2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Off canım çok sıkkın ya kızım düştü görünürde bişeyi yok tum vucuduna baktım sankı alnndakı damarları falan bıraz fazla bellı olmaya başladı gbı ilk defa bukadar kotu dustu ya kanepenın başlıgı varya kanepede koşup oraya ellerını vuruodu sonra bırden çok egıldı düştü bakakaldım resmen sırt ustu yattı yere zaman gecnce bı sıkıntı olurmu szce uyudu smdı korkuyorum
Cok geçmiş olsun.gizlemle kusma ve gözlerde kayma olursa doktora götürün

Şuan uyuyor bu uyumayla sabaha kadar uyur normalde bayılma gbı bı durumda nefes alır mı
Benim oğlum düşmüştü burnu kırıldı doktor 1 saat uyutmayin sonra uyursan uyusun ama arada kontrol edin demişti.benim oğlum geceleri zaten cok kalkardi onun için uyandırmak gerekmedi. Zaten seninki yüksekten düşmemiş ama gece senin için rahat edecekse ara ara kontrol et.

Bende mutfak sandalyelerını ustuste dızıyorum. Yoksa mutfak masasının tepesıne çıkıyor.
Oğlumun 4 yasında bellı oldu galıba. O zamanlar tv tabletle pek alakası yoktu. Sımdıde öyle tabletını kaybettı zaten tv de gunde 1-2 saat ızler bazen hıc ızlemez. Kızımında tv le cok arası yok. Tabletlede cok oynamadı. Genetık bızım galıba abımın oglu da 2-3 yaşlarında gozluklendı ve numarası ılerledı 7-8 galıba numarası onun.
Zaten bı Prof Dr soylemıstı gozler tv ye cok bakmakla ya da yakın ızlemekle bozulmaz dıye.
Çocuklara sandalye masa aldım başıma bela oldu sandalyeyi taşıyıp her yere çıkmaya çalışıyorlar sonra mecbur kaldırdım sandalyeleri sadece belli zamanlarda veriyorum.
gonulll gonulll Y yilfasa sizce neden gözleri bozuldu?tablet çizgi film tv filan mı?
Ben de yeni götürdüm göz doktoruna bişey çıkmadı şükür

Off canım çok sıkkın ya kızım düştü görünürde bişeyi yok tum vucuduna baktım sankı alnndakı damarları falan bıraz fazla bellı olmaya başladı gbı ilk defa bukadar kotu dustu ya kanepenın başlıgı varya kanepede koşup oraya ellerını vuruodu sonra bırden çok egıldı düştü bakakaldım resmen sırt ustu yattı yere zaman gecnce bı sıkıntı olurmu szce uyudu smdı korkuyorum
olmaz ıns canım. Sırt üstü düşmüş zaten.
Benım kzım koltukta duruyordu camdan dışarıya bakarken fazla egımıs koltukla camın arasına düştü ve düşerken kafasını camın mermerıne çarpıp kafa üstü düştü. Cok şükür hıcbırsey olmadı.
Icın rahat olsun.

olmaz ıns canım. Sırt üstü düşmüş zaten.
Benım kzım koltukta duruyordu camdan dışarıya bakarken fazla egımıs koltukla camın arasına düştü ve düşerken kafasını camın mermerıne çarpıp kafa üstü düştü. Cok şükür hıcbırsey olmadı.
Icın rahat olsun.
Oyy Allah korumuş sanada gecmış olsun buyuyecekler ama ne zorlukla sıkıntyla Rabbım hepımzn evladını buyugunu küçüğünü hepsini korusun inşallah

Bende mutfak sandalyelerını ustuste dızıyorum. Yoksa mutfak masasının tepesıne çıkıyor.
Oğlumun 4 yasında bellı oldu galıba. O zamanlar tv tabletle pek alakası yoktu. Sımdıde öyle tabletını kaybettı zaten tv de gunde 1-2 saat ızler bazen hıc ızlemez. Kızımında tv le cok arası yok. Tabletlede cok oynamadı. Genetık bızım galıba abımın oglu da 2-3 yaşlarında gozluklendı ve numarası ılerledı 7-8 galıba numarası onun.
Zaten bı Prof Dr soylemıstı gozler tv ye cok bakmakla ya da yakın ızlemekle bozulmaz dıye.
Aynı ben :KK70:sen hangı ara çıkıon dakkada masanın ustunde bende sandalyelerı masaya kapatıyorum mecbur

0
Benim oğlum düşmüştü burnu kırıldı doktor 1 saat uyutmayin sonra uyursan uyusun ama arada kontrol edin demişti.benim oğlum geceleri zaten cok kalkardi onun için uyandırmak gerekmedi. Zaten seninki yüksekten düşmemiş ama gece senin için rahat edecekse ara ara kontrol et.
Senın oğlun nerde dustu çok gecmş olsun

Aynı ben :KK70:sen hangı ara çıkıon dakkada masanın ustunde bende sandalyelerı masaya kapatıyorum mecbur
Koltuğun arkasına yastıkları dızıyor koltuğun arkasından oturma yerıne doğru kendını atmaya çalışıyor. Cok tehlıkelı bu çocuklar cooookk. Mutfaktakı cekmecelerın kulplarına basıp tezgaha çıkmaya çalışıyor. Daha neler neler.

Koltuğun arkasına yastıkları dızıyor koltuğun arkasından oturma yerıne doğru kendını atmaya çalışıyor. Cok tehlıkelı bu çocuklar cooookk. Mutfaktakı cekmecelerın kulplarına basıp tezgaha çıkmaya çalışıyor. Daha neler neler.
Nerden aklınıza gelıo bılmem ki afacanlar.daha dusmeden bır kaç dakka once benım yanımdakı kanepedeydı ben anlattım bak pat olursun faln dıe kendıdıde kenara gelıp bana anlatıo pat dıerek yerı gösterıodu sonra dıger kanepeye cıktı sonrada dstu yavrum benım

Nerden aklınıza gelıo bılmem ki afacanlar.daha dusmeden bır kaç dakka once benım yanımdakı kanepedeydı ben anlattım bak pat olursun faln dıe kendıdıde kenara gelıp bana anlatıo pat dıerek yerı gösterıodu sonra dıger kanepeye cıktı sonrada dstu yavrum benım
Düşe düşe büyüyecekler. Kendıleıne zarar gelmesın ıns.

Normal yataktan iniyor da kendi park yatağı olunca bacağını atıp çıkıyor düşmüş olması olası
Baktım bir yerinde bişey yoktu zaten artık 5 gün oldu :)
Telsiz de yok bizde normalde duyarız da tvde maç izleyince bende de kulaklık olunca duyamadık
Tusa da çalışmaya çalışıyorum ama daha tekrar yapamadım moralim bozuk biraz
İsmi Tuna teyzesi :)

Evet muhtemelen baya ağladı duymayınca da çıktı ordan
Zaten yakında yatağa da sığmayacak bakayım ne olacağımız belli olsun da yer yatağı filan alırım belki

Valla canım ders dinliyorum ama tekrar yapmaya fırsatım olmadı o yüzden moralim bozuk
Sen sıkma canını. Kaderden öte yol yok demişler Allah annelerin yüzüne bakar eminim. Sıkma bebeğine emek veriyorsun, eminim hep bildiğin yerlerden gelecek sorular. İstediğin aralıkta puan alacaksın. Gezip tozma peşinde değil evladını yetiştirme peşinde ihmal ediyorsun.
Tuna demek. Maşallah kuzuya. Öperim :)

Ayy hepimize geçmiş olsun bayağı badire atlatıyoruz inşallah onlara bişey olmaz. Okulda ilkokul çocukları çok düşüyor hep dikişlik oluyorlar onları görünce çok üzülüyorum bizimkilerin başına ne gelecek acaba diye :-(

Çocuklara sandalye masa aldım başıma bela oldu sandalyeyi taşıyıp her yere çıkmaya çalışıyorlar sonra mecbur kaldırdım sandalyeleri sadece belli zamanlarda veriyorum.
gonulll gonulll Y yilfasa sizce neden gözleri bozuldu?tablet çizgi film tv filan mı?
Ben de yeni götürdüm göz doktoruna bişey çıkmadı şükür
:) :) bende kaldirdim kanepeye cikartip oturacaklarmis cok komikler yaaa

Allah korusun bu yaramazları oğlumda dün kaydırağın merdiveninden çıkarken düştü burnu yara şimdi kremde sürdürmüyor sıpa

X