2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Lekelenmeden dolayı bu gün gittim doktora kıstlerım yok olmuş enfeksiyonum varmış fitil verdi doktor smer testi aldı 20 gün sonra sonuç bide adetlyken gdecem hormnlara bakılacak enfeksiyondan dolayı kanama olur mu kii ???

Tamamen kesmek değil de en azından gece vermeyi azaltmalısınz 1 yaşında sonra gece 11 12 saat kadar aç kalabılırlermiş
çevremde kiler öyle diyor.cunku gercekten halimi goruyorlar. Boyle bir cocuk olamaz diyorlar.gece zaten açlıktan uyanmıyor lar meme aşkına uyanıyor lar zaten. Gece beslenmesini azaltmaya çalıştım su vererek koynuma alıp pispislayarak ,babamız evin içinde dolaştırarak vs. Vs. Ama yok bütün binayı ayağa kaldırarak illallah ettirdi bizi.

Bugünlerde bizim yaramaz koltuğun üstüne çıkmayı öğrendi çkıyor çıkıyor iniyor zıplıyor atlıyor yanı buda yeni yaramazlığımıZ oldu arada odada tek bırakıyordum şimdi hiç bırakamıyorum
Bizimkiler de öyle canım korkma inmeyi öğret hep öyle iniyor sonra gözün arkada kalmaz

@emnis su donem en zor zaman bu donemıde atlattınızmı artık kendılerı buyur gıder. Koltuktan ınmeyı ogret yavas yavas alısırlar artık.
Benımkı ogrendı artık ınmeyı.

çevremde kiler öyle diyor.cunku gercekten halimi goruyorlar. Boyle bir cocuk olamaz diyorlar.gece zaten açlıktan uyanmıyor lar meme aşkına uyanıyor lar zaten. Gece beslenmesini azaltmaya çalıştım su vererek koynuma alıp pispislayarak ,babamız evin içinde dolaştırarak vs. Vs. Ama yok bütün binayı ayağa kaldırarak illallah ettirdi bizi.
Hmm anlıyorum evet bi zamandan sonra alışkanlıktan utanıyorlar açlıktan değil inşallah düzene grer her çocuk bir değil işte keşke yardımcı olabılseydm

X