2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Yaa doymuyor diye sıyırdım :)) emme bittikten sonra böyle oldu tmm biraz rejim yapsın sıpa :))

Elbette sen daha iyi bileceksin ama bak obezite çağın hastalığı.. çocuklar büyüdükçe hareketsiZleşiyor ne yazık ki.. teknoloji marifetiyle.. yeme alışkanlıkları bugünlerde şekilleniyor, yesin de nasıl yerse yesin diyeceğin bir bebek değil oğlun, zafiyet geçirmediği sürece hiçbiri değil bana göre. Ekmek neredeyse hiç vermiyorum, biz de yemiyoruz zaten.
Öptük sizi

Tam bugdaydı haklısın canım benim ya ek gıdaya yeni geçtik gibi oldu eskiden her saniye emdiği için istemiyordu bişey

Selamün aleyküm arkadaşlar. Çocuk sahibi olabilmek için ugrasan Sevcan adında bir arkadaşımız yasin dağıtıyor. Okuyabilecek olan varmı. Rabbim isteyen herkese sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat nasip etsin inşallah.

A niye okadar geç ilk sefer için bence kimi bulduysan ondan al sonra kendi doktoruna gidersin. bekleme bence içinide rahat tut canım
Yarına buldum şükür biri iptal etti heraldede smdıde aklma sey geldı kalp atısı olur mu 6 haftalık.kalbı duyulmazsa boşamı gtmş olurum ben 8 haftalk dyluo dıe bılıodm ama nette 6 haftalıkda dyulur dıo

Benimde 6ydı rahimden duymuştu diye hatırlıyorum.boşuna olmaz en azından . Keseye bakar kesenin yerine bakar dış gebelik falan da oluyor ya Allah korusun. Git git :) güzel haberlerle gel inş

Ben 4.haftada öğrendim 6da kalbi atıyordu hatta ikiz olduğunu kalp atışında öğrenmiştik

Bı kaç haftadır bana bıldırım gelmıyor sankı. Ya da gelıyor ben mı gözden kaçırıyorum bılemedım. Bazen bıldırım sayısı fazla olunca görmüyorum galıba arada kaynıyor. Bıldırım acık çünkü gelmesı lazım. Kendım arayıp buluyorum artık.

Sabah 5 ye uyanınca nasıl çorba ıcırdın. Hadı süt versen anlarımda :)))
Masallah ıyı yemesı. Benımkılere sabah 5 ye çorba vercen elının tersıyle ıttırırler galıba.

Bazen banada oluyor ama ne yaptığımı anladım yazarken sağ altta kırmızı çan çıkıyor ona yanlışlıkla basarsanız bildirimler gelmiyor :) insanın elide değiyor sinir bişey

İçiriyorım canım baya içiyor bu seferde ona alışacak diye korkuyorum
Alışmaz. Yazın terledıklerı ıcın gece su içme ıhtıyacı doguyor. Kısın terleme vs olmayınca su ıstemek akıllarına gelmez.
Mınıgım gece uyanıyor hemen kalk kalk dıye emır verıyor bana. Kalk kalk su su 1 subardagına yakın ıcıyor. Kısa da unuturlar yıne.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…