ben eskiden gezmeyi hic sevmezdim ama eşim ve akrabalari cok severler bende alıştım artık bi yere gideceğim zaman heyecanlaniyorum

Decathlondan kollu şortlu balık adam mayosu demiştim ya aldım dün 4 yaş. Valla çok kötü olmadı. Seneye de giyer. Ama denizde çok rahat ettik

Bu arada etiket yapamadım ama deniz sıcakşığını dikkate alın. Ediz suyu çok sever ama hafta eziyet oldu. 23 24 derece civarı su. Dün sıcak denizlere indık çok şükür baya oynadı korkmadı.

Bizde ilk defa gidicez ınsallah guzel geçer :) ben eskiden gezmeyi hic sevmezdim ama eşim ve akrabalari cok severler bende alıştım artık bi yere gideceğim zaman heyecanlaniyorum
İnşallah güzel geçer . Tatil insana değişiklik oluyor heleki ye iç gez ama iş yapma bayılıyorum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…