2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ben bu kısmı bilmiyorum galiba şimdi normalde adetliyken namaz kılmıyoruz ama abdest almak zorunda mıyız?
Yok canım öyle demek istemedi 10 günden fazla süren adetlerde abdest alınıp namaza başlanıyor ama bu durumda normal zAmanda örneğin eğer bozmadıysak öğlenin abdestiyle ikindi kılabiliyoruz ya onu bu uzayan durumda yapamıyoruz her vakitte abdesti tazeliyoruz

Harika bir açıklama ağzına sağlık

Ben bu kısmı bilmiyorum galiba şimdi normalde adetliyken namaz kılmıyoruz ama abdest almak zorunda mıyız?
Söyle anlatayım sana. Benım adetım en az 13 gün sürüyor. 10. Gün gusül alıp namaza başlıyorum. Bugün de namaaza başladım. Fakat hala kanamam devam edıyor. O yuzden özürden sayılıyor ve her namaz ıcın her vakıt namaz abdestı almak zorundayım. Ta kıı kanamam tamamen bıtıne kadar. Sımdı anlatabıldımmı canım.

Benim eşim de yok üstüne hastayım kolumu kıpırdatacak halim yok ve oğlum hala uyumadı
Gecmıs olsun canım.
Bende de mısafır vardı çocukların uykuları halıyle gecıktı. Sımdı uyutuyorum kızları. Bırde kayınpeder bende 1 ay kadar kalır belkı daha fazla.
Yorulmuşum bende artık.
Oğlunun uykuları nasıl oldu.

İyi geceler kızlar benim de boynum ağrıyor eşimin bayıldığı gün başladı geçmek bilmiyor yA sinir sıkışması yada oğlanı geceleri emZirirken kafamı geriye doğru yatağın başlık kısmına atıyorum ondan bilemedim hergünü 6 pArolla kapatıyorum

Saol canım Allah razı olsun. Uyku konusu hiç değişmedi hala aynı dr götürdüm yapacak bişey yok dedi bende öyle kabullendim artık

Geçmiş olsun canım bende emzime pozisyonundan dolayı oluyor boyunda yada kolda ınşallah çabuk geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…