2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bu park olayını niye sordum Eşime kalsa herşeyden ben suçluyum çocugun uyumamasından yaramazlığına tek başına oyun oynamamasından ve hatta hala emzirdiğimm için yine suçluyum tartışıp duruyoruz çok kırılıyorum anlatamam size.. herşeyimi eleştiriyor parkta oğlumla fotomu atıyorum niye uzun kollu giydirdin terleyip üşüycek diyor yaaa bir fptoya bak gülücük yap karım oğlum de sinir oluyorum sinir
Ayni benimki :KK48: guldgme bakma gercekten cok sinir bir durum hic bir yere onunla gdesm gelmio gerci gtmedgm yerdede sorn ckario bi yere gtsen arkasndan hasta olsa orda birinden mi bulasti terledimi usudumu ayy

Çok konuştuk ama hiç bir çözüme varamıyoruz genel olarak müdahaleci zaten gelinliğimi de tutup çizmediği kalmıştı terziyle bir konuşmalar bir konuşmalar terzi artık bana değil ona soruyordu şurası nasıl olsun diye eskiden çok gözüme batmıyordu da şimdi çocuk söz konusu olunca çok kırılıyorum sanki ben kötü anneyim de herşeye karışıyor diyorum
Bu kadar mi olur aynen girisken gozu acik benimki herseyi kendi halleder herseye karisir gecen kizimn sacini kestrdim kuafr 15 aldi bana bir kizdi bidaha o kofre gtmek yok ne kadar sac kestide okadar alio sen diemedin mi bu fiyat cok fazla azcik sac kestns aldgnz paraya bak bilmem ne die gorsen kendi basima bi is yapiorum yapacagma pisman edio

Bu kadar mi olur aynen girisken gozu acik benimki herseyi kendi halleder herseye karisir gecen kizimn sacini kestrdim kuafr 15 aldi bana bir kizdi bidaha o kofre gtmek yok ne kadar sac kestide okadar alio sen diemedin mi bu fiyat cok fazla azcik sac kestns aldgnz paraya bak bilmem ne die gorsen kendi basima bi is yapiorum yapacagma pisman edio
Bilmiyorlar konuşuyorlar işte kaynana bunlar :)

Dedgn gbi o cocuktan ccga degisir ben kizim dusunce hemen kosup ahlayip vahlamam sakince hoppa derim hadi kizim bisey yok kalk bakalim falan derim hic ellem tabi dusme derecesine bagli bu . kaynanam cok sey yapar daha ccuk bi yere carpsa hemen ah vah kosusturu esimde kizar ccuklari siz bole yapionz bisey yok sen bole yapnca ccukta korkar faln die neyse sonuc cok cani yanmadgi surece aglamaz kendi kalkar faln filan .
Anneye bagliliga gelince elimizi tobe tutturamioz disari cikalim arkasina bile bakmaz hic umurnda deglz yani gelmisiz onu birakmsz hicc dgdugundan beri anneci degil zaten yeni yeni bana yakinlasmaya basladi sarilio uyursam opuo kucak istio beni az emmdi ya bense ona bagliorum ama bence yapi meselesi gbi
Ay valla çok serbest kalması da kötü ama benim ki de kötü hadi oğlum beni bırak koş diyorum yok illa benimle koşacak

Bu hafta 1.8 canım
Canım süper ılerlıyorsun. Sporun cok faydası var tabı. Aksatmadan hergun yaptığın ıcın kıloda eksılerıde görüyorsun.
Kendıne dınlenme günü de ver. Her gün ağır gelmesın. Yada haftanın bı kaç günü azalt. Sporla bırlıkte proteın alırsan yağlar gider kas oluşur vücutta. Hergun kırmızı veya beyaz et veya en az 2 yumurta olsun.

Canım süper ılerlıyorsun. Sporun cok faydası var tabı. Aksatmadan hergun yaptığın ıcın kıloda eksılerıde görüyorsun.
Kendıne dınlenme günü de ver. Her gün ağır gelmesın. Yada haftanın bı kaç günü azalt. Sporla bırlıkte proteın alırsan yağlar gider kas oluşur vücutta. Hergun kırmızı veya beyaz et veya en az 2 yumurta olsun.
Bacağımın arkası ağrıyor zaten zorladım herhalde dediğin gibi :KK43: ben bir gün az yapayım olmadı bu hafta hedefimde 1 kg olsun 2 kg insanı çatlatıyor :)

Dedgn gbi o cocuktan ccga degisir ben kizim dusunce hemen kosup ahlayip vahlamam sakince hoppa derim hadi kizim bisey yok kalk bakalim falan derim hic ellem tabi dusme derecesine bagli bu . kaynanam cok sey yapar daha ccuk bi yere carpsa hemen ah vah kosusturu esimde kizar ccuklari siz bole yapionz bisey yok sen bole yapnca ccukta korkar faln die neyse sonuc cok cani yanmadgi surece aglamaz kendi kalkar faln filan .
Anneye bagliliga gelince elimizi tobe tutturamioz disari cikalim arkasina bile bakmaz hic umurnda deglz yani gelmisiz onu birakmsz hicc dgdugundan beri anneci degil zaten yeni yeni bana yakinlasmaya basladi sarilio uyursam opuo kucak istio beni az emmdi ya bense ona bagliorum ama bence yapi meselesi gbi
Benim oğlum da 1 yaşında bıraktı emmeyi ama çok düşkün bana o yüzden kendini suçlama kesinlikle yapı meselesi

IMG-20180610-WA0001.jpg

Aranzda ccuklarina dis fircalatan var mi.ben bos firca veriorum bayadr kendi frcalio emio isrio faln da bugun azcik macunda surdum bugun ama nieyse icime snmio macunu tukurmeyi ogretemdim bi zarari olur mu sizce

Aranzda ccuklarina dis fircalatan var mi.ben bos firca veriorum bayadr kendi frcalio emio isrio faln da bugun azcik macunda surdum bugun ama nieyse icime snmio macunu tukurmeyi ogretemdim bi zarari olur mu sizce
Macun 3 yaş. Hatta ben organik bir macun aldım o bile 2+ diyor.
Ben silikon fırça ile fırçalıyorum. Diş etleri çok hassas olduğundan normal fırça olmuyormuş daha. Ama macun koymadan daha iyi olur. Tükğrme zamanına daha var.

X