2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Belki de tuzlu olduğu için bıraktı gerçi ben de merak ettim parmağımla sütün tadına baktım tatlıydı :KK45:tekrar başlasın istemiyorum aslında çünkü benim ona bıraktıracak gücüm yok böylesine bile üzülüyor insan. Bir yandan da okadar iyi gelişmeler varki onun içinde iyisi olduğuna arttk emin oldum yemesi içmesi uyuması çok iyi oldu maşallah uykusuzluktan mızmızlkkta kalmadı mutlu kısacası o yüzden bende mutluyum arada bir emzirmeyi özlüyorum gözüm doluyor ama alışırım herhalde
Ayyy çok sevindim haydi hayırlı uğurlu olsun canım. Maşallah sana oğluna. Çok sevindim bu güzelliğinize:)

E Emnis oo maşallah canım seninki baya toparlamış. Bak benim oğlan evde dolaşmaya alıştı gece dolanıyıruz hala .Bazen yarım saat bazen 1 saat bazen 5 dk ama her uyanmadan kucakta dolanarak dalıyor uykuya. Popoya piş piş maalesef bizimkine göre olmadı. Çok çok sevindim senin adına. Hayırlı uğurlu olsun:KK200:

Hurdunya Hurdunya aaaa sen Deniz'i nasıl sokuyırsun denize?
Ediz, üstü tenteli sinitlerle dün girdi ama bugün korktu ondan. Bir de denize girince dalga olmamasına rağmen o sudaki hafif sallantıdan korktu.
Creeks kolluk veya delphin disk mi akşam diyorum. Çünkü gövdeyi tutunca hemen ayaklar yüzme pozisyonuna geliyor.
Sen ne yapıyorsun?

Hurdunya Hurdunya aaaa sen Deniz'i nasıl sokuyırsun denize?
Ediz, üstü tenteli sinitlerle dün girdi ama bugün korktu ondan. Bir de denize girince dalga olmamasına rağmen o sudaki hafif sallantıdan korktu.
Creeks kolluk veya delphin disk mi akşam diyorum. Çünkü gövdeyi tutunca hemen ayaklar yüzme pozisyonuna geliyor.
Sen ne yapıyorsun?

Biz geçen yıl kullanmıştık o üstü kapalı simiti, bu yıl açıkçası hiçbirşey takmıyoruz. Kolluk aldık ama kullanmadık, karavanda olduğumuzda hava hep bi nane olduğundan yaklaşık iki saat kaldık denizde genelde, o zaman da ya bizimle girdi denize kucakta ya da kenarda oynadık. Dalgalarla oynamayı sevdi, azıcık ilerliyor da kendi kendine ya da tut diyor elini verip beraber yürüyoruz. Tabi ki çok temkinliyiz ama pek belli etmiyoruz ona ürkmemesi için çünkü Deniz doğuştan temkinli bi kısçe :KK66:
Kolluk iyidir ama..

Biz geçen yıl kullanmıştık o üstü kapalı simiti, bu yıl açıkçası hiçbirşey takmıyoruz. Kolluk aldık ama kullanmadık, karavanda olduğumuzda hava hep bi nane olduğundan yaklaşık iki saat kaldık denizde genelde, o zaman da ya bizimle girdi denize kucakta ya da kenarda oynadık. Dalgalarla oynamayı sevdi, azıcık ilerliyor da kendi kendine ya da tut diyor elini verip beraber yürüyoruz. Tabi ki çok temkinliyiz ama pek belli etmiyoruz ona ürkmemesi için çünkü Deniz doğuştan temkinli bi kısçe :KK66:
Kolluk iyidir ama..
Kolluk normal mi aldınız yoksa bu yuvarlaklardan mı

E Emnis hem gecmis olsun hem hayirli olsum canim benim.sasirdim okudukca gelismeleri.. insan once bi bosluga düşüyor özlüyor emmesini memeye sokulmasını falan :anne: kuzular büyüyor artik... halini gorenler annem de dahil beni cok korkutmuşlardı ama bekledigim kadar zor olmadı. Ve 2. Gun unutunca icten içe dedum kendime nankör bir gunde unuttu memeyi diye:deli::halay::rolleyes:

Senın mınık yavru nasıl. Adı neydı unuttum canım.
Büyüdünüz artık neredeyse 4 aylık olacak galıba degılmı.
yok cnm daha 2 buçuk ayligiz gaz sancıları geçti şükür ama bu sirada kucakta uyumaya alıştı o zorluyor beni adi alparslan cnm

Bizimkiler çıplak ayakla olmayı hiç sevmiyor Deniz havuz için muhakkak ya slipstop ya Deniz ayakkabısı alın kızlar. Denize havuza daha hiç sokmadım ne yapacaklar merak ediyorum ben de :-) kuma dokunmayı sevmediler ama

Annem bana hamileyken hastanede yatmis cok fazla antibiyotik igne serum kullanmis.tabi bana hamile oldugunu sonradan ogrenmis.hic birseym yok cok sukur.bi anyibiyotik kullandi diye bunlar soylenirmiya.bence uzulmesin sonucta Allahin takdiri.hicbirsey kullanmayipta bebegi sorunlu doganlar var.ama antibiyotik kullandi diye bir suru kotu soz soylemesine gerek yok.daha olusum asamasindayken etkilemez bence.
Arkadasim 2 aylik hamile ve sinir ilaci kullaniyordu hamile oldugunu ogrenince birakmis doktor kalp atisini duyana kadar sikinti olmazdi demis.
Ya benimde hamile olduğumu bilmeden tema parka gittim gerçii hala hamile olup olmasıgımı bilmiyorum 1 hafta var ama ebelik düşünüyordum o çok tehlikeli aletlere bindim eger olduysa zararı olur mu ki

Ya benimde hamile olduğumu bilmeden tema parka gittim gerçii hala hamile olup olmasıgımı bilmiyorum 1 hafta var ama ebelik düşünüyordum o çok tehlikeli aletlere bindim eger olduysa zararı olur mu ki
Çok çok eskı mesaj
Hamıle olup olmadığınız bile bellı degıl. Doktora gıdın:))))

X