2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar ben de 2. Dönem ise başlayayim diyrm ama oglus pacamdan ayrılmıyor nasıl olacak bilmyrm 11 Mart 2016 dan beri ise gtmiyorum bakalım nasıl alisacagim okul temposuna.

Kızlar ben de 2. Dönem ise başlayayim diyrm ama oglus pacamdan ayrılmıyor nasıl olacak bilmyrm 11 Mart 2016 dan beri ise gtmiyorum bakalım nasıl alisacagim okul temposuna.
İlk başta ben de çok çekinmiştim ama çok çabuk uyum sağlıyorlar merak etme canım az ders al inşallah müdür iyi ayarlar 3 gün bişey gidersin okula hem ev bunaltmıyor hem okul böyle olunca insana iyi geliyor

İlk başta ben de çok çekinmiştim ama çok çabuk uyum sağlıyorlar merak etme canım az ders al inşallah müdür iyi ayarlar 3 gün bişey gidersin okula hem ev bunaltmıyor hem okul böyle olunca insana iyi geliyor
Bunalmaya basladim okulu da özledim 21 saate bı ücretli giriyomus 15 saat isticem aradim okulu şimdiden pazarlık yapmayalım cevabını aldım ama snrasinda yardımcı oluruz fln dedi müdür yardımcısıydi hrhlde

Oğlanı da hicc yalniz bırakamıyorum artik.babasinin şarj aletini almis boynuna atmış sonra tersine çevirmiş.bi girdim ki ucundan asılıyor asıldıkça öksürüyor kendini boğacak sıpa yaa.cok korktum...aman dikkat
Amaan geçmiş olsun canım 1 dk yanlız birakmaya gelmiyorlar artik

Tulumları ilgili yorumlarınızı için teşekkür ederim lc nınkını aldım şimdilik memnunum oda biraz sıcak olunca azcık terliyo gbı bakalım

Benim yine yardmnıza ihtiyacım var biraz çekiniyorum ama ne yapayım. :olamaz: doğumdan sonra malum yer genişliyor ya sankiı benim hala geniş anlam veremedim telefonla çekip baktım geniş böyle içi grunuyo sanki bu normal mi anlayamadım

Canım çok sağol hatırladığın için ☺️
Sıpanın peşinde koşmaktan yoruluyorum bütün gün.
Enerji kalmıyor Valla.
Ders de çalışamadım 1 haftadır.
Yarın anneme gidip çalışıcam kendime söz.
Sen nasılsın?
Zor olur cocuklada. Senın en guzel ders calısabılmen ıcın annen kendı evıne goturcek yavrunu sen tek basına evde kalıp calısacaksın. Aynı evde olup baska odaya gecmekle ders calısamazsın.

X