2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Aynen ya insan kndıdnı çok suçlu hıssedıo öle aglaynca skma canını sen bu arada yatk neyde yatıo bazadamı

Akıllı ben 4 yıllık kazandgm okulu 3.senmde bıraktm ve evlendm şimdi 2 yıllık olmaya çalısşıorum alttan 3 dersım var onları vermeye calısıorum
Af çıkacakmış galiba takip et istersen

Aynen ya insan kndıdnı çok suçlu hıssedıo öle aglaynca skma canını sen bu arada yatk neyde yatıo bazadamı
Park yatakta yatıyor canım beraber aynı odada yatıyoruz
Çok üzüldüm öyle ağlar görünce demek baya ağladı duyuramayınca sesini çıktı yataktan

Af çıkacakmış galiba takip et istersen

Park yatakta yatıyor canım beraber aynı odada yatıyoruz
Çok üzüldüm öyle ağlar görünce demek baya ağladı duyuramayınca sesini çıktı yataktan
Hmm anlıyorum .Af eger yanlıs anlamadıysam okuldan ilişiği kesılen lere sanırım af benım kaydım var daha.

Kızlar selam,
Şifremi unutunca uzun süreler gelemedim buralara.yeni denk geldi not aldığım yer.
Ne günler geçirdik buralarda.
Ne korkular ,ne telaşlar.
Hepsi geçti de çocuklar 1.5 yaşına bile geldiler.
İnşAllah herkesin herşeyi yolundadır.
Bizim uyku sorunumuz en başından beri tek sorunumuz.
Nefret ediyor uyumaktan.
Neler denediysek değişmedi,pes ettik.
Ruh gibiyim 1.5senedir ama şükürler olsun sağlığı gelişimi yerinde.
Tek derdimiz bu olsun.
Herkesi özledim.

:)))
Senın ders çalıştığını bılıyoruz canım. Pek rahatsız etmıyoruz o yüzden :))

Tahmnım düşmemiştir. Düşse hem gurultu olurdu hem daha çok aglar sesı elbet duyulurdu. Korkmuş baya kıyamam.

Baya erkencısın.
Karavanda yasamak elbet zor ama yazın muthıs keyıflı olur. Çocuklar ıcın mükemmel bırsey doğa ıle içiçe en sevdıklerı şey.

Evet uzun zamandır yoktun özlemiştik canım.
Zaman akıyor çocuklar gözümüzün önünde büyüyorlar.

Estağfurullah :))
Ya bilmiyorum ki yatağının yanında koltuk vardı ikisinin arasına düşmüş olabilir ama bir yerinde bişey yoktu şişlik morluk filan çok şükür.
Ağlaya ağlaya geldi kapıya da ben kulaklıktan duymadım, bir de maç izledikleri için ses de çoktu . Şükür bişey olmadı korktum baya

Kıyamam ya inşallah düşmemiştir annesi ben fermuari açıyorum kendi gelsin diye öyle durumlarda sende öyle yapabilirsin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…