2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Çok sağol cnm. Allah razı olsn. İnşallah cnm. Azıcık büyüdükleri anı iple çekyrm yanı şuan iyiyim inş. Bugün annemi çarşıya da gönderdm git biraz değişiklk olsn dedm. O ara da deneym olmuş oldu. Olcak inş bişekilde. Dediğin gibi rahatlk güzelde bende ilerisi için çocuklrrm için dayanmaya çalşyrm inş.

Bu arada gündüz hiç giremyrm. Gece de bu saatlerde bakaym diyrm ama bakamyrm maalesef hemen uykum gelio uyuyrm. İnş bu cvbı bitirene kadar daynablrm

Aaayyy senin bebiş doğdu muuu ben hamilelik takvimine bakıyorum tabii hala :) Allah hayırlı etsin zeynepcim hayırlı bi evlat olsun inşallah kuzun.. ne mutlu bi kızın bi oğlun oldu:)

Allah razı olsn cnm. Darısı bütün isteyenlere inşallah. Bebeğim 20 gün önce geldi ondan takvim baya daha dvm inş.

The_new .ayy sen dogummu yaptın hayırlı olsun saglıcakla buyut inş görüş ve önerılerınıde almak isterım nasıl oluyor

Sağol cnm Allahnrazı olsn. İki çocuklu lohusalk daha ağır geldi sanki bana. Lohusalk psikolojisi mahvedio ağlamadğm gün yok nerdeyse .ama Melek bunlar ya. Kızım kardeşini çok sevio. Sürekli öpmek istio sevmek istio. Koşturuyrz biraz işte anlamadn zarar vermesn diye. Öyle işte cnmcm. Allah m isteyen herkese nasip etsin inş. Kolay değil gerçekten. Ciddi sabır ve sevgi gerektrio. Kesinlkle

The_new canım doğum yapmışsın hayırlı sağlıklı olsun ınşallah

Çcol sağol cnm Allah razı olsn.

Biz yemek yemiyorsak kendileri yiyorsa mama sandalyesine oturup yiyorlar ama biz yiyorsak yanımızda bile olsalar yemiyorlar kucak istiyorlar sadece sandalyede yanımızda duruyorlar ben bunu kabul ettim galiba mama sandalyelerini satma zamanı geldi

Allah yardmcın olsun canım bende eger yaparsam kızım için istıyorum ona arkadas olsun dıe ama bakalım

Seninki antilop muydu yoksa yükseltici miydi?

Hayırlı olsun canım. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin analı babalı. İlk zamanlar biraz zor olabilir ama az büyüsünler birbirlerine arkadaşlık edecekler ne güzel :)

Selamün aleyküm arkadaşlar

Aleyküm selam :)

Geçmiş olsun, bununla kalsın..
Sağol canım
İnş canim suan hala sıvı besleniyor bakalım ise yarayacak inş

Gerçekten Allah yokluklarını hissettirmesin bir an aklımdan neler neler geçti gerçekten gitti dedim gitti

@Enfal97 E Emnis geçmiş olsun kızlar rabbim şifa versin

Sağol canım Allah razı olsun

Aleykum selam canım hayırlı günler olsun eşim bugün ise gitti yüreğim pır pır is yerinde telefonda yasak arayamiyorum ama doktorları var allahtan o yüzden rahatım biraz
Rabbim korktuklarından emin eylesin inşallah. Doktor varsa iyi Allah korusun birşey olsa emin ellerde demektir.sen yuregi ni ferah tut

gonulll sen bilirsin belki canım ben araştır araştır bulamadım
Şimdi benim öyle bir adet duzenim varki akıllara zarar spiral den ötürü şimdi adet başlangıcı 1 damla aktı diyelim bu bu şekilde 4 gün sürüyor sadece günde bir kaç damla olarak ondan sonra normal akıntı basliyor ve ortalama 7 gün sürüyor gayet yoğun bir şekilde sonra bitiyor, böyle ben nereden baksan 10 günden fazla kirli kalıyorum acaba ilk damla aktiginda adet sayiliyor muyum canım bak şimdi namaz kılmam gerekiyor o damla akmış ve tereddütteyim anlatabildim mi ?

Bizimkide aynı öyle ya gittik 2. Mama sandalyesi aldık bize yemek yerken rahat vermiyor kucak istiyor diye sonuç yine oturmuyor kucak istiyor :/

Anladım canım. Ben de böyle oluyorum dıyebılırım.
Kan olarak gelıyorsa o zaman adet başlamış demek. Tamamen kesılene kadar adetten sayılıyorsun.
Benımde 1 veya 2 gün damla gıbı gelıyor ve 10 günden fazla sürüyor kanamam. Ilk kanı gördüğüm saatten ıtıbaren 10 gün namaz kılmıyorum. Suan 2 de başladıysa ayın 25 inde saat 2 abdestını alabılırsın.

Aleykum selam canım hayırlı günler olsun eşim bugün ise gitti yüreğim pır pır is yerinde telefonda yasak arayamiyorum ama doktorları var allahtan o yüzden rahatım biraz
Tamam canım sorumun cevabı burdaymis korkma içini ferah tut Allah'ın izniyle birşey olmaz hem ilaçta kullanıyor

Sağol canım Allah razı olsun valla icim rahatladi cevapsız soruma çözüm buldum nihayet

Sağol canım Allah razı olsun valla icim rahatladi cevapsız soruma çözüm buldum nihayet
Dıyelımkı bu ay 8 gün sürdü yıne 10.gun abdest alcaksın. Dıger ay da 8 gün sürerse yine 10. Günde abdest alıp o ıkı günü kaza edıyorsun ve bundan sonra 8. Gün abdest alıyorsun. Bu da aklının bı kösesinde dursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…