2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Öyle. Bir meme bağımlısı ki uyandığında emmeden kapamıyor o gözünü tükendim 15 dkkada bir kaldır emZİR yatır

Öyle. Bir meme bağımlısı ki uyandığında emmeden kapamıyor o gözünü tükendim 15 dkkada bir kaldır emZİR yatır
1 yaşından sonra da olur canım aslında sen kendini ne zaman hazır hissediyorsan o zaman. Eğer 15dkda bir meme içinse uykuya dalamıyor dalmak için memeyi kullanıyor biraz ağlamasına dayanman lazım 3-4 ten fazla emzirmemen lazım bide her küçük mızırdanmasına gitmemen lazım diye biliyorum

Anammmmm kimsecikler yok mu. Ben daha kizimi uyutamadım.herkes uyutmus herhalde.herkese hayırlı geceler olsun inşallah

Kızlar
d vitamini ni biraktinizmi
ferromixin biraktinizmi
Süt icirmeye başladınız mı
Hadi bakalım cevap verin :))
Dr kış bitene kadar d vitamini kullan dedi.
Demir için tahlilde yine düşük çıktı 3 ay daha kullan dedi.
Alerjisi olmasaydı süt denemesine başlayacaktık ama başlamıyorum dedi.

Bacimmnn herşey çocukta bitiyor.bazi çocuğun huyu bazı çocuğunda alışkanlığı.bence dene ama dış çıkarma anında hepsi tekrar sil baştan. Benim halimi görsen aboooooooooooooooooooooooo dersin.

Jokere uye olanlar cocuklarinin adiji ve dogum tarinide eklesin cocuk bilgisine.
Dogum tarihi geldigi zman 10 tl indirim kazaniliyor.3 unde de bana geldi.10 tl 10 tldir yinede.

Eylul ayindan beri diycem unutuyorum.oglumun dogum gunu var haftaya yine 10 tl gelince artik yazayim unutmadan dedim

Ve Ankara gelir gelmez hasta olduk :KK43: Ankaralı kızlar Y yilfasa E Erenyigit rint rint artık işten ayrıldığım icin özel sigortam Yok Çankaya'da gece acile falan götürebileceğim tavsiye ettiğiniz oyle tahlillerin falan sonraya vermeyen bir devlet yada SSK geçen özel hastane var mi Ankara üniversitesi çocuk hastanesi var nette gördüm nasıldır

Ve Ankara gelir gelmez hasta olduk :KK43: Ankaralı kızlar Y yilfasa E Erenyigit rint rint artık işten ayrıldığım icin özel sigortam Yok Çankaya'da gece acile falan götürebileceğim tavsiye ettiğiniz oyle tahlillerin falan sonraya vermeyen bir devlet yada SSK geçen özel hastane var mi Ankara üniversitesi çocuk hastanesi var nette gördüm nasıldır
Geçmis olsun canım. Özel hastanelerin bildiğim kadarıyla hepsinde ssk geçiyor. Devlet hastanesi olarak hacettepe hastanesini öneririm çocuk acilde çok ilgileniyorlar. Sıhhıyede ama çankayada değil

Gecmis olsun canim.yabanci yer oluncada sjmdi biraz zorluklari oluyor.yakinda tamamen ogrenirsin.

Bizim de geçti en iyisi 1 ay kaydırıp yazayım. Bez alacağım yine
Olur.
Ben dun gece baktim oğlumu eklememisim.ayin 16 sinda dogum gunu var.hatta yasi buyuk diye ona gelmez dedim.hemde dogum gunu ayina girdik diye dusundum.öylesine eklemistim.bu sabah hemen 10 tl indirimi gondermisler sasirdim.hatta dogum gunu hediyesi alcaktim ona hediyesi 10 lora indirimli oldu bu sayede.

Çok gecmis olsun canım. eşimin özel sigortasndan çocukları hrs Çankaya Hastanesi'ne götürüyorum.hrs yi telefon ile arayip hemen bilgi alabilirsin. çocuk doktoru oluyor orda.birde cankaya güven hastanesi var orda da gece çocuk doktoru var ama orası çok pahalı.

Çok gecmis olsun canım. eşimin özel sigortasndan çocukları hrs Çankaya Hastanesi'ne götürüyorum.hrs yi telefon ile arayip hemen bilgi alabilirsin. çocuk doktoru oluyor orda.birde cankaya güven hastanesi var orda da gece çocuk doktoru var ama orası çok pahalı.
Canım Hacettepe ve Ankara Üniversitesinde çocuk bölümleri iyidir. Sami Ulus var devlet. Ama ben sami ulus çok yakın olmasına rağmen üniversite hastanesini tercih ediyorum. Güven Hastanesine birkaç arkadaşım götürüyordu Acile ama maalesef memnun kalmadılar. Gazi Üniversitesinde gece çocuk acil vardır diye tahmin ediyorum. Gazi tıp sizin eve Hacettepeden Ankara üni tıp'tan daha yakın. Ama dediğim gibi ben ankara ya da hacettepewye götürürüm.
Yanlış alıntı yapmışım ama idare edin kızlar :) @emnis

Ben oğlanı Ankara üniversitesi çocuk hastanesinde özel muayeneye götürüyorum zaten öğretim üyesine. Hoca haberi olmadan hiçbir tedavi ilaç vs yapılmasını istemez. O yüzden acile götüreceğim zaman ya hocaya haber ediyorum ya oradaki doktorlara hocanın adını veriyorum. Hoca telefonla da takip yaptığından acile şu ana kadar iki kez ihtiyaç duyduk çok şükür. O da kafasını çarptığında. Tahliller de hemen yapılır acilde. @emnis

Ben oğlanı Ankara üniversitesi çocuk hastanesinde özel muayeneye götürüyorum zaten öğretim üyesine. Hoca haberi olmadan hiçbir tedavi ilaç vs yapılmasını istemez. O yüzden acile götüreceğim zaman ya hocaya haber ediyorum ya oradaki doktorlara hocanın adını veriyorum. Hoca telefonla da takip yaptığından acile şu ana kadar iki kez ihtiyaç duyduk çok şükür. O da kafasını çarptığında. Tahliller de hemen yapılır acilde. @emnis
Y yilfasa E Erenyigit rint rint sağolun kızlar Ankara üni çocuk hast aciline gittik kalabalıktı baya ama iyi ilgilendiler Güleryüzlü çalışanlar.grip olmuş oğlum birde Yen'i diş geliyor dedi ama ilaç yazmayalım gripte vücüda faydalı dedi. geceleri hiç uyuyamıyor kaloriferlerden odada nem çok az sıkıntı oluyor baya tokur tokur öksürük hali ...amma velakin yaramazlık devam insan bir halsiz olur yA :)))

X