2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

İnş cnm Alah razı olsn. Dediğin gibi kızım maşallah şu son on gündür gözle görülür derecede büyüdü. Dün gece de farklı güzel davranlrnı anlayşlı hallerini görünce kendime daha bi güvnyrm. Allah n iZniyle bugünler geçck ve en büyük destekcm kızım olck belki de diyrm. 15 ayda gelen olgunluk Allah m kimseye muhtaç etmesin Amin

Canım doğum yapmışsın çok sevindim sağlıklasıhhatle büyüt oğlunu ve kızınıgeçecek tabi bu zor günleri özleyeceksin belki de biz kendimizi biraz fazla rahata hazırlamışız anneleriniz hep arka arkaya Doğum yapmış onların zamanın da anneleri de yardımcı olmazmış bizim işimiz dağa kolay olacak inşaallah ve büyüdüklerinde iyi ki olmuş diyeceksin

@emnis canım ya çok üzüldüm çok geçmiş olsun birşey çıkmamış sanırım tetkiklerde inşaallah çıkmasın eğer bir rahatsızlığı var sa da rabbimtez vakitte şifa versin

Aaayyy senin bebiş doğdu muuu ben hamilelik takvimine bakıyorum tabii hala :) Allah hayırlı etsin zeynepcim hayırlı bi evlat olsun inşallah kuzun.. ne mutlu bi kızın bi oğlun oldu:)

ben anlayamadım com tükürük bezlerinden ne anlıyorlar neyle ilgili bir sorunu buluyorlar onunla operasyon olursa ne operasyonu

Ay hala aktifmiş burası çok sevindim :))) İkincilere de hamile kalınmış maşallah diyeyim o vakit Nasılsınız kuzular? Erken doğum riski olup 40+2’de doğuran beni hatırlayan var mı ki

Ay hala aktifmiş burası çok sevindim :))) İkincilere de hamile kalınmış maşallah diyeyim o vakit Nasılsınız kuzular? Erken doğum riski olup 40+2’de doğuran beni hatırlayan var mı ki
Evet aktif hala ama sen arada ceeee eeeee diyosun kayboluyorsun.
Nasılsın canım.
2 . Bebeklerden The_new Doğum yaptı. seyda61 in de az kaldı doğumuna.

Sağol canım çok geçmiş olsun güzel arkadaşımızın esine umarım daha iyi olur @emnis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…