2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Günaydın kızlar hayırlı cumalar. Maalesef hiçbir oyuncak 10dkdan fazla oyalamıyor.
Oyuncakları tek tek veriyorum ben her gün 2 oyuncak böylelikle ev çok dağılmıyor diğer gün farklı 2 oyuncak böyle böyle devam ediyorum. Etrafta çok oyuncak olması dikkat dağınıklığı sebebi bilginiz olsun hatta kutulara konup saklanmalı açık raf sistemi bile dikkat dağınıklığı yapıyormuş

Günaydın kızlar hayırlı cumalar. Maalesef hiçbir oyuncak 10dkdan fazla oyalamıyor.
Oyuncakları tek tek veriyorum ben her gün 2 oyuncak böylelikle ev çok dağılmıyor diğer gün farklı 2 oyuncak böyle böyle devam ediyorum. Etrafta çok oyuncak olması dikkat dağınıklığı sebebi bilginiz olsun hatta kutulara konup saklanmalı açık raf sistemi bile dikkat dağınıklığı yapıyormuş
Oyuncak cok nadir oynuyor bizimki hayvanli ses falan var onu.genelde tencere tabak oynuyor.bir de ipli oyuncak var ahşap arkasindan gelince onu surukleyip götürüyor.bir de dolap ici dağıtma terlik dağıtma vs...:halay:

Dogumdan beri hastalanmadim ve sikayetlerim menopozdan fazlaydi yani.kendime cok sıkıntı vermeye baslamisti o yüzden.sıkıntı yokmuş da adet getirici ilac verdi iste hem de koruyucu.kullanmaua başladım.

Dogumdan beri hastalanmadim ve sikayetlerim menopozdan fazlaydi yani.kendime cok sıkıntı vermeye baslamisti o yüzden.sıkıntı yokmuş da adet getirici ilac verdi iste hem de koruyucu.kullanmaua başladım.
DüZelir inş bende öyleyim canım muhtemelen banada oyle bir ilaç verecekler vermezseler istiyeceğim çok sıkıntı yapıyor artık banada

:)) ay paylaştığın. Linkte taklit yapabilir diyor yA bizimki tam şaklaban çıktı annemin öksürmesini taklit ediyor,babam balkonda sigara içiyor onu görüyor dede balkonda ne yapıyo diyorum üfff üfff diyor :)) işin kötüsü balkona çöp atmaya çıkıyorum beni görüyor yine üfff üfff diyor çocuğun aklında balkon öyle kaldı :)

Akılllı babamız çocuğa öğretecek başka şey bulamadı takla atmayı gösterdi çocuk şimdi koşup koşup kafayı yere gömüyor :) şapşik oğlum taktı birde harekete başka spor hareketleri gösteriyorum sadece nefes alış veriş sesini yapıyor kıçını kaldırmıyor :))

Akılllı babamız çocuğa öğretecek başka şey bulamadı takla atmayı gösterdi çocuk şimdi koşup koşup kafayı yere gömüyor :) şapşik oğlum taktı birde harekete başka spor hareketleri gösteriyorum sadece nefes alış veriş sesini yapıyor kıçını kaldırmıyor :))
Çok şirinler ya her gün bi başkalar

Doktora gidemedim kızlar ama test yaptım bebis yok :) eşim 2.çocuğun şakasını bile kaldıramıyor yA o da. Emre gibi olursa o Zaman tam kafayı yeriz bu kadar yeter bize diyor :) katılmakla birlikte oğlumu kardeşsiz de büyütmek istemiyorum

Oğlanı da hicc yalniz bırakamıyorum artik.babasinin şarj aletini almis boynuna atmış sonra tersine çevirmiş.bi girdim ki ucundan asılıyor asıldıkça öksürüyor kendini boğacak sıpa yaa.cok korktum...aman dikkat

Oğlanı da hicc yalniz bırakamıyorum artik.babasinin şarj aletini almis boynuna atmış sonra tersine çevirmiş.bi girdim ki ucundan asılıyor asıldıkça öksürüyor kendini boğacak sıpa yaa.cok korktum...aman dikkat
Benım kızı anlattın. Cok sevıyor boynuna bırseyler dolasın. Sal sarj aletı yeleklerdahı boynunda

X