2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar bisikletin arkasına takılan çocuk koltuklarından kullanan var mı içimizde.tereddütte kaldım bir hayli de pahalı acaba kullanışlı olur mu? Bisiklete binmeyi çok severim ama oğlum yüzünden 2senedir binemiyorum ya :KK43:

Ben de E Emnis e katılıyorum. Düşünme. Çünkü bu konuda eşin yanında olmaz dediği gibi. E kadın art niyetli değilse sıkıntı nedir? Benim kayınvalidem de görümcem de öyle. Çok seviyorlar sınırsız oyun sevgi. Bizimkinin gözü görmez bizi onlar oldu mu.
Eğer kıskanıyorsan çocuğun senden uzaklaşacağını düşünüyorsan sen tavrıını değişrir. Sevgili belli etmezdim ben de ama o oğluma kadar öyleydi. O anne sevgisini iliklerine kadar hissetsin yaşadığımız sürece.
Babanneyi kırma bence kadına da yazık, bizimkiler de aynısını yapıyor iki taraf da. Gel buraya bura daha iyi vs. Başta ben de sinir oluyordum ama art niyet yok ki... babanne sevgisinden mahrum büyümüş bir çocuk olarak söylüyorum onların sevgisi çok önemli. Çocuk için çok önemli. Bırak sevsinler doya doya bırak yavrum doya doya onların sevgisiyle büyüsün.

Annem babanne olduğunda 36 yaşındaydı. Herkes onun sanıyordu. Yengem çocuk da öyle sancak diye annemi çok üzdü. Ya bir sürünün içinde onlarca koyunun içinde kuzu buluyor anasını insanoğlu mu bilmeyecek dedik. Evet aynen öyle. Anne sevgisinin ne kadar büyük olduğunu bilir zaten bebek .
Çok guzel anlatmssın sagol tabıkı onların sevgılerınden mahrum kalamsın kızım bende sevgımı gsterıorum tabıkı ama işte neyse dedklerını dusunecegım sagol tekrardan

2.ler daha kolay olur derler ama bilemem kardeş kardeşe benzemiyor bazen
yok anam yok öyle bi dünya benim ikinci fena yalancı emzik almadı bu emiyo defne emmedi ikinci kucağa alıştı kucakta uyuyacak defne hic öyle bisey bilmez defne de gaz faln hic bilmem bunda var :işsiz:

yok anam yok öyle bi dünya benim ikinci fena yalancı emzik almadı bu emiyo defne emmedi ikinci kucağa alıştı kucakta uyuyacak defne hic öyle bisey bilmez defne de gaz faln hic bilmem bunda var :işsiz:
Bacım benim ilki oğlan ikincisi de oğlanın kız versiyonu.herseyleri aynı . Huysuzluk gaz yemek yememek gece sürekli uyanmak ve fiziksel olarak da çok benziyorlar. Hatta oğlumun okuluna gidince ilk başlarda tanımıyorlar bizi daha aaaaaaa nekadar çok benziyorlar diyorduherkes

:))Ayy canım aramıza katılmanı hiç istemezdim ama sende hoşgeldin yani büyük konuşmayayım ama herhalde 2.olsa pek zor gelmez en üst levelden başladım çünkü :)))) ama tabi arayı açarsam o zaman zor gelir işte

Allah sanada kolaylık versin canım memede uyumasını izin verme aman diyim ben ettim sen etme :)mayışdığında koy yatağına tam derin uyumadan

Bacım benim ilki oğlan ikincisi de oğlanın kız versiyonu.herseyleri aynı . Huysuzluk gaz yemek yememek gece sürekli uyanmak ve fiziksel olarak da çok benziyorlar. Hatta oğlumun okuluna gidince ilk başlarda tanımıyorlar bizi daha aaaaaaa nekadar çok benziyorlar diyorduherkes
Kız zaten seni görünce çocuk yapasım kalmıyor sus :)))))))

:))Ayy canım aramıza katılmanı hiç istemezdim ama sende hoşgeldin yani büyük konuşmayayım ama herhalde 2.olsa pek zor gelmez en üst levelden başladım çünkü :)))) ama tabi arayı açarsam o zaman zor gelir işte

Allah sanada kolaylık versin canım memede uyumasını izin verme aman diyim ben ettim sen etme :)mayışdığında koy yatağına tam derin uyumadan
aynen canım sen en üst leveldan başladın sana bisey olmaz daha :rapci::rapci:

Kız zaten seni görünce çocuk yapasım kalmıyor sus :)))))))
Daha önce de sosöylediğ gibi rabbim öyle birşey veriyirki herşeyi unutuyorsun tekrar yapiyirsun. Dün ünv den bir arkadaşla karşılaştık eşi 3 gün önce doğum yapmış sezeryanla. Bir daha asla çocuk yapmam diyormuş.esimde benim karımda öyle diyordu merak etme biraz zaman geçsin yapar dedi.

Daha önce de sosöylediğ gibi rabbim öyle birşey veriyirki herşeyi unutuyorsun tekrar yapiyirsun. Dün ünv den bir arkadaşla karşılaştık eşi 3 gün önce doğum yapmış sezeryanla. Bir daha asla çocuk yapmam diyormuş.esimde benim karımda öyle diyordu merak etme biraz zaman geçsin yapar dedi.
:KK48:aynende oyle oluyor son 1 ay cektım kı ne cektım ayyy Allah kımsenın basına vermesn 32 haftalık gelıodu benımkı durdurdular stres sancı hele o sancıyı hıc unutmam tam 7 gun cektım suyum gelsı sancı kesıldı aralıksıx bır sancımı olur ya artık alın şunuda kurtuluyum dıodum ama sonuççç şuan 2. Dsnuyoruz benı kandırıolar of of

:KK48:aynende oyle oluyor son 1 ay cektım kı ne cektım ayyy Allah kımsenın basına vermesn 32 haftalık gelıodu benımkı durdurdular stres sancı hele o sancıyı hıc unutmam tam 7 gun cektım suyum gelsı sancı kesıldı aralıksıx bır sancımı olur ya artık alın şunuda kurtuluyum dıodum ama sonuççç şuan 2. Dsnuyoruz benı kandırıolar of of
Ooooooo sende baya zorlanmissin . Ama rabbim nekadar büyük.sukurler olsun bizi anne yaptı. Nice evlat isteyip sahip olmayanlar var.

X