2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım baba dede da da falan da mı yok? Doktoru Ediz konuşmuyor dediğimde beklentimiz 6 10 kelime zaten demişti. Baba dede dahil.
Geçen hafta fark ettim ki farklı tonluyor.
Baba=> baba
Baaabaaa=> bak bak
Baağ => bu ne
Dede=>dede
Deeeedeee:=> nerde
En komiği geliyor
Meme=> meme
Meme' => yemek
Meeeeme => meyve
Mee>=> koyun
Meeemeeemm =>Merve'm arkadaşım olur kendisi
Dışardan bakınca toplam 3 kelime gibi geliyor insana. Ama tonlamalarla hallediyormuş bebe :110: geri kalan her şey ıhhh ıhhhhh
Aynen bizim ki de öyle bay bay ve baba neredeyse aynı söylüyor :) araba ve abla yine çok benziyor abaaa aba :)

Alper yaramazi sandalye masa tepelerinden inmek istemiyor kızlar :bicak::duduk::olamaz::stop:
Benim oğlum da öyle o çıkabiliyor kızım çıkamıyor ağlıyor. Ben yemek masasının üstüne sandalyeleri kaldırdım ne yapayım. Kendi sandalyelerini de sadece onları oturtunca veriyorum yoksa onu da her yere taşıyıp geziyorlar. En tehlikeli zamanlar başladı inşallah kısa sürer

Kızlar size nacizane bir fikir vermek istiyorum. Çocuklarımız artık birçok şeyi anlıyor. Ben kızıma tuvalet için rol model oluyorum. Böylece tuvaletin korkulacak bir yer olmadığı anlamış olur. Abisinden kalan vc tetkiklerini ona giydiriyorum beraber giriyoruz normal tuvalete benim gibi comelmesini gösteriyorum. Sizlerde bence deneyin wc korkusu olmaz böylece sonrasında tuvalet eğitim i daha kolay olur.
Ben ya bu hafta yada bayramdan sonra vc egıtımıne başlıyorum Allahtan bır sey olmazsa tabı

Herşeyi anlıyorlar derken komik birşey anlatayım :) evde spor hareketleri yapıyorum nefes alıp veriyorum flaan.. akşam eşim annen napıyor oğlum demiş üfff üff demiş bunuda hep sigara için yapardı eşimde içinden düşünmüş ya bu kız sıkıntıdan sonunda sigarayada başladı demek diye :))hayır yani kötü bişey yapsak gambazlayacaklar :))))
Ayy aynen valla çok tırsıyorum :KK70:

Bizimkide bikac kelime cikarmaya basladi gecen ay memleketteydik annemlerde.. orada benim ismimi soylemeyi ogrendi annem bana seslendikce oda pesinden seslendi simdi surekli pesimde sesleniyo efendim dedikçe gulmekten ölüyo..simdi bi haftadir esimin ismini, hadi ,gule gule ve hayır diyo anne baba dedirtemiyoruz yani oyun esnasinda kendi kendine konusurken anne baba dede falan diyo ama bize oyle seslenmiyor...yani konusmuyo ama herseyi biktirana kadar soruyo konussa ne yapicaz bilmem ayni seyleri defalarca ih diyerek soruyo

Yagmur8991 Yagmur8991 bizimkide masa sandalye tepelerinden inmiyo gecen jean jean yazmisti sandalyeyi tasiyip herseyere ulasiyolar diye bizimkide sandalyesini götürüp heryere tırmanıyor koridorda kitapliklarimiz vardi bizim onun ulasabildigi raflari bosaltmistik ama sandalyesi gelince onu tasiyip darmaduman etti kitaplığı salona kaldırıp odayida kilitledik...kapilarida aciyo uzun suredir evde dagitmadigi yer kalmadi

Benim oğlum da öyle o çıkabiliyor kızım çıkamıyor ağlıyor. Ben yemek masasının üstüne sandalyeleri kaldırdım ne yapayım. Kendi sandalyelerini de sadece onları oturtunca veriyorum yoksa onu da her yere taşıyıp geziyorlar. En tehlikeli zamanlar başladı inşallah kısa sürer
İnşallah canim ya laftan da anlamıyor meğer küçükken zararı yokmuş onun

Yagmur8991 Yagmur8991 bizimkide masa sandalye tepelerinden inmiyo gecen jean jean yazmisti sandalyeyi tasiyip herseyere ulasiyolar diye bizimkide sandalyesini götürüp heryere tırmanıyor koridorda kitapliklarimiz vardi bizim onun ulasabildigi raflari bosaltmistik ama sandalyesi gelince onu tasiyip darmaduman etti kitaplığı salona kaldırıp odayida kilitledik...kapilarida aciyo uzun suredir evde dagitmadigi yer kalmadi
Doğru aynen hele birde PC nin dönen koltuğu var onun üstüne çıkıp akrobasi yapmaya bayılıyor dönen sandalyeyi banyo ya kaldirdim başına birşey getirmesin diye :KK34:

X