2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Benim oğlan bu gece sapıttı. Maşallah dedim ya. Uzun süredir ile defa gece 2 buçuk saatte uyudu. 2 saat dolandım zıpladım hopladım yok. En son tükendim artık ve ayağımda salladım. İlk kez... Biraz salladım sakinleşti yine kucağa alıp uyuttum. Çok zordu. Gece 9 buçukta uyumuştu. 2 buçuk saat eziyetten sonra sabah 7de kalktı emzirdim. Engel olamadım geri uyudu ve şimdi kalktı. Sanırım hasta. Öksürüyor.

Kendi mesajımı okuyunca dedim ki
Aaaa senin koca ne işe yarıyor insafsız adam 2 buçuk saat insan biraz alır da çocuğu rahatlatır seni
Sormayın kızlaaarrr benim herif belini incitti 15 gündür yatıyor. Şimdi yine doktora gitti. O tamamen çekilince Ediz 24 saat bana bağımlı kaldı nefes aldırmadı. Gece onda durmuyordu ama en azından ağlasa da tuvalete gidip gelene kadar tutuyordu sonra kıyamayıp alıyordum ama 5 dk bile çok önemliydi

Çok üzüldüm, sana da, ufaklığın öksürmesine de.. ilerlemez umarım.

seyda61 dualarimdasin Allah sağ salim kavuşmayı nasip etsin canım ama çantani hazırla artik:)) bak the New in erken geldi yavrusu
haklisin com bu hafta kesin hazırlıcam inş zaten çatı ağrım çok fazla arada adet sancısı gibi sancılarda hissediyorum defne de öyle birşeyler hissetmemiştim hic bu farklı çıktı 38. Haftasını doldurup gelir en erken inş

İnşallah normale zorlamazlar canım sezeryanın rahatlığını görünce normal zor geliyor gerek yok uğraşmaya
hayırlısı diyorum cnm ben sezeryan sonrası ve esnasinda da zorlamıştım bide burda sezeryan olunca 5 gün normalde 3 gün kaliyon hastanede mecburu simdi defne olunca aklım onda kalacak kesin.en hayırlısı nasılsa öyle olsun ins

İnşallah bende alperde çatı ağrısı çok hissederdim kasilmalarim çok olurdu 39 a girerken geldi inşallah seninde öyle olur canim

Çok üzüldüm, sana da, ufaklığın öksürmesine de.. ilerlemez umarım.

Çok teşekkür ederiz. Maalesef öksürük arttı burun da tıkanmıştı, serum fizyolojik yaptım aktı biraz. Az önce ağlama krizi uykudan ölüyor, uyumamak için inat ediyor, çıldırdı. 15 aylık oğlumu bir sünnette bir de bugün bu kadar ağladığını gördüm susturamadım( mecburen zıplaya zıplaya sakinleştirdim sonra emzirdim memeyi de almıyordu.

rint çok gecmis olsun eşine valla onlar olmayınca çocuğa bakmak çok daha zor oluyor
çok sağ ol canım 16. gün bugün ama hala kötü. Hala Edizi alamıyor. Az önce çocuk ağlama krizi geçirdi resmen hepimiz perişan olduk. O alamıyor ben nefesim kesildi artık eeeeee leyip zıplamaktan... Çocuk düşmüyor kendini kasıyor. iyi olsun o da sıpa da

seyda61 canım inşallah en hayırlı doğum olur. Hadi bakalım. Çatı ağrısı ve adet gibi ağrı doğum habercisi tabii ama erkek bebek kız bebekten daha farklı yerleştiği için hatta erkek bebek daha çok kadının kasıklarına yerleştiği için daha çok bubağrıları hissediyormuşuz.
Benim çok ağrım vardı .herkes normal demişti meğer not ali o kadar şiddetli değilmiş benim serviks sıkıntılıymış erken doğum yapıyormuşum. Yani şiddetli bir ağrın varsa doktoruna iyice anlat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…