2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Simdi nasil oldunuz dustumu atesiniz.
Ne dedi dr canim.
Gecmis olsun yavruya.
Canım sağ olasın. Hastaneye girdiğimizde ölçüldü 39.9 hemen ilaç verip beklentiler. Yavaş yavaş düştü. Şimdi yine ısınmaya başlamış. 4 saat oldu yine ilaç verdim. Nöbetteyim. Acildeki dr yarın sabah burun salgısı örneği istedi. Kuru ateş salgını varmış bir grip türüymüş. İnşallah sağlıkla atlatır bunu da bir sorun bir hastalık çıkmadan
@emnis

Canım sağ olasın. Hastaneye girdiğimizde ölçüldü 39.9 hemen ilaç verip beklentiler. Yavaş yavaş düştü. Şimdi yine ısınmaya başlamış. 4 saat oldu yine ilaç verdim. Nöbetteyim. Acildeki dr yarın sabah burun salgısı örneği istedi. Kuru ateş salgını varmış bir grip türüymüş. İnşallah sağlıkla atlatır bunu da bir sorun bir hastalık çıkmadan
@emnis
Gecmis olsun canım bak bizimde grip ama ateş yApmadi hiç turu farkli demek öksürük bitti gbi Sizinde geçer inş hemen ateş olunca çok zor oluyor Allah yardımcınız olsun

jean jean cok gecmis olsun canim icim ciz etti Allah beterinden korusun uzme kendini herseyden koruyamiyoruz malesef her dakika peslerinde kossakta olacak olan gözümüzün önünde oluveriyo...iyice yaramazlik donemleri geldi bizimkide 2 dk yerunde durmuyo surekli dolap cekmece karistiriyo nerde tehlikeli sey var gidip buluyo bi yerlerden gecen gun parmağını cekmeceye sıkıştırdı soyuldu icerden kan topladi mosmor oldu parmak:KK43:
Bizim minnak ta hasta 3-4 gun once yine ateşle hastanede bulduk kendimizi iki azi dis kabarmış hafifte grip...1 aydir bekliyoruz cikmiyo bu dis agzina lokma girmiyo...önüne ne koysak yerlerde tadina bakip bakip tukuruyo...uyku yoktu iyice sifirladik...bi de bizim minik zaten asiri gazlı ama ateslenince tam bir gaz bombasina dönüyor gaz cikara cikara kivraniyo çocuk doktora sordum ates gaz yapmaz dedi gastronetrolojiye gorunucez artık simdiye bu kadar gaz olmamasi lazimdi diyo bide kollarinda hafif dokuntuler var alerji olabilir dedi bakalim hayırlısı uzun oldu icimi döktüm kizlar opuyorum hepinizi mis kokulu yavrularinizi

jean jean çok geçmiş olsun minik kuzuya canım kıyamam onun minik parmağına ben :KK43: D dertah size de geçmiş olsun tatlım ya kızlar bizde bi anormallik mi var diye düşünmeye başladım artık daha 1 dişimiz var hafif ateş huysuzluk uykusuzluk geliyo ama diş gelmiyo çıldırıcam :/
A Askina eskiya biz de seni çok özledik ayşeeeem nasıl alıştın mı oralara??

@emnis
Geçmiş olsun kuzucumm offf şu yavrular hasta oldu mu mahvoluyoruz ya :/

Kızlar heralde en az dişi olan biziz hala daha 2 tanecik onlarida 11 aylık olmadan 1 gün önce çıkarmıştı valla ben genetik diye kafaya takmiyorum ama takmalimiyim sizce:KK43:
Hic cikarmadi degil ya.her bebek farklidir.genetik bu dis olayi.simdi oglununda muhtemelen kzin gibi ayni zamanlarda cikar disi.

@emnis
Atesli hastalik daha bi zor.

Kızlar heralde en az dişi olan biziz hala daha 2 tanecik onlarida 11 aylık olmadan 1 gün önce çıkarmıştı valla ben genetik diye kafaya takmiyorum ama takmalimiyim sizce:KK43:
D vitamini kalsiyum bakildiysa yapacak birşey yok canim bide tirnaklari saglikliysa sorun yoktur demişti doktor bize

Kızlar size bi şey sorcam gorumceme gidicez bugün ve gorumcem oglen esime yasemin erken gelsin demiş bende gidebilseydim gidecektim ama daha hazirlanamadim bile. Sizce bu normal mi istersen sen erken gel diyebilir bana eşime söylemesi tuhaf mi sizce :)

Kızlar size bi şey sorcam gorumceme gidicez bugün ve gorumcem oglen esime yasemin erken gelsin demiş bende gidebilseydim gidecektim ama daha hazirlanamadim bile. Sizce bu normal mi istersen sen erken gel diyebilir bana eşime söylemesi tuhaf mi sizce :)
cnm belki esinle konuşuyorken onu söylim diye düşünmüştür bi daha aramayayım diye düşünmüş olabilir görümden braz fesat değilse muhtemelen iyi niyetle hareket etmistir

X