2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Normal kolluk aldık. Neymiş bunların hikayesi? Fazla alengirli bişeyler alma, zaten kollukta çok kullanmayacağız, geç öğrenir o zaman yüzmeyi..
Normalde bişey kullanmadan öğretmek gerekiyormuş canım ben üniversitede yüzme kursuna gitmiştim hoca bişey vermemişti hocaya yalvarıyorduk sosis ver yüzeriz diye hep olmaz diyordu vermemişti öyle öğrendik valla oluyor aletsiz

Ya benimde hamile olduğumu bilmeden tema parka gittim gerçii hala hamile olup olmasıgımı bilmiyorum 1 hafta var ama ebelik düşünüyordum o çok tehlikeli aletlere bindim eger olduysa zararı olur mu ki
Bebek olduysa bile o zaman anca 3 haftalıktır miniciktir zaten sizde kanama olmadıysa bişey olmamıştır bebek varsa

Ya benimde hamile olduğumu bilmeden tema parka gittim gerçii hala hamile olup olmasıgımı bilmiyorum 1 hafta var ama ebelik düşünüyordum o çok tehlikeli aletlere bindim eger olduysa zararı olur mu ki
Bebekte ciddi bir sıkıntı olacaksa bu tür sebeplerle zaten ilk 4 hafta içinde tutunamıyormuş. Yani bindiğiniz oyuncaklardan birinde bir sıkıntı yaşadıysanız bile eğer döllenen yumurta hasar aldıysa rahme yerleşmeden adet olunuyormuş.

Normalde bişey kullanmadan öğretmek gerekiyormuş canım ben üniversitede yüzme kursuna gitmiştim hoca bişey vermemişti hocaya yalvarıyorduk sosis ver yüzeriz diye hep olmaz diyordu vermemişti öyle öğrendik valla oluyor aletsiz

Evet evet öyleymiş.. ben o işi babaya bıraktım artık, lisanslı dalgıç eşim. En önemli nokta, herşeyde olduğu gibi ürkütmemek, zorlamamak.. zaten diğer çocukları görünce istiyor girmek istemeyen çocukta . Deniz ayakkabısı da aldım ama sahil temizse çıkarıyorum taşı kumu hissetsin diye.

Evet evet öyleymiş.. ben o işi babaya bıraktım artık, lisanslı dalgıç eşim. En önemli nokta, herşeyde olduğu gibi ürkütmemek, zorlamamak.. zaten diğer çocukları görünce istiyor girmek istemeyen çocukta . Deniz ayakkabısı da aldım ama sahil temizse çıkarıyorum taşı kumu hissetsin diye.
Ya ne güzel büyük şans ben bebeklerle yüzme kursuna gideceğim :-) tam iyi değilim üniversitede suyla tanıştım düşün

Bebekte ciddi bir sıkıntı olacaksa bu tür sebeplerle zaten ilk 4 hafta içinde tutunamıyormuş. Yani bindiğiniz oyuncaklardan birinde bir sıkıntı yaşadıysanız bile eğer döllenen yumurta hasar aldıysa rahme yerleşmeden adet olunuyormuş.
Çok teşkkür ederim bu degerli bilği için

Bizimkiler çıplak ayakla olmayı hiç sevmiyor Deniz havuz için muhakkak ya slipstop ya Deniz ayakkabısı alın kızlar. Denize havuza daha hiç sokmadım ne yapacaklar merak ediyorum ben de :-) kuma dokunmayı sevmediler ama

Ya bizim bıdıko beklediğimden daha çok sevdi. İlk dalgalardan kaçtı güldü eğlendi sonra girdi. Gölgeli simidi vardı onu kullanmadı biz tuttuk öyle durdu. Suyun tadını sevmedi :ıslık: tabi günün sonunda domates gibi olması harici güzeldi

Ya bizim bıdıko beklediğimden daha çok sevdi. İlk dalgalardan kaçtı güldü eğlendi sonra girdi. Gölgeli simidi vardı onu kullanmadı biz tuttuk öyle durdu. Suyun tadını sevmedi :ıslık: tabi günün sonunda domates gibi olması harici güzeldi
Yaa ne güzel iyi olmuş sevmesi artık Sudan çıkmaz :-) aynen canım sen ona her yeri kapalı mayolardan al

Kol ve yüze çözüm bulmak gerek.
Şimdiye kadar deniz kenarında tişörtle dolandı oynadı ıslansa da sorun olmadı. Yarın decathlon olan bir yere gideceğiz. Orada balık adam giysisi var. Bebek için. Onu alacağım yarım kollu şortlu. Çünkü Ediz'i dokunduğum yer kızarıp kabarıyor .

Şimdiye kadar deniz kenarında tişörtle dolandı oynadı ıslansa da sorun olmadı. Yarın decathlon olan bir yere gideceğiz. Orada balık adam giysisi var. Bebek için. Onu alacağım yarım kollu şortlu. Çünkü Ediz'i dokunduğum yer kızarıp kabarıyor .
Aynen canım onlar çok iyi Kentpark AVM de decathlonda dün gördüm ama küçücükler büyük almak lazım 2 3yaş

Aleyküm selam canım hoşgeldiniz nasıl geçti tatiliniz,tereddüt ediyordun memnun kaldınız mı otelden bari
Hoş bulduk. Kızım çok ama çok yordu bizi. Sürekli ağladı . Meme meme meme heryerde bağırdı durdu. İnsanlar bize acıdı . Ruslar bile acıyan gözlerle bakıyordu bize. İllallah ettim memeye düşkünlüğünden. Ama otel beklediğimden iyiydi .herkes çocukluydu. Oğlumun doğum günüydu animasyonda oğlumu sahneye çıkardılar. Doğum günü kutlandı sahnede çok mutlu olduk.

Hoş bulduk. Kızım çok ama çok yordu bizi. Sürekli ağladı . Meme meme meme heryerde bağırdı durdu. İnsanlar bize acıdı . Ruslar bile acıyan gözlerle bakıyordu bize. İllallah ettim memeye düşkünlüğünden. Ama otel beklediğimden iyiydi .herkes çocukluydu. Oğlumun doğum günüydu animasyonda oğlumu sahneye çıkardılar. Doğum günü kutlandı sahnede çok mutlu olduk.
bana da acıyan gözlerle bakıyorlar genelde com iki çocuk birden ağlayinca :halay:alıştık artik :KK14:

Sevindim canım,kızın içinse az daha sabır ne diyelim

E Emnis senden nbr nasıl gidiyo memesiz hayat herşey yolunda mi
Bizden iyilik canım memesiz hayat gayet iyi ya :) oğlum arada açıp bakıyor ama emicen mi diyorum ı ıh diyor gidiyor :) sadece seviyor :))))
Uykularına hemen etki etti 4 kere falan uyanıyor ama biraz hastalık durumu var şuan belki ileride daha da iyi olur.her bakımdan çok rahatladım ya şükür bu süreçten çok korkuyordum Allah yardım etti

X