2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
gonulll gonulll çok sevindim inşallah kaybolur kist

Benim oğlumda çok fena sinir krizleri var sabır sabır zor valla kızım emmek istiyor onu itiyor saçını çekiyor hep o sarılmak istiyor kucağımda olmak istiyor

Çok şükür iyi canım bitti sayılır.sadece kurufasulye nohut vs yiyince oliyor çok şükür

Sizin gaz ne durumda gastrolojiye gitmistiniz
Oh masallah cnm cok sevindim...bizim ki devam malesef gastroenteroloji tam bi hayal kirikligi oldu benim icin sabahtan aksama kadar hastanede surunduk gaz şikayetiyle gittik gaz sikismasi var annesi dedi gönderdi bizi doktor...oglumun kollarinda ve yanaklarinda dokuntuler olmaya baslamisti o sebeple alerjiye yonlendirdi doktorumuz sut alerjisinden suphelendi alerji uzmani iki haftadir diyetteyiz...haftaya hastanede süt yuklemesi yapilacak insallah bisey cikmaz

rint rint bi daha mesaj yazmamışsın su cıcegımı???
Büyük kızım doğdu 1 haftalığız bı baktım oğlumun yuZunde aynı su cıcegı ertesı gün daha da artık çoğaldı heryerınde çıktı. Çok şükür o zaman kızıma geçmemiştı. Kreş de salgın varmış o dönem. Korktum ben de su cıcegı çıkarmadım ya çıkartırsam dıye Zeynep mi mınıcık ben lohusa o dönem çok şükür ben çıkarmamıştım.
Küçükken daha hafıf atlatırlar.
Yok canım değilmiş. Bir tane oldu geçti. Sağlık ocağındaki ebe hanımı aradım aşı yapıldıktan sonra ilk bir ay içinde hassas çocuklarda bir iki benek olabiliyormuş .
Bu arada ne kadar doğru bilmiyorum ama ilk 3 ayda bebekler su çiçeğine bağışıklı doğarmış

Oh masallah cnm cok sevindim...bizim ki devam malesef gastroenteroloji tam bi hayal kirikligi oldu benim icin sabahtan aksama kadar hastanede surunduk gaz şikayetiyle gittik gaz sikismasi var annesi dedi gönderdi bizi doktor...oglumun kollarinda ve yanaklarinda dokuntuler olmaya baslamisti o sebeple alerjiye yonlendirdi doktorumuz sut alerjisinden suphelendi alerji uzmani iki haftadir diyetteyiz...haftaya hastanede süt yuklemesi yapilacak insallah bisey cikmaz
Ah kuzum çok geçmiş olsun inşallah sıkıntı çıkmaz

Ah kuzum çok geçmiş olsun inşallah sıkıntı çıkmaz
Canim benim cok sagol amin insallah...bu ara hep hastanelerdeydik cok zorlandim sunnet ettirdik pasayi sunnetten beri agzina lokma girmedi asla yemiyo memede yasiyo kilo kaybetti surekli emdigi icinde beni de bunaltti insallah duzelir...bide bilgisi olan var midir acaba alerji icin yapilan testlerde bagisiklikla ilgili onemli bi antikor sifir cikti :KK43: vucut hic uretmiyo görünüyor cok kafama takiyorum immun yetmezligi diyo nette

Bu Doktorlar da bir alem zaten sen gaz sorunu oldugu için götürdün doktora gaz sikisması diyip gönderiyor.insallah allerji durumu yoktur rint rint çok çekti en iyi o bilir

Sevındım temiz olmasına ama 6 ay sonra smear almaz yılda 1 yapılır. Kıst mı vardı sende de onun ıcınmı çağırdı acaba.
Bende dün gıttım. Adetımın 14. Günü ve hala az da olda devam edıyr lekelenme tarzında. Dün smear aldı 1 ay sonra gel dedı sonuç ıçın.
Kistim küçülmüş 1 ay daha ılacı kullanacağım 6 ayda bır kontrol olacakmışım kistten ötürü.
Benim kiste kaybolmuş demişti xaten geçmiş olsun canım inşallah testler temiz çıkar

X