2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Evet aktif hala ama sen arada ceeee eeeee diyosun kayboluyorsun.
Nasılsın canım.
2 . Bebeklerden @The_new Doğum yaptı. seyda61 in de az kaldı doğumuna.

Bu defa burdayım inşallah doğuma kadar 2018 kasım annesi olucam inşallah:) 5 haftalık hamileyim sürpriz yumurtama :)) Maşallah ya bereketli topikmiş burası doğuma giden ayağını sürüyor sanırsam :) Sen nasılsın canım bebik nasıl?

Bı gittin banlanma sonrasi gidiş o gidis

Sorma ya unutmuştum ben onu niye hatırlattın ki

Oooo masallah. Sağlıkla kucağına alırsın ıns.

Gecenin bu saatinde uykusuz hastane odasında dua istemeye geldim annem tomografi çekilmek için gittiği hastanede otomatik kapının çarpmasıyla yere fırlamış ve kalça kemiği kırık perşembe günü protez takılacak çok perişanım dün gece kabuslarla uyandım ve gerçek oldu inim inim inliyor acıdan yaşı 65 benim elim ayağım sırdaşım dostum arkadaşım herşeyim rabbim sağlıklı uzun ömür versin onsuz kalmak istemiyorum çok korkuyorum namazlardan sonra kısacık Firdevs teyzenize de dua ederseniz çok çok mutlu olurum dua ile iyi geceler

hayırlı olsun cnm sürpriz yumurta çoğumuzun ki supriz

cnm coook geçmiş olsun acil şifalar inş güçlü ol Allh buyuk

Oooo masallah. Sağlıkla kucağına alırsın ıns.

Amin canım inşallah

hatırlıyoruz cnm

Doğuma çok az kalmış ya maşallah sana :))

Canım çok geçmiş olsun yüreğini ferah tut iyileşir anneciğin inşallah. Kırık dışında başka bir şeyi var mı? Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah

hayırlı olsun cnm sürpriz yumurta çoğumuzun ki supriz

Ben başka çocuk düşünmüyordum baya bir şok oldu bize. Şimdi alıştım çok şükür ama 3 çocukla nasıl olacak diye kara kara düşünmüyor da değilim. Neyse Rabbim verir inşallah kolaylığını

Enfal97 canım cok gecmıs olsun. Hemen moralını bozma toparlar düzelir annen inş. Perşembe’den sonra daha da ıyı olur.

Sen de kendıne dıkkat et. Sende de mınık bı emanet var unutma.

cnntrm sen aynı Benım gıbı olmuşsun.
2009 lu Oğlum 2014 kasımlı kızım var artık 3.yu ıstemıyoruz derken sürpriz bı hamilelik. 2 yas araları olcaktı benımde 22 ay oldu.

because of you canım sen cok acıyorsun artık arayı. Bı ara adet olamadım. Acabaaaaa dedım. Cok şükür bır şey yokmuş.
Sen nerelerdesin. Yakışıklı nasıl sen nasılsın.

@emnis cok çok gecmis olsun cnm yeni görüyorum insallah antibiyotik tedavisi ise yarar gerek kalmaz operasyona falan rabbim sifa versin

L Larendee cnm size de gecmis olsun bu sene kurtulamadiniz hastaliklardan cnm surekli hasta olunca aklima geldi benim oglumun bagisiklikla ilgili bi degerinde sorun var alerji testlerinde ortaya cikti o degerlerde sorun olunca sik sik tekrarlayan enfeksiyonlar olurmus tabi insallah yoktur ama bu suphe iste belki baktirmak istersin aklinda bulunsun o degerlerde sorin olinca bebek alerji k yapili oluyomus zaten

Canım sen güçlü olmalısın ki annene yardımcı olasın moral ve destek şart.allahimmm tez zamanda şifasını versin inşallah çok geçmiş olsun çok uzuldum

Enfal97 canım cok gecmıs olsun. Hemen moralını bozma toparlar düzelir annen inş. Perşembe’den sonra daha da ıyı olur.

Sen de kendıne dıkkat et. Sende de mınık bı emanet var unutma.
Çok teşekkür ederim hepinize sabaha kadar istifra etti kıpırdatamıyoruz ben birde böyle hamile evde minik bir tane daha diğeri okula gidiyor sabah eşim annemi arayayım gelsin mi dedi çok moralim bozuldu düşünemiyor mu ki dedim böyle perişanız gel demek mi lazım daha iki hafta önce eşim ameliyay oldu ona bile gelmedi insanlar neden böyle bakıcı arıyoruz annem böyle devam ederse zor olacak eşim Allah’tan esnaf iş yerine götürdü sekreter kız ben bakarım dedi çok zor böyle olmak

Cok gecmis olsun cok üzüldüm .rabbim sağlık sıhhat versin inşallah tez vakitte toparlanır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…