2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ooooooo sende baya zorlanmissin . Ama rabbim nekadar büyük.sukurler olsun bizi anne yaptı. Nice evlat isteyip sahip olmayanlar var.
Ya varya o sancı tabıkı ayrı bir acı beter ama bıde psıkolojım bozuldu resmen cok kotydu ya hastanede yattım bır sure o gelıo 7 aylık yasamaz bırı gdıo benım şuyum vardı öldu ayy mıllet ne kadar dusuncesz ya bıde dogum yapanların oda dolmuş birinide benım yanıma verdıler mı kocam zıyaretıme gfeldı ben başladım aglamaya tam o an doktrda geldı o halımı gordu sen burda cok bunaldın gel senı evıne gonderelım ama dıkkat et 2 gunde bı de gel sancına bakalım dedı öyle cıktım hastanedenn

Ya ne güzel ama vazgeçtik gibi benim oğlan orda da bağlatmaz kendini arkadan sırtımı ısırır saçımı çeker kesinn yani :////

Sahillerde kiralık olanları var ya oralarda dene bir önce.. bu açıkhavada olduğu in seviyor Deniz, oto koltuğuna oturtamıyorum ben de :KK43:

gonulll gonulll kusura bakma canım sana geri dönüş yapamadim.umre donusu ziyareti baya yogun geçti çocuklarla kafam.donmus inan.sonradan okudum toz torbali benim dedigm olmaz
Toz torbalı begendım ama toz torbasız ıstedıgım ıcın vazgectım ondan. Belkıde sizin kullandığınızı begenmıstım.
Sımdılık arnıcada karar kıldım.
Annenler mı gıttı umreye. Allah kabul etsın canım. Allah bızlerede nasıp etsın ıns.

Toz torbalı begendım ama toz torbasız ıstedıgım ıcın vazgectım ondan. Belkıde sizin kullandığınızı begenmıstım.
Sımdılık arnıcada karar kıldım.
Annenler mı gıttı umreye. Allah kabul etsın canım. Allah bızlerede nasıp etsın ıns.
Kayinvalidemgil canim ramazan umresine gitmislerdi geldiler.aminnn allahim herkese nasip etsin inşallah:)

Ya varya o sancı tabıkı ayrı bir acı beter ama bıde psıkolojım bozuldu resmen cok kotydu ya hastanede yattım bır sure o gelıo 7 aylık yasamaz bırı gdıo benım şuyum vardı öldu ayy mıllet ne kadar dusuncesz ya bıde dogum yapanların oda dolmuş birinide benım yanıma verdıler mı kocam zıyaretıme gfeldı ben başladım aglamaya tam o an doktrda geldı o halımı gordu sen burda cok bunaldın gel senı evıne gonderelım ama dıkkat et 2 gunde bı de gel sancına bakalım dedı öyle cıktım hastanedenn
Aboooooo maşallah ama iyi toparlamissin kendini tebrik ederim

Merhaba bayanlar bu emzirmeyi bırakanlar varmi ben biraktirmak istiyorum benim oğlan aşırı meme düşkünü bu fikri olan varmi

Merhaba bayanlar bu emzirmeyi bırakanlar varmi ben biraktirmak istiyorum benim oğlan aşırı meme düşkünü bu fikri olan varmi

Ben daha biraktirmafim. Benim kızda çok düşkün memeye.2 yaşında bıraktırmak istiyor um ama çok zorluyor gercekten

Bende bıraktırmayı düşünüyorum ama nasıl olacak bilmiyorum benimkide çok düşkün ve emmeden uyumuyor

Bende önümüzdeki ay bırakmayı düşünüyorum kızlar annemlere yazlığa gideceğiz orda deniz bağ bahçe oyalanır yapışmaz diyorum hiç uyumuyor çok üzülüyorum hep yorgun mutsuz kalkıyor oda bende .. koparacak gibi ısırıyor birde artık zamanı geldi diyorum psikolojim bozuldu çünkü :KK43:(

Bende önümüzdeki ay bırakmayı düşünüyorum kızlar annemlere yazlığa gideceğiz orda deniz bağ bahçe oyalanır yapışmaz diyorum hiç uyumuyor çok üzülüyorum hep yorgun mutsuz kalkıyor oda bende .. koparacak gibi ısırıyor birde artık zamanı geldi diyorum psikolojim bozuldu çünkü :KK43:(
Yazın biraktirmak daha kolay olur oyalanacak lafı çok şey var.ana kışın sürekli evde oluyor çocuklar hep anneye sariyorlar oyalamak zor oluyor.

Bende en azından gece emmesini bıraktırmayı düşünüyorum ama şuan düşünce. Çünkü çok bağlı
Gece beslenmesini kesmekte zor benim gözüm kesmiyor . Çünkü 1 hafta sürüyor ve sürekli ağlıyor lar. Onun için ben ikisini beraber toptan keseceğim insallah. Benimki 20 aylık oldu nerdeyse agustos gibi kessem nasıl olur diyorum memleket e gidince

Benimki de çok duskun gezmeye gittiğimizde hep istiyor zorlanıyorum 19 aylik oldu artık yeter herkes biraktir ilerde çok zorlanirsin bitaktiramazsin diyor ne denediysem olmadı ya

X