2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Hayırlısı olsun bu durumda herhalde çocuktan çocuğa değişiyor dün parkta gördüm misal çocuk 7yaşında kardeşi 1 öyle tatlı oynattı korudu kolladıki çok hoşuma gitti anası hiç bakmıyor bile oda güvenmiş abiye :)
Evet genel olarak durum böyle oluyor çevremdende duyduğum böyle

Herkesin fikri farklı olabilir tabi. Rabbim herşeyin hayırlısı ni versin. Arasında az yaş olduğu zaman biri kucağında biri bacağına yapışmış olarak yasiyorsun. Çünkü oda anneye muhtaç oluyor
Sende haklısın tabıkı aynen herkes farklı dusunuyor mesela ben apartmanda otruyorum 5.kat ve asansor yok kardesı olursa dısarı cıkmak istemez dıolar buda iyi bişey gbı geldı ama bılmıorum tabı :110:

Sende haklısın tabıkı aynen herkes farklı dusunuyor mesela ben apartmanda otruyorum 5.kat ve asansor yok kardesı olursa dısarı cıkmak istemez dıolar buda iyi bişey gbı geldı ama bılmıorum tabı :110:
Tam tersi olanlar da biliyorum yalnız ben. Kardeşi olduktan sonra evde durmak istemeyip tüm gün dışatı diye ağlayan çocuklar

Kız Gönüll ben bu takıma girdim menü veriyorum ama biz nasıl zayıflayacağız. Amacımız ne. Bu tank kar ne yapıyor :110:
Aslında yenı gelene yardımcı olmaları lazım motive etmeleri lazım fakat burda öyle bırsey göremedim herkes kendı havasında.
Bı gruba daha gırmiştim ben orası öyle degıldı.
Karbonhidrattan uzak dur bol su ve spor şart zayıflamak ıcın.
Ramazan sonra degısır grup daha canlı olur belkı.

Aslında yenı gelene yardımcı olmaları lazım motive etmeleri lazım fakat burda öyle bırsey göremedim herkes kendı havasında.
Bı gruba daha gırmiştim ben orası öyle degıldı.
Karbonhidrattan uzak dur bol su ve spor şart zayıflamak ıcın.
Ramazan sonra degısır grup daha canlı olur belkı.
Takımın kaptanında küçük bebişi var ya ondan çok ilgilenmiyor sanırım anca cevap yazabiliyor amannn siz zayıfsınız zatiii susun oturun :KK48:

X