2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Selam kızlar perşembe günü serklajımı yaptırdım. Operasyon kısmı değil de narkozdan çıkma kısmı çok zor geçti. 1 saat uğraşmışlar uyandırmak için. Benim hatırladığım nefes alamayıp vücudumun sudan çıkmış balık gibi sarsıldığı ve ağzımdan köpükler çıktığı :KK43: Çok korkunçtu Allah kimseye yaşatmasın. Operasyon sonrası da sıkı sıkı tembihlediler nereye gidersen git genel anesteziden uyanamadığını söyle diye. Neyse şükür şimdi iyiyim evdeyim 1 ay heyet raporu verdi doktor. Bu seneyi de kapatmış oldum yani zaten ikinci dönem başlamıştım iyice unuttum mesleği :KK70: Sizde ne var ne yok? Geçmiş çok birikmiş okuyamadım. Herkes iyidir inşallah

IMG-20180515-WA0002.jpg

Selam kızlar perşembe günü serklajımı yaptırdım. Operasyon kısmı değil de narkozdan çıkma kısmı çok zor geçti. 1 saat uğraşmışlar uyandırmak için. Benim hatırladığım nefes alamayıp vücudumun sudan çıkmış balık gibi sarsıldığı ve ağzımdan köpükler çıktığı :KK43: Çok korkunçtu Allah kimseye yaşatmasın. Operasyon sonrası da sıkı sıkı tembihlediler nereye gidersen git genel anesteziden uyanamadığını söyle diye. Neyse şükür şimdi iyiyim evdeyim 1 ay heyet raporu verdi doktor. Bu seneyi de kapatmış oldum yani zaten ikinci dönem başlamıştım iyice unuttum mesleği :KK70: Sizde ne var ne yok? Geçmiş çok birikmiş okuyamadım. Herkes iyidir inşallah
geçmiş olsun cnm simdi sana bakacak biri lazım dimi cocuklara daan kalkmadan lazım o operasyondan sonra dimi

Amannn gecmis olsun canım en korktugum şeydir anestezi inşallah hiç ihtayac duymam. Oğlum ve ben iyiyiz akşama kadar sürekli bir koşturma halindeyiz havalar çok isindi hep dışarıdayiz dışarı çıkmazsa evde sıkılıyor oyuncak ve oyunlar kesmiyor beyefendi yi cizgi film izlemek istiyor bende TV ye sarmasin diye sürekli dışarıda gezdiriyorum onu

Selamün aleyküm arkadaşlar.hayirli ramazanlar.rabbim bu mübarek ayda gunahlarimizi affetsin. bizleri annemizi banamizi evlatlarımızi tüm müslüman lari cennetlik kullarından eylesin. Hayırlı helal riziklar versin.kimseyi açlıkla susuzlukla imtihan etmesin.tum muslumanlara huzur barış versin. Ramazan bayramına ulaşmayı nasip etsin.

geçmiş olsun cnm simdi sana bakacak biri lazım dimi cocuklara daan kalkmadan lazım o operasyondan sonra dimi

Annem ufaklığa bakmak için yanımdaydı zaten canım şimdi de yanımızda çok şükür o olmasa ne yapardım bilmiyorum

Amannn gecmis olsun canım en korktugum şeydir anestezi inşallah hiç ihtayac duymam. Oğlum ve ben iyiyiz akşama kadar sürekli bir koşturma halindeyiz havalar çok isindi hep dışarıdayiz dışarı çıkmazsa evde sıkılıyor oyuncak ve oyunlar kesmiyor beyefendi yi cizgi film izlemek istiyor bende TV ye sarmasin diye sürekli dışarıda gezdiriyorum onu

İnşallah hiç ihtiyaç duymazsın canım. Benim hiç öyle korkularım yoktu yani vardı da atlatmıştım bu üçüncü genel anestezi deneyimimdi öncekilerde hiç sorun yaşamamıştım. Ama bu penisilin alerjisi gibiymiş on kere anestezi alırsın bir şey olmaz da onbirincide olabilirmiş. Şükür atlattım. Atlatamayıp yıllarca yoğun bakımda kalanlar ve hatta vefat edenler bile olabiliyormuş. Allah korudu şükürler olsun.
Dışarı çıkmayı çok seviyor çocuklar haklılar da. Varsın işler beklesin çıkın çıkın gezin siz ne güzel:)

benim defneyle başım fena halde sıkıntıda kızlar herşeye ağlıyo mızmızlanıyor hep bi ağlama nodu kardeşi ağlayinca da ağlamaya devam sanki korkuyo gibi geliyo bana napcam bilmem valla
Kıyamam alışamadı daha kardeşe. Cok da küçük suan. Babaannede kalmıyor degılmı. Izın verme kalmasına. Onlar senın yanında dursun gunduzlerı en azından. Evınden ayrılmasın. Bı ara sankı babaannesınde kalıyor dıye okuduğumu hatırlıyorum. Anneden ayrılması ıcın cok küçük daha. Senınle vakıt gecırdıkce duzelır ıns. Boyama bıseyler yapın gunduzlerı.

Kıyamam alışamadı daha kardeşe. Cok da küçük suan. Babaannede kalmıyor degılmı. Izın verme kalmasına. Onlar senın yanında dursun gunduzlerı en azından. Evınden ayrılmasın. Bı ara sankı babaannesınde kalıyor dıye okuduğumu hatırlıyorum. Anneden ayrılması ıcın cok küçük daha. Senınle vakıt gecırdıkce duzelır ıns. Boyama bıseyler yapın gunduzlerı.
kalmıştı ben hastanedeyken sonra da 1 hafta ben toparlayama kadar ama uzun zamandır kalmiyo.ama sanki kardeş yüzünden değil gibi geliyo huyu değişti hastaneden geldikten sonra ama illa ki etkisi vardır ilgilenemiyorum yavruyla hic

Biraz evde, daha çok parkta bahçedeyiz.. :) hepimiz gibi..
iyiyiz Gönülcüm, ara ara girip bakıyorum ortadan lafa dalınmıyor her defasında. Havalar güzel, enerji tavan, yetmeye çalışıyorum. Denizi adaşıyla buluşturunca hayat daha kolay olacak sanki, kumla toprakla oynamayı, daha doğrusu eşelenmeyi tavuklar gibi, çok seviyor :KK66:

X