2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Yaaa bizim ki de öyle terliklerimizi ayağımıza getiriyor ille giy sabah ilk iş çorabımı ayağıma getirmesi :)))
Benımkıde aynı. Bırde bzıım terlıklerı gıymeye calısıyor. Ablasının montunu gorsun ılle onu gıycekmıs. Bana getırıp uzatıyo elıyle. Onu gıyer bı muddet onunla evde dolasır.
Bugun ablasının patenlerınıde gıymeye calısıyordu.

Biz eylul bebesı olarak sızı ızlemeye aldık :KK66:
Ayyy yerim ben o eylül bebesini :KK200:

Masallah masallah. 2. Dogdu 3. Dusunuyor olurdun. Hepsı bır arada buyurlerdı.
Hersey nasıp kısmet degılmı.
Vallahi ya... İdolümsün Gönül :)) 3 çocuk. Aslında gönlğmde hep 4 vardı ama ilk çocuk 27de olunca zaman da koyunca araya... Benim bey de benden 7 yaş büyük olunca işte... Kısmet.

Ayyy yerim ben o eylül bebesini :KK200:

Vallahi ya... İdolümsün Gönül :)) 3 çocuk. Aslında gönlğmde hep 4 vardı ama ilk çocuk 27de olunca zaman da koyunca araya... Benim bey de benden 7 yaş büyük olunca işte... Kısmet.
3 -4 cocuk dıyenlere hayretle bakardım ama 3 cocuk banada nasıp oldu. Cocuk buyutmek zor yopranıyor anne. Sımdı kucukken hıc bırsey degıl. Büyüdükçe daha da zorlasıyor.

Kız sen nerenin delisisin 4 diyor yA :bicak::))))))
Şaka bir yana kız bundan sonra bu kadar kasmam sanırım. Bilemedim ama yaşına gelmeden gece emzirmeyi bırakabilirim mesela. Ne bileyim ne kadar dilersen üstüne o kadar zorlaşıyor. Hem bana doktor tavsiyesini
Acil ikinciyi yap rahat bırak şu çocuğu dedi :))

Şaka bir yana kız bundan sonra bu kadar kasmam sanırım. Bilemedim ama yaşına gelmeden gece emzirmeyi bırakabilirim mesela. Ne bileyim ne kadar dilersen üstüne o kadar zorlaşıyor. Hem bana doktor tavsiyesini
Acil ikinciyi yap rahat bırak şu çocuğu dedi :))
Hahahaha doktor süpermiş

3 -4 cocuk dıyenlere hayretle bakardım ama 3 cocuk banada nasıp oldu. Cocuk buyutmek zor yopranıyor anne. Sımdı kucukken hıc bırsey degıl. Büyüdükçe daha da zorlasıyor.
Tabii ya Allah kolaylık versin. Nasip kısmet ama çok güzeldir eminim:KK200:
Hahahaha hayır yani Az çekmedin de maşallah ya bu dünyaya ana olmak için mi geldin ne büyük hisler var demek içinde :anneadayı::KK200:
Ben diyorum zaten çok seviliyorlar ve bu kadar büyük sevgi bir insan evladına çok. Geri kalan şeyler önemli değil de sevgimizi paylaşsın. Yoksa zor Allah muhafaza. Hayattaki her şeyden vazgeçecek kadar çok sevmiyor muyuz onları... İşte bu sevgi beni korkutuyor.

Oğlumla nöbete devam babamız 9 da uyudu çocuk yokken 11 den aşağı uyumazdı :) birde diyor ki bigün bi bakmışın evden kaçmışım işten hiç gelmemişim emre büyüyünce gelcekmiş espri yapıyor ba ba ba

Hadı ınsallah. Allah hayırlı sağlıklı cocuklar nasıp etsın sıze.
Amin gönülüm
Bence çok uygun zaman.
Tam 2 yaş olcak arası.
Tandem emzirmek istiyorum :olamaz:
Bir de Doğum izni bitmeden uzatmış olacağım.
Oğluşumla birlikte daha uzun oluruz. Onu da kreşe yollamam.
Yoksa seneye bu zamanlar nerde olacağız Allah biliyor

Oğlumla nöbete devam babamız 9 da uyudu çocuk yokken 11 den aşağı uyumazdı :) birde diyor ki bigün bi bakmışın evden kaçmışım işten hiç gelmemişim emre büyüyünce gelcekmiş espri yapıyor ba ba ba
Bu adamların nıye hepsı boyle acaba. Sankı 24 saat onun sorumlulugunda cocuk.
Sızın 2 3 cocuk olursa eger ılkokula baslayana kadar esını bekleme sen.

X