2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
because of you because of you sen nerelerdesin bakımm. Nerelerı gezıyorsun oyle. Msj ımı begenımce sasırdım. Topıklere goz atıyorsun ama slm yok oylemı. Balıgın nasıl ıyımı.
:dondurma: kııızz gönülüm selam olmaz mı hiç kuzucum be.. şimdi şöyle ki telefonu elime emzirirken alabiliyorum tek elimle yazmaya çalışırken benim balık genelde tekmeleriyle manipule ediyo saolsun :)) o yüzden okuyorum beğeniyorum ama doğru düzgün bişey yazamıyorum:KK43: zaten bu çocuğu uyutmaya çalışmaktan heder oldum iki meme açıkta köy çeşmesine döndüm yeminle :KK12: ya sahi kızlar bana bi akıl verin artık tükendim ben okula geç kalıyorum hiç bişeye tahammülüm yok bu çocuğa uyku eğitimi vermeli miyim sizce yoksa geç mi kaldım napıyım ben şimdi :işsiz:
because of you because of you sen nerelerdesin bakımm. Nerelerı gezıyorsun oyle. Msj ımı begenımce sasırdım. Topıklere goz atıyorsun ama slm yok oylemı. Balıgın nasıl ıyımı.

:dondurma: kııızz gönülüm selam olmaz mı hiç kuzucum be.. şimdi şöyle ki telefonu elime emzirirken alabiliyorum tek elimle yazmaya çalışırken benim balık genelde tekmeleriyle manipule ediyo saolsun :)) o yüzden okuyorum beğeniyorum ama doğru düzgün bişey yazamıyorum:KK43: zaten bu çocuğu uyutmaya çalışmaktan heder oldum iki meme açıkta köy çeşmesine döndüm yeminle :KK12: ya sahi kızlar bana bi akıl verin artık tükendim ben okula geç kalıyorum hiç bişeye tahammülüm yok bu çocuğa uyku eğitimi vermeli miyim sizce yoksa geç mi kaldım napıyım ben şimdi :işsiz:
şuan ki uyku düzeni nasıl ve kaç aylık

Anacım bu çocukların adından mı huyundan mı gece 12 de ilaçla uyuttum uyandı bak şimdi bir saattir uyumuyor :KK43:bir yandan migrenim tuttu benim hiç umudum yok uyku eğitiminden :KK43:(

Anacım bu çocukların adından mı huyundan mı gece 12 de ilaçla uyuttum uyandı bak şimdi bir saattir uyumuyor :KK43:bir yandan migrenim tuttu benim hiç umudum yok uyku eğitiminden :KK43:(
İlacla uyuttum :)))) o nedemk kızz.
Hıcbırsey kar etmez bu yavrulara.

Emzırırken uyku egıtımı bıraz zor verılır. Yarıyıl tatılınde dene bakım bı belkı basarılı olursun. Askam erken yatırmaya calıs her uyandıgında alma azcık mızlasın tabı avazı cıktıgı kadar bagırıp aglamıyorsa belkı kendı kendıne uykuya dalar. Gunduz de uyku saatı geldıgınde yatagına yatır kendı kendıne uyumaya calıssın.
Bu soyledıklerımı oglumda deneyıp becerebıldımmı hayır. Tamamen cocukla alakalı bence. Kızlarım oyle degıldı. Bak sımdı mınıgımı gunduz atıyorum yatagına kendı kendıne uyuyor tabı hergun boyle degılız. Gece desen mıkırdanır uyur bazen. Bu gece bıberonu reddetttıgınden ukuya dalamadı en sonunda sabaha karsı mecbur aldı bıberonu ve uyudu. Benı de uyutmdı yanıma aldım ya yakamı tutar parmak emer ya nevresımın ucunu yada tepınır ustunu ortturmez.
Hepsının turlu turlu huyları var ıste.

Benim yine yardmnıza ihtiyacım var biraz çekiniyorum ama ne yapayım. :olamaz: doğumdan sonra malum yer genişliyor ya sankiı benim hala geniş anlam veremedim telefonla çekip baktım geniş böyle içi grunuyo sanki bu normal mi anlayamadım
Senın o dedıgıne hıc dıkkat etmedım. Normal dogummuydu senın belkı o yuzden olabılır. Doktora gıttıgınde bı sor.

İlacla uyuttum :)))) o nedemk kızz.
Hıcbırsey kar etmez bu yavrulara.
:))) ya gönülüm azılar çıkıyor üst sağ ve soldan yanlardan çıkmış ama tamamı çıkamadı çok sıkıntı yapıyor 2 aydır uyumuyoruz eskiden 20 kez uyanır diye şikayet ederdim beterin beteri varmış şimdi her uyanmasında 1 saat tekrar tekrar uğraşıyorum ki uyusun :KK43: hiç ıyumadığında da calpol dikçen falan veriyorum mecbur

Canım çok sağol hatırladığın için ☺️
Sıpanın peşinde koşmaktan yoruluyorum bütün gün.
Enerji kalmıyor Valla.
Ders de çalışamadım 1 haftadır.
Yarın anneme gidip çalışıcam kendime söz.
Sen nasılsın?
Çalış bacım çalış annene git otur çalış.bir doktor tanıdığımız var ne güzel.

Zor olur cocuklada. Senın en guzel ders calısabılmen ıcın annen kendı evıne goturcek yavrunu sen tek basına evde kalıp calısacaksın. Aynı evde olup baska odaya gecmekle ders calısamazsın.
Aynen olmuyor Gönül’üm :)
Annemle aramız çok yakın değil. Gidip gelmek en az 1 saat kaybettirir maalesef. Mecbur beraber durmak zorundayım :KK43:

Ne dersine çalışıyorsun canım
Uzmanlık sınavına girmeyi düşünüyorum da canım
Çalış bacım çalış annene git otur çalış.bir doktor tanıdığımız var ne güzel.
Çalışmaya çalışıyorum bakalım, olduğum Yeri hiç sevmiyorum geri dönmek istemiyorum

Aynen olmuyor Gönül’üm :)
Annemle aramız çok yakın değil. Gidip gelmek en az 1 saat kaybettirir maalesef. Mecbur beraber durmak zorundayım :KK43:

Uzmanlık sınavına girmeyi düşünüyorum da canım

Çalışmaya çalışıyorum bakalım, olduğum Yeri hiç sevmiyorum geri dönmek istemiyorum
Allah yardımcın olsun canım ınş kazanrsın hayrlısıyla

alp_se alp_se nerelerdesin canım her şey yolunda mı ? Yazmıyorsun uzun zamandır kaçırmadıysam eğer :)
yok canım kaçırmamışsın bayadır girmemiştim.Şükür herşey yolunda diyelim 40 günlük mantar ve egzama sıkıntısını saymazsak.Kullanmadığımız kremleri evdeki herceşit bez stoklarını bu surede stresten verdiğimiz kiloları.:KK43: şuan çok az kaldı bazı kremlere devam ediyoruz tamamen sönmesi için.Sen nasılsın canım herşey yolunda inşallah ankara yeni ortam...

yok canım kaçırmamışsın bayadır girmemiştim.Şükür herşey yolunda diyelim 40 günlük mantar ve egzama sıkıntısını saymazsak.Kullanmadığımız kremleri evdeki herceşit bez stoklarını bu surede stresten verdiğimiz kiloları.:KK43: şuan çok az kaldı bazı kremlere devam ediyoruz tamamen sönmesi için.Sen nasılsın canım herşey yolunda inşallah ankara yeni ortam...
Yolunda şükür canım alıştık sayılır.mantar bez değişikliğinden dolayı bizde olmuştuk 10 gün kadar sürdü o bile çok yormuştu beni sizi düşünemiyorum geçmiş olsun ..arayı çok açma müsait olduğunda yaz canım :)

X