2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Biz bitmiş durumdayız.kizim azi dislerini hala çıkarmaya uğraşıyor.nerdeyse bir ay oldu.ates ağlama uykusuzluk hepsi artık çığrından çıktı.kendimi saymiyorum bile.siz halimi tahmin ediyorsunuzdur.
Ayy o azı dişleri bizide mahvetti. Hepsi çıksada kurtulsak artık. İshal ateş derken oğlum zayıfladı valla. İştahıda azaldı. Sürekli ağlıyor napcamı şaşırdım uykusuzlukta cabası://

Kızlarr çok şükür döndüm.
Pazartesi günü rahim kalınlaşması diye girdiğim operasyon polip ameliyatına döndü. Meğer polipler varmış onları temizlemiş doktor. Gayet güzel geçti ben de iyiyim. Adet sancısı gibi sancı oluyor arada Ediz daha çok anneanne ve dedede kucağıma alınca biraz sancım oluyor benim doğum sonrası tecrübesinden acayip temkinliyim bunda :)
Geçmiş olsun canım. Allah kolaylık versin.

Kızlar phlips lumea kullanan varmı aranızda. Acaba alsammı diye kararsızım? Kullananlar yada bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

Bizim de oyle azılar çıkacak çok fenayız :KK43: ateş Yok ama grip olduğu icin katmerlendi durum :KK43: en zoru aZilarmis galiba demi baya da uzun sürdü çıkması
Of of offfffffffffff yemiyor içmiyor uyumuyor surekliiiiiiiiii agliyir.bizim kız her dış döneminde aynı şeyleri yaşıyoruz.ama 1 aydır aşılar çıkmadı bir türlü :KK43:(

Kızlar azılar için çok erken değil mi 18 aylık çıkmıyor muydu biz 14.aydayiz 6.dişimiz çıkıyor :) 1-2hafta içinde 3 diş patlattik rahatladık şükür

Kızlar azılar için çok erken değil mi 18 aylık çıkmıyor muydu biz 14.aydayiz 6.dişimiz çıkıyor :) 1-2hafta içinde 3 diş patlattik rahatladık şükür
Bizim 9. Diş bende bu tablonun yalancısıyım :) ilk azı dişler diye geçiyor

Eklentiler

• IMG_9713.PNG
    IMG_9713.PNG
    142,1 KB · Görüntüleme: 40
Evet bu tabloda benim baktiklarimdan farklı ilk diş 9 aylikken çıkmıştı bizim doktor da 1-9 ay arasi normal demişti burda 8 ay yazıyor mesela bizim azı dişe daha çok var ya neyseki :)

Üst ön kesiciler doğum gününde yoktu bizim mesela :KK70: üst yan kesicilerden biri 13 aylık cıktı biri daha çıkmaya çalışıyor bu tabloya göre baya bi geriden geliyor olması lazim ama bazı tablolarda normal görünüyor ki doktorlarda normal diyor zaten

Biz 6 diste takıldık kaldık baya oldu cikali.bi ara çok dışı kasindi eli hep agzndaydi ama dış gelmedi kaşıntı da geçti.grip olduk arada oksuruyor bzmki de çok huysuz.sofrada yemek yedirmiyor bize sizinkiler de öyle mi.mama sandalyesinde durmuyor illa kucak.. kucakta da durmuyor bsy yemiyor bazen birkaç lokma bsyle akşamı ediyoruz.her şeyi tadına bakıp atıyor agzndan beğenmiyor tatlı bsy değilse. Çizgi film TV asla izlemiyor hep ortalığı karıştırmak istiyor kndi başına oyun oynardı arada. artık o da yok bsy yapmasam da yanında oturmamı istiyor.odadan ciktigimi anında fark ediyor hemen pesime düşüyor :):) ne çok konuştum:)ama çok da tatlılar işte bütün bu dert gibi gozukenler uyuyunca ya da gülünce öpunce hemen unutuluyor unutulmasa kafayı yeriz zaten:)

İnsanın yüreği nasıl sızlarmış bunu bugün öğrendim oğlum parmağını kesti hem de kitap ayracının metal kısmıyla çok kanadı doktor dikiş attı antibiyotik ve ağrı kesici verdi 2 gün sonra yine pansuman var bakalım Allah beterinden korusun. Nasıl o kitabı buldu aldı emekleyerek gelirken elini kesti hep kendimi suçluyorum artık her şeyi yaralayıcı olarak görüyorum :kızgın:

@emnis canım özel muayene 102 lira. Mesai saatlerinde bakıyor. Whatsapptan yazışıyoruz özel durumlarda. Şimdi biz de acile gidiyoruz. Ateşi düşmüyor burada yakın diye bir polikliniğe gittik hemen antibiyotik. Kullanmam pek mümkün değil şu an. Bakalım Üni. Ne diyecek.

İnsanın yüreği nasıl sızlarmış bunu bugün öğrendim oğlum parmağını kesti hem de kitap ayracının metal kısmıyla çok kanadı doktor dikiş attı antibiyotik ve ağrı kesici verdi 2 gün sonra yine pansuman var bakalım Allah beterinden korusun. Nasıl o kitabı buldu aldı emekleyerek gelirken elini kesti hep kendimi suçluyorum artık her şeyi yaralayıcı olarak görüyorum :kızgın:
Geçmiş olsun cnm Allah beterinden saklasın onların canı çok tatlı Allahım onlarla sınamasin bzii inşallah.ben de bazen gözümün önünde düşünce bı yere kafasını vurunca çok kotu oluyorum tutsam vurmucak ama elim ayağıma dolaşıyor resmen izliyorum sanki düşmesini bsy yapmadan.sen kndini suçlama ortada birakmamissin sonuçta kendileri karıştırıp buluyolar

@emnis canım özel muayene 102 lira. Mesai saatlerinde bakıyor. Whatsapptan yazışıyoruz özel durumlarda. Şimdi biz de acile gidiyoruz. Ateşi düşmüyor burada yakın diye bir polikliniğe gittik hemen antibiyotik. Kullanmam pek mümkün değil şu an. Bakalım Üni. Ne diyecek.
Bilgi icin sağol canım çok geçmiş olsun size de :KK43:

Ah yavrum yA kıyamam :KK43:( geçmiş olsun kendini suçlama Garip bir şekilde cekiyorlar kazayı kendilerine bende hayret ediyorum alsın bunla oynasin diyorum yok ille acıtacak bir canını Allah beterinden korusun çarçabuk iyileşir ins

Biz 6 diste takıldık kaldık baya oldu cikali.bi ara çok dışı kasindi eli hep agzndaydi ama dış gelmedi kaşıntı da geçti.grip olduk arada oksuruyor bzmki de çok huysuz.sofrada yemek yedirmiyor bize sizinkiler de öyle mi.mama sandalyesinde durmuyor illa kucak.. kucakta da durmuyor bsy yemiyor bazen birkaç lokma bsyle akşamı ediyoruz.her şeyi tadına bakıp atıyor agzndan beğenmiyor tatlı bsy değilse. Çizgi film TV asla izlemiyor hep ortalığı karıştırmak istiyor kndi başına oyun oynardı arada. artık o da yok bsy yapmasam da yanında oturmamı istiyor.odadan ciktigimi anında fark ediyor hemen pesime düşüyor :):) ne çok konuştum:)ama çok da tatlılar işte bütün bu dert gibi gozukenler uyuyunca ya da gülünce öpunce hemen unutuluyor unutulmasa kafayı yeriz zaten:)
BiZde de durumlar ayni oyle canim bugun yedigi 1 lokma yumurta bir lokma labneli ekmek. Aksamda bir iki makarna tanesi başka birşey Yok kilolu çocuk ama bir yere kadar idare edecek bizi bakalım..yaramazlık desen hat safhada bir An tek kalmıyor devamlı evin içinde el ele gezmek istiyor :)

Offfff çok gecmis olsun ya.kiyamam ona canı yanmıştır.ama inan yaşadıkça insan neler görüyor.rabbim beterinden korusun .bukadrla kalsın inşallah.

X