2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bi krem var Benım agrıları anında dındırıyor. Ismını oZelden yazayım. Süte gecıyormu bılmıyorum bı araştır bakalım.

Sen de hamilesiiiiinnn ne güzel aynı heyecan :) allah hayırlı etsin tatlım..vallahi bravo kızlar ben çürük elma çıktım sanırım 2.yi hayatta düşünmüyorum:/ nasılsın özlemişim seni??

Y yilfasa bizimkiler azıları aynı anda çıkardı ya şimdi kızın nasıl bizim serüven yeniden başladı galiba şimcik köpekler mi sırada ?acayip salya arttı ve yeri göğü ısırıyor :) gerçi iştah kesilmedi herhalde süreç tam başlamadı iştah kesilince anlıyorum diş zamanlarını

Sen de hamilesiiiiinnn ne güzel aynı heyecan :) allah hayırlı etsin tatlım..vallahi bravo kızlar ben çürük elma çıktım sanırım 2.yi hayatta düşünmüyorum:/ nasılsın özlemişim seni??

Sen 2.’yi düşünemiyorsun benim 3. geliyor İyiyim canım çok şükür yeni bebek fikrine adapte olmaya çalışıyorum:) Sen nasılsın? Valla ben de özlemişim ne yalan söyleyeyim:)

İyi geceler kızlar
Ben çok kötüyüm gonulll bana yardm edin ark.lr morale o kadar çok ihtiyacm varki. İkinci üçüncü çocuğu olanlar yardm edin bana noolur. Vicdan azabı çekyrm. Kızım anlamaya başladı gibi. Uykusu geldğnde açken çok saldrıo bana onunla ilgileneym istio. Oğluma uzaktn uzaktn bakıyrm vicdan azabı çekyrm hep kucağmda olsun istyrm aslında uyankken kendini yalnz hissetsn istemyrm ama olmuo. Kızım yanıma yanaşıo beni sev demek istio sanki. Naapcm ben yaa. Şimdi annem yanmda annem gidince naapcm ben. Bu akşam moral bitti bende. Lohusa psikolojisi tavan yaptı.
Bi de ben çok çocuk istiodm yaşları yakın olsn da isterdm kardeşmle yaş farkmz çok diye az olsn istiodm ama yok. Siz okula başlamadn size kardeş yok dedm çocuklra bu akşam. Ben kardeşmi hiç kıskandğmı hatrlamyrm. Ama biraz gelen hediyelrdn dolayı kıskanmam oluomş. Haricinde o genelde benm peşime ağlardı hep öyle hatrlyrm. Ben okula ark lrma giderm o peşime ağlar. Olsun onu teselli edersn sarılır edersn. En azındn öbürünn senden bağımsz ekstra bi hayatı oluşmaya başlamş olur diye düşünyrm artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…