2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Cok küçük senın ılgıne cok muhtaç. O yüzden bütün sıkıntısı. Bı yolunu bul vakıt gecır bıraz onunla gör bak yavaş yavaş düzelecek. Gülsüm benı cok kıskanıyor. Abısı ablası kucağıma gelsın hemen başlıyor ağlamaya. Babasından bıle kıskanıyor. Hem o olcak kucağımda. Aynı senın yavru da öyle suan. Tahammül edemıyor. Geçer ıns en kısa zamanda.

Sokak aşığı çocuklar.
Bu sene karavan varmı yıne.

Yarım lt mi????
Bizim dr en fazla çay bardağı dedi o da bebek alerjik hazır süte tepkisi geçmişken tekrarlamasın diye. Yapma canım yarım lt ne demek, ben içemem o kadar.. O zaman ne yemek yer ne seni emer... Ayrıca süt de öyle aman aman faydalı bir şey değil fayda kadar zararı var.
Nesquik de lütfen verme. Yıllarca satışını yaptım ama şu an içeriğine baktıkça vicdan azabı çekiyorum o kadar çok şeker var ki... İçecekse içiyor. Ya da bir süre sonra kendiliğinden içiyor. Ben bir çay kaşığı ile başladım inan onu bile öğürüyordu. Şimdi çok şükür yarım çay bardağı içiyor. Ama süt içerse yemek yanıyor.

Bizim dr her türün sütü kendine özgüdür, ineğin memesi senin bebeğin için üretmiyor o sütü kendi bebeğine üretiyor, senin memen senin bebeğin için süt verir asla anne sütünü ihmal etme demişti. The_new

Enfal97 canım annen nasıl oldu. Sen daha ıyımısın artık. Dınlenmeye fırsatın oluyordur ıns.
Canım çok sağol annem yavaştan kalkıyor artık bu gün bizi iftara çağırdı tabi yemekleri ben yapıcam yorgunluk hat safhada ama Ömer yormuyor beni hamilelikten çok yorgun hissediyorum gece uykusu düzeldi şükür birde yan kesici dişleri çıkarttık dünde aşı olduk azıcık huzursuzluğu var kuzumun... sen nasılsın canım bende artık üç çocuklu anne olucam bu fikir bana çok uzak geliyor ama yavaştan alışmalıyım ufaklığım tekmelemeye başladı ben burdayım diyor

Katılıyorum bende sütte ısrarcı olmamak gerekiyor ayran seviyor benim oğlum yoğurt yer bunların daha faydalı olduğunu duymuştum taze taze mayalıyorum bolbol tüketiyorum bende içemiyorum süt o yüzden ısrarcı olmak istemiyorum

Ay neguzel. Hamılelıgın tadını çıkar.
3 çocuklu olmak gerçekten çok yorucu ama günler su gıbı akıp gıdıyor anlaşılmıyor bıle.

Ay neguzel. Hamılelıgın tadını çıkar.
3 çocuklu olmak gerçekten çok yorucu ama günler su gıbı akıp gıdıyor anlaşılmıyor bıle.
Sanki çok sıradan geliyor üçüncü olunca doktora bile gidesim gelmiyor biliyorsun ne olacak ne diyecek çok garipmiş 3. Çocuk. Ama korkmuyorum başa gelen çekilir napalım iki sene hayat felç sonra rahat olur inşaallah yani alışırız herhalde

Rabbim kolaylık versin inşallah

Erkek çocuğu olanlar sünnet ne zaman yaptırdınız 1.5 yasinda yaptıran oldumu
Ben 3,5 aylıkken yaptırdım 3 günde iyileşti. Lokal anestezi olsun diye 1 yaşı beklemeden yaptırdım bide dokunamıyor,dönemiyor sabitti sorun yoktu. Şimdi çok dikkatli olmalısın çok hareketliler sabır

Ayy keşke bende yaptirsaydim ne yapacağımı şaşırdım karar veremiyorum

Ben yaptırmadim 6 yaşında olcak inşallah şimdi artık çok aktifler mümkün değil yaptırmış olsak acıtmadan durmaz yani

Ben de yaptırmadım biz de 6 yas düşünüyoruz canim.

Bizde 3 aylıkken olduk iyileşme süreci iyiydi Elyagur arkadaşlar gibi bence sende Artık bekle şu ara dur yapma anlamazlar yeğenim Yen'i oldu 6yaşında çok rahat geçirdi süreci.yani bu sünnet yA erken yapılmalı yada 6yaş beklenmeli bence ikisinin arası sıkıntı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…