2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
E Emnis ben sevemedim ya bu 5. takımı. Başka takım yok mu ki. Hem kimse bir şey demiyor hem de sürekli ceza yiyorum. Bir dilim güllaç da yemeyeceksem öleyim mi yavvv zaten başka œşekerli gıda tüketmiyorum ki :KK43:(
Hahaha kıyamam sana kuzum sen takıl öyle zaten çok bir kilon yok o yüzden bence de yiyebilirsin. Vardır başka takım ama sanırım hepsi aynı mantıkla çalışıyor :) şekerli gıda sorunu bende de var e çay şekersiz kahve şekersiz birde tatlıları çıkardık hayattan :) meyve falan geçiştiriyorım ama kesmiyor zor oluyor geçen oğlana bal verdim ağzının kenarındaki balı yedim durum vahim :)))))

Kızlar napıyorsunuz çocuklar nasıl..ben çoook yoruluyorum ya bugünlerde parklar günde 2 3 e çıktı park uzak birde 400 MT yokuş yukarıda anam ağlıyor :KK43:( birde zayıflama aşkına çocuğun uykularında da hep spor yapıyorum o uyurken yine ütü yemek falan kıçım yer görmüyor bu aralar :KK43:

Kızlar napıyorsunuz çocuklar nasıl..ben çoook yoruluyorum ya bugünlerde parklar günde 2 3 e çıktı park uzak birde 400 MT yokuş yukarıda anam ağlıyor :KK43:( birde zayıflama aşkına çocuğun uykularında da hep spor yapıyorum o uyurken yine ütü yemek falan kıçım yer görmüyor bu aralar :KK43:
Benim tum ailem geldi hafta sonu baya yogunduk. Ablam kavinvalideme ben böyle çocuk görmedim de duymadım da dedi :))

Ben 6 ayda 3 kiloyu zor aldım 2 gün oruçta 2 kilo verdim. Şimdi tartı bozuldu kesin dahada vermişim dir. 2 gün tutup bir iki gün tutmuyorum

Aa ne güzel gittiler mi şimdi. Benim oğlan maşallah diyim bugünlerde sanki daha iyi günde 2 park iyi oldu herhalde eve pek enerji kalmıyor benimde kalmıyor tabi :)
Sorma dahada yoruluyoruz. Ama surda birkaç ay sonra iyice büyüyüp hiç uyanmamaya başlayacaklar . Ozaman da gece gidip biz öpüp koklayacagiz. Çok değişik birşey ben oğlum geceleri uyanmamaya başladığında uyanıp gidip opuyordum. Onlar büyüdükçe bebekliklerini özlüyor insan. Annelik çok farklı duygular yaşatıyor insana.

Sorma dahada yoruluyoruz. Ama surda birkaç ay sonra iyice büyüyüp hiç uyanmamaya başlayacaklar . Ozaman da gece gidip biz öpüp koklayacagiz. Çok değişik birşey ben oğlum geceleri uyanmamaya başladığında uyanıp gidip opuyordum. Onlar büyüdükçe bebekliklerini özlüyor insan. Annelik çok farklı duygular yaşatıyor insana.
Şu an hissettiğim duygunun tamda üstüne geldin oğlum yatağında yatıyor hadi uyanda yanıma alayım seni dedim bayılıyorum bana dönüp uyumasına:KK200: ah bu çocuklar valla şu 1.5 yılda ben ben olmaktan çıktım yinede iyi ki var diyorum Allah yokluklarını göstermesin yavrularımızın

Şu an hissettiğim duygunun tamda üstüne geldin oğlum yatağında yatıyor hadi uyanda yanıma alayım seni dedim bayılıyorum bana dönüp uyumasına:KK200: ah bu çocuklar valla şu 1.5 yılda ben ben olmaktan çıktım yinede iyi ki var diyorum Allah yokluklarını göstermesin yavrularımızın
Aminnnnn. Biraz daha büyüsün daha çok hissedeceksin böyle duyguları

Hayırlı geceler hanımlar sıze bır sorum var 19 aylık bebişin kaç saat uyuması gerekır doktora danışanınız var mı

Hayırlı geceler hanımlar sıze bır sorum var 19 aylık bebişin kaç saat uyuması gerekır doktora danışanınız var mı
Şöyle bi yazı var.
19 aylık çocukların çoğu günde 10-13 saat uyur. Bu çağda gündüz uykuları çoğunlukla öğleden sonra 1-2 saatlik tek bir seansa inmiştir. Eğer bu tek gündüz uykusu bile onun gece uyumasını zorlaştırıyorsa, kimi zaman bunu bile kaldırmak iyi bir fikir olabilir.

Şöyle bi yazı var.
19 aylık çocukların çoğu günde 10-13 saat uyur. Bu çağda gündüz uykuları çoğunlukla öğleden sonra 1-2 saatlik tek bir seansa inmiştir. Eğer bu tek gündüz uykusu bile onun gece uyumasını zorlaştırıyorsa, kimi zaman bunu bile kaldırmak iyi bir fikir olabilir.
Benımkı normal ozaman oglen 2 saat ortalama akşamda duzenı bozulmazsa 10 gbı yatar sabah 7 de yıne ortalama farklılık olabılıyor bazen

X