2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bizimki de diş fırçası kullandırmıyor parmak fırçalar var ondan alıp deneyeceğim birde :/

Diş fırçalamak sorun ya demek ki zamanı gelmedi ben çok meraklıymışım küçüklen şimdi yiğenim 3 yaşında sayılır o bayılıyor mesela denek ki az kaldı zamanı gelecek. Kendim elimle çok zor yapıyorum çok

Kızın gormesın canım oğlun aşı atılırken. 2 koldan bırde ağızdan damla oluyor. Kolda baya bı kızarıklık oluyor elleme sonra yavaş yavaş gecıyor.

Yok cnm yalnız gittik oğlumla. İki bacak bi koldan yapıldı oğluma. Akşamüstü bi ağlama krizi geçirdik. Kabızlktn diye düşğndm ama dr aşıdan olablr diye pedifen verdi. Bağırsaklrı normalmş. Hayrlsı bakalm inşallah çocuklrmz hep iyi olsn hiç hasta olmasın. Kızınki nasıl olcak bilemyrm. Nasıl zaptederm bilemyrm. Beni baya bi korkutuo

Aynen siliyorum bezle zamani gelince itiraz etmezler inşallah

Denedm cnm. Zaten herşeyi pipetliden içio. Minik kutu sütlerdn alıp da denedm belki kutusu sevimli gelir diye Yok beğenmio tadını. Nesquik le denedm yine içmedi. Ara ara denemem lazım galiba.
Süt için niye acele ediyorsun çokta gerekli değil şimdi zaten emmiyormu 2 yaşından sonra ver bence biberon çokta iyi birşey değil canım ben nasıl biraktircam diye kara kara düşünüyorum mesela

Biz babasıyla gidiyoruz o tutuyor bacakları iyi oluyor , ama alt açma tam bir sorun eline ilgisini çekecek birsey verince sıkıntı olmuyor canım

Artık ilgisini çekck bişey kalmadı gibi. Ne versek ne desek olmuo. Çok ilgisini çekse de alıp kaçıo ya da alıp yatmamak için ortalığı birbrne katıo. Öyle bişeyler

Süt için niye acele ediyorsun çokta gerekli değil şimdi zaten emmiyormu 2 yaşından sonra ver bence biberon çokta iyi birşey değil canım ben nasıl biraktircam diye kara kara düşünüyorum mesela

Emio şuanda ama çocuk dr u bi tanıdğmz günde yarım lt süt mutlaka içirin diye söylyr. İçmiyraa muhallebi şeklnde vs mutlaka verin dio. Yarım lt olmasada sütü sevsin içsin istyrm. Beni de daha az emer. Kardeşimizde var sonuçta. Sürekli emzirme modndym. En azından gece içse uyusa yeter ama nasip yapck bişey yok

Denedm cnm. Zaten herşeyi pipetliden içio. Minik kutu sütlerdn alıp da denedm belki kutusu sevimli gelir diye Yok beğenmio tadını. Nesquik le denedm yine içmedi. Ara ara denemem lazım galiba.
Süt için bu kadar ısrar etmene gerek yok ki canım ayran kefir daha yararlı süt ile ilgili gerçekler sütün zararları yaz bi oku YouTube videoları var. Vücudumuz sütü sindiremiyor belki duymuşsunuzdur sütü danalar içer diye

Yuh yarım litre mi?bence o doktoru hiç dinleme

O doktoru dinleme sacmalamis resmen yoğurt ve peynir yesin yeterli alicagi kalsiyumu ordan alır diye düşünüyorum illa çok süt vermek istiyorsan belki akşamları sütlü irmikli muzlu ballı muhallebi yedirip yatirabilirsin uyanmaz belki karnı doyarsa

Hahaha o ne kız kombo muhallebi :)) yok yok yiyor mu Alper paşa Mehmet Emre ek gıda süreci dahil hiç muhallebi yemedi yA

Hahaha o ne kız kombo muhallebi :)) yok yok yiyor mu Alper paşa Mehmet Emre ek gıda süreci dahil hiç muhallebi yemedi yA
Kız bir arkadaşım konuşmanın içinde " emmis oluyormuş " diye yazmış . Bende ne bu emnis i nereden tanıyorki diye düşündüm . Kafam direk buraya gitti yani. Emmis kelimesini hemen senin nikine bağladım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…