2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Allah sağlık sıjhhat versin canım tez zamanda kavuşsun sağlığına. Ne zaman belli olacak?
Cuma tekrar gidecek durumuna göre gün belirleyecekler ameliyat olmaZ inş çok gerginim riskleri okudukça geriliyorum dudağının kenarı felçli gibi dusuk kalabilirmiş yedigi şeylerden bile tat almayabilirmiş çünkü sadece taşı değil Tükürük bezini komple alıyorlar off iste böyle

Cuma tekrar gidecek durumuna göre gün belirleyecekler ameliyat olmaZ inş çok gerginim riskleri okudukça geriliyorum dudağının kenarı felçli gibi dusuk kalabilirmiş yedigi şeylerden bile tat almayabilirmiş çünkü sadece taşı değil Tükürük bezini komple alıyorlar off iste böyle
Canım annemin ses tellerine yapışık zehirli nodul vardı.ameliyat olmazsa zehir bütün vücuduna yayılacaktı , ameliyat olursa bir daha konusamayacakti. Ama ameliyat oldu cok sukur sapasağlam çıktı ve taaaaa 13 yıl önce

Selam Kızlar
L Larendee çok geçmiş olsun canım kuzuna. Çabucak atlatır umarım.

@cnntrm emzik ve biberon meme reddi yapıyor ama. Ayrıca emzik bebeğin tok hissetmesini ve az emmesini sağlıyor, bu da süt azalmasına sebep oluyor. Sonra anne sütüm az diye mamaya başlıyor biberon veriyor, gelsin kısır döngü.

The_new The_new üfürüm bazı çocuklarda olabiliyor çoğu masum üfürüm çıkıyor yani sebepsiz.

İnşallah bizimde öyledr cnm. Uyurken göğsü hareket edio ama normal mi acaba. Çocuğumu izleyip duruyrm :KK43:

Ah sorma insan daha çok büyük olana üzülüyor ama hiç öyle düşünme geçecek bu günler az sabır bir seneye kalmaz rahatlarsın inşaallah daha bizimki doğacak da büyüyecekte rabbim sağlık versin hepsi geçiyor kalabalık aile olmak çok güzel olacak bence

Aynen bencede cnm kalabalk aile çok güzel inşallah. Ama çocuklrn arasındaki yaşn her türlü bi sıkıntı oluo galiba. Az olsa ayrı çok olsa ayrı dert

Okuma canım okudukça insan karamsar oluyor

İnşallah bizimde öyledr cnm. Uyurken göğsü hareket edio ama normal mi acaba. Çocuğumu izleyip duruyrm :KK43:
Yenidoğanlar bizden daha hızlı nefes alırlar, kalp atışları da hızlıdır.
Çok büyük üfürüm olsa doktorun söylerdi herhalde.
Üfürümlerin de derecesi var da.
Çoğu masum üfürüm.
Bazılarında da değişik tipte delik olabilir çoğu da zamanla kendiliğinden kapanır.
Zaten kapanmayacak derecede olanlarda daha şiddetli duyulur sesi
Sen içini ferah tut
Yine de sana anormal gelen bir şey olursa götürürsün bebişini.
Bu arada adı ne oldu :)

Yenidoğanlar bizden daha hızlı nefes alırlar, kalp atışları da hızlıdır.
Çok büyük üfürüm olsa doktorun söylerdi herhalde.
Üfürümlerin de derecesi var da.
Çoğu masum üfürüm.
Bazılarında da değişik tipte delik olabilir çoğu da zamanla kendiliğinden kapanır.
Zaten kapanmayacak derecede olanlarda daha şiddetli duyulur sesi
Sen içini ferah tut
Yine de sana anormal gelen bir şey olursa götürürsün bebişini.
Bu arada adı ne oldu :)

Çok sağol cnm. Allah razı olsn. İnan dr da aynı şeyleri söyledi. Hatta iki dr da. Ortada hafif var dedi ünv deki hatta 6 üzerndn 1mş derecesi de ama evham işte çok kötü bişey. İnsan durup durup kafasında kuruo. Senden de bu sözleri duymak içimi rahatlattı inşallah Allah razı olsn. Hatta ünv de dr dediğin şeklde anlatınca ekg ye bile gerek görmüosanz götürmeyelim dedm. O yazdğı halde götürmesek mi diye düşündm ama insamoğlu işte pimpiriklk yapabilio insan :KK43:

Bu arada ismimiz Melih oldu. Eşimn çok sevdiği bi abisi kuzeni vardı. Kızım da erkek olsaydı ismi hazırdı. Ama hiç planlı olmadığı halde kızımn adı Melisa oldu. Kardeş kardeş uyumlu isimleri oldu nasip. tevafuk

Allah şifa versin canım. Hıc duymadım böyle bır hastalık.
Oğlunun kontrolude Cuma günü degılmıydı.

Çok sağol cnm. Allah razı olsn. İnan dr da aynı şeyleri söyledi. Hatta iki dr da. Ortada hafif var dedi ünv deki hatta 6 üzerndn 1mş derecesi de ama evham işte çok kötü bişey. İnsan durup durup kafasında kuruo. Senden de bu sözleri duymak içimi rahatlattı inşallah Allah razı olsn. Hatta ünv de dr dediğin şeklde anlatınca ekg ye bile gerek görmüosanz götürmeyelim dedm. O yazdğı halde götürmesek mi diye düşündm ama insamoğlu işte pimpiriklk yapabilio insan :KK43:

Bu arada ismimiz Melih oldu. Eşimn çok sevdiği bi abisi kuzeni vardı. Kızım da erkek olsaydı ismi hazırdı. Ama hiç planlı olmadığı halde kızımn adı Melisa oldu. Kardeş kardeş uyumlu isimleri oldu nasip. tevafuk
Siz yine götürün canım eko çekilsin bi. Bişey çıkmayacak çok büyük ihtimalle ama olsun.
İçin rahatlar soru işareti kalmaz aklında
Mesela benim kuzenin çocuğunda da çıkmıştı götürdüler
Çok hafif bir açıklık vardı kalple zamanla kapanacak
Çocuk 2 yaşında oldu daha gitmediler bile kontrole :)

İsmiyle büyüsün inşallah Melih çok güzel bir isim

Adıyla, saglikli sihhatli büyüsün insallah

TaeYang TaeYang L Larendee
İyiyim Kızlar. Artık kılomu ıyıce kafama taktım. Zaten 67 nın üstüne 2 daha eklemısim. İyice sinir oldum. Bı kaç gündür artık dıkkat edıyorum. Mınık mınık spor yapıyorum vücut alışınca spor artacak.
Ins verırım. Kollarım ıyıce kalınlaşmış kıyafetleırmın kol kısmı olmayınca karar verıp rejıme başladım. 1 ayda 65 e ınerım ıns sonrada devamı gelır 55 i görürüm dıye umutluyum.
Bu sefer azımlıyım

Sizler neler yaptınız. Yavrucuklar nasıl. Larende oğlun nasıl toparladımı ıyıce.

Günaydın canim
TaeYang TaeYang L Larendee
İyiyim Kızlar. Artık kılomu ıyıce kafama taktım. Zaten 67 nın üstüne 2 daha eklemısim. İyice sinir oldum. Bı kaç gündür artık dıkkat edıyorum. Mınık mınık spor yapıyorum vücut alışınca spor artacak.
Ins verırım. Kollarım ıyıce kalınlaşmış kıyafetleırmın kol kısmı olmayınca karar verıp rejıme başladım. 1 ayda 65 e ınerım ıns sonrada devamı gelır 55 i görürüm dıye umutluyum.
Bu sefer azımlıyım

Sizler neler yaptınız. Yavrucuklar nasıl. Larende oğlun nasıl toparladımı ıyıce.

X