2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Umarım düzelir canim kulağına tüp takıyorlarmış uzun iş valla inş geçer hiç bakmaz tv ye yerinde dursa belki bakardı :))) anlık reklama bakar bende alışmasını istemediğim için değiştiririm :)

Süper ya maşallah bizim ki baya tv izlemek istiyor sabah uyanır uyanmaz TV kumandası peşine düşüyor napicam bilmem ben kucukken hiç TV izletmedim ona tersmi tepti ne

The_new tatlım geçti mi gazın ?
O acıyı ben de yaşadım maalesef, üstelik sezeryandan sonra değil. Laparoskopik bir operasyon geçirmiştim, hemen ardından oldu, çünkü tüm batını havayla şişiriyorlarmış ameliyatta ve beter bir şeydi gerçekten. Ağrı kesici iğne falan yaptırsaydın keşke.

Süper ya maşallah bizim ki baya tv izlemek istiyor sabah uyanır uyanmaz TV kumandası peşine düşüyor napicam bilmem ben kucukken hiç TV izletmedim ona tersmi tepti ne
Olabildiğince sakla kumandayı canım ben sabah beşikten almadan önce salona bi bakıyorum neler var diye Kumanda telefon şarj aleti kulaklık bunları onlar görmeden kaldırıyorum yerini bilmeyince isteyemiyorlar da

Olabildiğince sakla kumandayı canım ben sabah beşikten almadan önce salona bi bakıyorum neler var diye Kumanda telefon şarj aleti kulaklık bunları onlar görmeden kaldırıyorum yerini bilmeyince isteyemiyorlar da
Mantıklı saklıyim bakalım napcak:)

Maşallah maşallah bebişim Allah daha iyi günler gösterecek sen sabır et yeterki şuan parçalara bölünerek bebislerine yetmek zorundasın biraz zor olucak ama bugünlerde geçecek

Sevindim canim. Allah şifa versin oğluna ınsallah hasta olmaz iyileşir.

Hayırlı olsun canım. Yeni gördüm sağlıkla büyüsün inşallah.

The_new cim sağlıkla, mutlulukla büyütün bebişinizi. Tebrik ederim.
Gaz için de bol bol hareket etmeye çalış canım

Kızlar ya hakkınızı helal edin. Alıntıladm msjlrnzı cvp veremedm bir türlü. Tam yazcm bişey çıkıo.

Dikiş yerimle cebelleşiyrm bu ara. Hastanede ağrı kesici iğne yapıolrdı çok rahattm. Tazı gibi geziodm. Evde verdği ağrı kesici hiçbir işe yaramıo gibi çok acıo. Bi de dikiş yerindeki sargı açılmş. Az önce hastaneye gittim ağrı kesici de yaptılr. İyi olurm inş.

Kızım kardeşini çok sevio inş. Yani sevip okşama gibi harektlr yapamıo tabi ama arada cici yapıo bizim yardmmzla. Gece birlkte uyuyrz üçümüz. Dün gece kardeşinin mıkırtısına uyanıp oturdu izledi kardeşyle ilgilenmemi. Sonra kardeşini yatrp onu kucağma aldım seni de emzrym annecim diyerek. O şekilde o dA uyudu. Genel olarak iyi gidio inş. Yalnız değilim tabi şuan ailem yanmda yalnz naaprm bilmyrm.

Bu arada oğlumu yarın hastaneye götrcz inş kontrol için. Dua edin inş hiçbir rahatszlğı yoktur. Şimdi bide kafama bıngıldak takıldı. Bıngıldağı yok sanki bulamadm ya da anlamadm bilmyrm. İnş öyle bişey de yoktur. Dua edin inşallah ya oğlum hiç hasta olmasın istyrm. Allah m üzüntülerni bizlere göstermesn inş

Ağrı kesici iğne ciddi işe yarıo ama hap hiçbir işe yaramıo. Yarın dr a gitcm ve sormayı düşünyrm. Evim yakım hap içmek yerine sabah akşam iğneye gelsem gibisndn. Bu arada gazımı yavaş yavaş çıkarıyrm inş. Öncedn 9 aylık göbeğm vardı şuan 7 aylık görünümnde diyeblrm. Yavaş yavaş incek galiba. Yediklerime dikkat etmeye çalışıyrm. Nasip bakalm ya

Çok sevindim canım kızın adına minicik bedeni ile ne kadar uysal davranıyor maşallah, içini ferah tut inşallah oğlunda hiç bir sorun çıkmaz pozitif düşün herşeyin bir çaresi vardır kendine sıkıntı yaratma canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…