2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ay ne zaman peşini bırakacak acaba ben 6 yaşında diye biliyorum o zaman ön plana çıkan arkadaşları oluyormuş anneden uzaklaşıyormuş çocuklar
6 mı :KK53: getirin hunimi
Bence onunda bir yaşı yok değişiyor çocuktan çocuğa bizde geçen iftara gittik dışarıdaydık arkadaşımızın 16aylık kızı vardı kız alıp başını karanlık havada bahçedeki parka gidiyordu bizimki habire elimizi tutup çekiştirme modundaydı evde bile elimizden tutuyor :KK43: ve bu konuda eşim beni suçluyor sinir ediyor beni düşer Müşer diye ben çocuğu hiç bırakmıyormuşum parkta yalnız bırakıyor musunuz siz ?ben iki adım hep arkasındayım yanlış mı ?

Bence onunda bir yaşı yok değişiyor çocuktan çocuğa bizde geçen iftara gittik dışarıdaydık arkadaşımızın 16aylık kızı vardı kız alıp başını karanlık havada bahçedeki parka gidiyordu bizimki habire elimizi tutup çekiştirme modundaydı evde bile elimizden tutuyor :KK43: ve bu konuda eşim beni suçluyor sinir ediyor beni düşer Müşer diye ben çocuğu hiç bırakmıyormuşum parkta yalnız bırakıyor musunuz siz ?ben iki adım hep arkasındayım yanlış mı ?
Eğer park boşsa bırakıyorum ben ama dolu olunca hep arkasındayım çünkü ya başka çocuklar çarpıyor ya onlar salıncağa şuursuzca yaklaşıyor kendilerine çarptırıyor bişeyler oluyor doğrusu bence doğru olan bu hem bizim çocukları korumuş oluyoruz hem başkasınınkini

Ay ne zaman peşini bırakacak acaba ben 6 yaşında diye biliyorum o zaman ön plana çıkan arkadaşları oluyormuş anneden uzaklaşıyormuş çocuklar
Kres yada anaokulu na başlayınca anneyi rahat bırakmaya başlıyorlar. Bana acimalarinin nedeni hiç oturmadı ve benim sürekli onun peşinde dolaşmak.

İşte benim kız alıp başını gidenlerden :)) ben serbest bırakıyorum ama göz hapsine alıyorum yakın mesafede duruyorum hep. Her durumda mudahale edebilmek için. Ama ev oturmaları da öyle olmuyor sürekli kucagimda olmadı gerekuyir yoksa dagirmadik yer bırakmıyor. Buzdolabını bile açıyor

İşte benim kız alıp başını gidenlerden :)) ben serbest bırakıyorum ama göz hapsine alıyorum yakın mesafede duruyorum hep. Her durumda mudahale edebilmek için. Ama ev oturmaları da öyle olmuyor sürekli kucagimda olmadı gerekuyir yoksa dagirmadik yer bırakmıyor. Buzdolabını bile açıyor
Yok benim ki çekiniyor misafirlikte sonra anam senin oğlan ne akıllı uslu oluyor gelin birde evde görün diyorum :)

Bu park olayını niye sordum Eşime kalsa herşeyden ben suçluyum çocugun uyumamasından yaramazlığına tek başına oyun oynamamasından ve hatta hala emzirdiğimm için yine suçluyum tartışıp duruyoruz çok kırılıyorum anlatamam size.. herşeyimi eleştiriyor parkta oğlumla fotomu atıyorum niye uzun kollu giydirdin terleyip üşüycek diyor yaaa bir fptoya bak gülücük yap karım oğlum de sinir oluyorum sinir

Bu park olayını niye sordum Eşime kalsa herşeyden ben suçluyum çocugun uyumamasından yaramazlığına tek başına oyun oynamamasından ve hatta hala emzirdiğimm için yine suçluyum tartışıp duruyoruz çok kırılıyorum anlatamam size.. herşeyimi eleştiriyor parkta oğlumla fotomu atıyorum niye uzun kollu giydirdin terleyip üşüycek diyor yaaa bir fptoya bak gülücük yap karım oğlum de sinir oluyorum sinir
Canım ben senin azmine hayran kaldım. Bu gidişle sen o u yontup ideal şekle sokarsın :KK76:

Çocuk üstündeki tüm sorumluluk annede değil ki canım önce bunu kabullenmesi gerekiyor. Kişilik olarak böyle galiba sana karşı olmadığını düşünüyorum

Yok canım ya olmuyor çok dediğim dedik mümkün değil düzelmesi onu bırak gitgide kötü oluyor
A bak burda yazmışsın karakter olarak öyleyse senin bunu kabullenmen gerek çok zor da olsa :-( mesela bişey dediğinde eleştirmek yok deyip konuyu kapatırsın her söylediğinde eleştiri yok de üzüldüğünü seni kötü etkilediğini söyle ki Eminim konuşmuşsundur zaten

A bak burda yazmışsın karakter olarak öyleyse senin bunu kabullenmen gerek çok zor da olsa :-( mesela bişey dediğinde eleştirmek yok deyip konuyu kapatırsın her söylediğinde eleştiri yok de üzüldüğünü seni kötü etkilediğini söyle ki Eminim konuşmuşsundur zaten
Çok konuştuk ama hiç bir çözüme varamıyoruz genel olarak müdahaleci zaten gelinliğimi de tutup çizmediği kalmıştı terziyle bir konuşmalar bir konuşmalar terzi artık bana değil ona soruyordu şurası nasıl olsun diye eskiden çok gözüme batmıyordu da şimdi çocuk söz konusu olunca çok kırılıyorum sanki ben kötü anneyim de herşeye karışıyor diyorum

Çok konuştuk ama hiç bir çözüme varamıyoruz genel olarak müdahaleci zaten gelinliğimi de tutup çizmediği kalmıştı terziyle bir konuşmalar bir konuşmalar terzi artık bana değil ona soruyordu şurası nasıl olsun diye eskiden çok gözüme batmıyordu da şimdi çocuk söz konusu olunca çok kırılıyorum sanki ben kötü anneyim de herşeye karışıyor diyorum
Hoppppp orda dur kimse senin anneliği ne laf edemez etmez de zaten. Baba da olsa . Sen bildiğini yap çünkü evladın için en iyisi sen bilirsin. Eşinin yapısı buysa biraz torpuleyebilse iyi olur.

Dedgn gbi o cocuktan ccga degisir ben kizim dusunce hemen kosup ahlayip vahlamam sakince hoppa derim hadi kizim bisey yok kalk bakalim falan derim hic ellem tabi dusme derecesine bagli bu . kaynanam cok sey yapar daha ccuk bi yere carpsa hemen ah vah kosusturu esimde kizar ccuklari siz bole yapionz bisey yok sen bole yapnca ccukta korkar faln die neyse sonuc cok cani yanmadgi surece aglamaz kendi kalkar faln filan .
Anneye bagliliga gelince elimizi tobe tutturamioz disari cikalim arkasina bile bakmaz hic umurnda deglz yani gelmisiz onu birakmsz hicc dgdugundan beri anneci degil zaten yeni yeni bana yakinlasmaya basladi sarilio uyursam opuo kucak istio beni az emmdi ya bense ona bagliorum ama bence yapi meselesi gbi

X