2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
@emnis canim başlamışsın bile gezmelere hadi bakalim... Buyuk sehrin avantajı bizim burada birak avmyi hic bir yer yok... Gerçi kapalı kalabalik ortamları pek sevmiyorum ama olsun bir tane olsa fena olmazdı

Bizim burada salgın bitmedem yenidem başlamış.kızımın kreşinde 10 cocuk yokmus bugün yarına bizimki de hastalanacak gibi.dolaylı olarak oglana da gececek.masallah bu sene bize

Gunaydin hanimlar.
Yagmur8991 Yagmur8991 canim sen nasilsin alper pasa nasil.
İyi olmaya çalışıyorum canım Alper büyüdükçe dertleride büyüdü yemek yemez çok uğraşıyorum yesin diye, uyumaya uyumaz bazen sürekli oyun istiyor mutfakta iş yapıyorum sürekli yanıma geliyor beni kucağına al diye onun dışında Allah'a şükür sağlığı iyi yanlız dün gece banyo yaptırdım onu üstünü giydirmekte bir mesele kaçtı gitti kafasıni peteğe çarptı en sivri yerine sakagi bir şişti bir morardi ödüm köprü daha kotu olcak diye takip ettim sıkıntı olmadı şimdi çok daha iyi yeminle Allah koruyor bu çocukları şükürler olsun sen nasılsın ?? sağol beni sorduğun için off burada eskisi gibi değil canım sıkılıyor bu duruma biliyorum hepimiz yazsak canlanır yine ama benim yeni telefonum buraya bir giriyor bir girmiyor benim de beklemeye vaktim yok alperin yanında elime telefon almamaya çalışıyorum iyice telefon TV delisi oldu düzeltmeye çalıyorum

Nasilsiniz hanimlar minnoslar nasil buyuduler yurudeler yaza sokakta kostururlar saglikla insallah kis geldi hastalik bitmiyor cok yorgun ve uykusuzum

Biz bitmiş durumdayız.kizim azi dislerini hala çıkarmaya uğraşıyor.nerdeyse bir ay oldu.ates ağlama uykusuzluk hepsi artık çığrından çıktı.kendimi saymiyorum bile.siz halimi tahmin ediyorsunuzdur.

Biz bitmiş durumdayız.kizim azi dislerini hala çıkarmaya uğraşıyor.nerdeyse bir ay oldu.ates ağlama uykusuzluk hepsi artık çığrından çıktı.kendimi saymiyorum bile.siz halimi tahmin ediyorsunuzdur.
Bizim de oyle azılar çıkacak çok fenayız :KK43: ateş Yok ama grip olduğu icin katmerlendi durum :KK43: en zoru aZilarmis galiba demi baya da uzun sürdü çıkması

Bi yoklama yapayim bi ara en iyisi.
@yaren92 bile yok artik.dukkan acmayi dusunuyordu dukkanmi acti acabada bizi birakti.
My moonlight My moonlight zaten yok artik.
@TaeYang gozukmuyor eskisi gibi
A Askina eskiya da yok cogu zaman yok.
Daha da bu isimler uzar gider
Mini bi yoklama almis oldum.
Coluk cocuk telasi yuzunden gorusemez olduk.
MErhaba canım geldim ben arada giriyorum. Bi arada sen yoktun uzun süre. Çocuklar okul telaşı hastalıkları yaramazlıklaro ev işi derken zaman kalmıyor hiç kendime bile zaman ayıramaz oldum:/ napıyorsun sen çocuklar nasıl kayınpederin nasıl oldu?

X