2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Aaa düşükmü hep 750 Watt vardı
Su meşhur arınca Tesla bıle 750 Watt olunca bu daha ıyı geldı.
Sence daha ıyı ne alabılırım. Fıyat 700-800 e kadar olabılır. Pesın alcagım ıcın.
Benimki annemin teyzemin hatta çoğu arkadaşımın kullandığı meşhur Philips maraton canım çok memnunuz süpürürken halıyı kaldırıyor çok güçlü

Bazen kendıme kızıyorum herkes ilgi ister bense ıstemıorum dıe ama fazla ilgide gercekten bı yere kadar insanı boğuyor .vay emmedı vay yurumedı vay dişi cıkmadı çook zayıfı demıorum bıle her gorustgmzdemı soyler insan bilmiorum başkası ne dusunur ama ben cok stres oluyorum daralıyorum
Ben sana hak veriyorum canım biraz uzak kalmak iyi gelir. Çok fazla eleştiriyor bide onu sevmedim ben de bozulurdum yada millete yaptığımız gibi tiye alan cevaplar vermek gerekiyor

Anam.bende bu kızlara noldu diyorum bana bildirim gelmiyormuş :skandal:
Biz annemlerdeyz yazlıkta oğlum tam bir deniz kuşu zor çıkartıyoruz vee bugün denizde kendi yüzdü simitle tabi :)) öyle onu bıraktık birden görmelisiniz nasıl el kol çırpıyor çok çok tatlı amaaaa gelin görün ki biz gelip yorgunluktan bayılıyoruz adam yine uyumuyor :KK43:(

Günaydın hatunlar. Biz yine hastalandik hem de aile boyu.burada bir salgin var be biz de kacamadik. Cocuklarin ikisinin de boğazı bembeyaz olmus ateş arada ben.oglan cook hırçın atıyor kendini nerete gelirse sakinleştirmek icin kucagima almak istiyorum ama nafile.cok huy degistirdi taniyamiyorum artik... giremedim kac gündür artik yasam enerjim bitmis gibi hissediyorum üzgünüm
Of off geçmiş olsun Allah yardımcın olsun

Anam.bende bu kızlara noldu diyorum bana bildirim gelmiyormuş :skandal:
Biz annemlerdeyz yazlıkta oğlum tam bir deniz kuşu zor çıkartıyoruz vee bugün denizde kendi yüzdü simitle tabi :)) öyle onu bıraktık birden görmelisiniz nasıl el kol çırpıyor çok çok tatlı amaaaa gelin görün ki biz gelip yorgunluktan bayılıyoruz adam yine uyumuyor :KK43:(
Ohh ne güzel. Uyku deme bizim bebelere ne dersen de

Sabah 7de bir başlıyor bahçede parkta geziyor full koşuyor denizde hiiiçç durmuyor yüzüyor yüzüyor kıpır kıpır ama adamı ağlaya ağlaya zorla gece 11de uyutabiliyorum :)
Tıpkısının aynısı 11 de uyuyunca şükür erken uyudu diyorum düşün. Gecede sürekli uyanmalar devam Rabbim bize güç versin bazen çok sinirlenip bağırıyorum sonrada çok üzülüyorum

Aaa düşükmü hep 750 Watt vardı
Su meşhur arınca Tesla bıle 750 Watt olunca bu daha ıyı geldı.
Sence daha ıyı ne alabılırım. Fıyat 700-800 e kadar olabılır. Pesın alcagım ıcın.
Canım vat değil de çekim gücüne bak muhakkak. Bir de eğer uygun fiyat aralığında bulabilirsen elektrolux ultra silencer çok memnunum. İnternette 700 civarı olabilir. Yeni modelleri pahalıymış da .

Yoruldum.
Bu gece yine 3 defa uyandı ama her uyuması bir saat. Sonuncunda çok ağladı emmek istedi. Uyuttum ama tam uyumuyor. Offf sabah oldu emdi uyudu şimdi. Geçen gece çok yorgundum 4te emzirdim hava aydınlanmamış tabi o günden beri 4ye kalkıp canıma okuyor sıpa

Yoruldum.
Bu gece yine 3 defa uyandı ama her uyuması bir saat. Sonuncunda çok ağladı emmek istedi. Uyuttum ama tam uyumuyor. Offf sabah oldu emdi uyudu şimdi. Geçen gece çok yorgundum 4te emzirdim hava aydınlanmamış tabi o günden beri 4ye kalkıp canıma okuyor sıpa
O 1 kere emzırmenı fırsat bılıyorlar ıste. Yıne emzırmen ıcın senı yıldırmaya dogru gıdıyor.

Su süpürge olayı baya kafamı karıştırdı.
Ozellıkle halıdakı cekım gücüne bakıyorum. Hangı ıyı marka süpürgeye baksam 750 Watt ı gecmıyor emıs gücüde 200 de kalıyor buna Dyson da dahıl.
2400 Watt 450emıs gücü olanlarında ya satışı yok yada çok gürültülü ve en fazla fıyatları da 250 tl şaka gıbı.
Zaten geçen sene yenı kanun çıkmış 750 Watt üstü süpürge satışı yasaklanıyor dıye. O yüzden 750 Watt da kalıyor süpürgeler.
Philips bıle en ıyı supurgesı halıda cekıs gücüyle benım ıcın sınıfta kalıyor maraton harıcı.
Maraton alacağıma aynı ısı gören bır sürü daha uyguna süpürgeler var.
Artık beynım sulandı.
Toz torbasız ıstıyorum. Bakıyorum artık bırseylere.
Elektrolukse bakmamıştım onada bakayım bırde Samsung modelı ıstıyorum L Larendee hasbeee hasbeee

Günaydın kızlar nasılsınız?
Doğru düzgün giremedim çoktur
Benim sıpa da gece sürekli emiyor
Meme ağzından çıkıca açıyor gözü
4 azı dişi birden çıkıyor ağrısı filan var herhalde

Su süpürge olayı baya kafamı karıştırdı.
Ozellıkle halıdakı cekım gücüne bakıyorum. Hangı ıyı marka süpürgeye baksam 750 Watt ı gecmıyor emıs gücüde 200 de kalıyor buna Dyson da dahıl.
2400 Watt 450emıs gücü olanlarında ya satışı yok yada çok gürültülü ve en fazla fıyatları da 250 tl şaka gıbı.
Zaten geçen sene yenı kanun çıkmış 750 Watt üstü süpürge satışı yasaklanıyor dıye. O yüzden 750 Watt da kalıyor süpürgeler.
Philips bıle en ıyı supurgesı halıda cekıs gücüyle benım ıcın sınıfta kalıyor maraton harıcı.
Maraton alacağıma aynı ısı gören bır sürü daha uyguna süpürgeler var.
Artık beynım sulandı.
Toz torbasız ıstıyorum. Bakıyorum artık bırseylere.
Elektrolukse bakmamıştım onada bakayım bırde Samsung modelı ıstıyorum L Larendee hasbeee hasbeee
Canım marka model fazla bilmiyorum ama dikey al bence yerden tasarruf
Dyson çok duydum ama pahalı baya

Senin kaynana da damarına damarına basıyor ya. Merak etme her çocuk annesinin sevgisini hisseder. annenin kokusunu anliyor çocuklar. Bu kıskançlık değil annelik böyle birşey.
İnanmazsın suan sınırden catlıyorum ya sabah aradı kızımla konusuo dıokı gel kızım dıo burda cvcvler var tavklar var ordan sıkılmadınmı dıo Allah Allah valla kanser olacam ya artık dayanamayacam galıba yarın gdecez eger bununla ilgili birsey daha derse soyleyecem konuşacam bilmiyorum iyimi yaparım kötümü yaparım içime atmaktan hasta olacam ya .eşim hiç lafnı esırgemez hemen soyler kızar falan ama ben annesıne degıl kendıne anlattgm halde heöen lafı tıkar agzma sen kötü fikirlisin kadın torununu sevıo dıo

Günaydın kızlar nasılsınız?
Doğru düzgün giremedim çoktur
Benim sıpa da gece sürekli emiyor
Meme ağzından çıkıca açıyor gözü
4 azı dişi birden çıkıyor ağrısı filan var herhalde

Canım marka model fazla bilmiyorum ama dikey al bence yerden tasarruf
Dyson çok duydum ama pahalı baya
Gunaydın iyi olmaya çalşiotuz sen nasılsın

İnanmazsın suan sınırden catlıyorum ya sabah aradı kızımla konusuo dıokı gel kızım dıo burda cvcvler var tavklar var ordan sıkılmadınmı dıo Allah Allah valla kanser olacam ya artık dayanamayacam galıba yarın gdecez eger bununla ilgili birsey daha derse soyleyecem konuşacam bilmiyorum iyimi yaparım kötümü yaparım içime atmaktan hasta olacam ya .eşim hiç lafnı esırgemez hemen soyler kızar falan ama ben annesıne degıl kendıne anlattgm halde heöen lafı tıkar agzma sen kötü fikirlisin kadın torununu sevıo dıo
Bence de düşünmemeye çalış çünkü eşin bu konuda yanında olmaz kötü niyetli sen olmuş olursun hiç kaçarı yok

X